چگونه برای وب سایتمان بک لینک های با کیفیت بسازیم؟
بک لینک سازی با کیفیت برای وب سایت
چگونه برای وب سایتمان بک لینک های با کیفیت بسازیم؟
بک لینک یعنی زمانی که لینک وب سایت شما در وب سایت‌های دیگر قرار می‌گیرد. قرار گرفتن لینک شما در وب سایت‌های دیگر نشان از اهمیت و محبوبیت وب سایت شما است. این موضوع از نظر گوگل اهمیت خاصی دارد، به گونه‌ای که گوگل در رتبه بندی وب سایت‌ها این موضوع را مد نظر قرار می‌دهد.
جاجیگا | JAJIGA  سامانه رزرواسیون آنلاین اقامتگاههای مردمی
جاجیگا، سامانه رزرواسیون آنلاین اقامتگاه های مردمی را بشناسید
بعد از دیجی‌کالا و اسنپ حالا نوبت استارتاپ جاجیگا است تا با ارائه‌ی خدمات آنلاین تحولی نو در صنعت گردشگری ایران ایجاد کند.
چگونه یک کمپین پیامکی موفق اجرا کنیم؟
چگونه یک کمپین پیامکی موفق اجرا کنیم؟
تیم‌های بازاریابی هنوز هم پیامک را موفق‌ترین راه تبلیغات می‌دانند. بسیاری از شرکت‌ها برای تبلیغات هنوز هم از پیامک به عنوان بازاریابی مؤثر استفاده می‌کنند.
چهره مشهور صنعت خودرو مشاور وزارت صنعت و مجلس شد
چهره مشهور صنعت خودرو مشاور وزارت صنعت و مجلس شد
میثم رضایی طی حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت به عنوان عضو شورای اندیشه ورزی این وزارتخانه و مشاور خودرویی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی منصوب شد.
تبهکاران با خودپردازها مردم را ناامید می کنند
تبهکاران با خودپردازها مردم را ناامید می کنند
فروش دستگاه‌های خودپرداز به بخش خصوصی و اشخاص حقیقی از سال ۱۳۹۵ روند پرشتابی به خود گرفت و تاکنون نیز ادامه دارد؛ به‌صورتی که تعداد زیادی در صف خرید این دستگاه‌ها قرار دارند. در ابتدا واگذاری این دستگاه‌ها از طریق یک بانک دولتی به روستاها انجام می‌شد و به تجارتی پرسود تبدیل شده بود.
کیفیت «تجهیزات‌فروشگاهی» رقابتی می‌شود
مدیرعامل گروه صنعتی مدرن:
کیفیت «تجهیزات‌فروشگاهی» رقابتی می‌ شود
یک کارشناس و تولیدکننده‌ی صنعت تجهیزات فروشگاهی تاکید کرد: بنگاه‌های صنعتی در این حوزه‌ی به بلوغ کافی برای تولیدات محصولات صادرات‌گرا رسیده‌اند و می‌توان از این پس صادرات را هدف قرار داد.
تجربه ریتین برای ارائه بهتر پشتیبانی
بررسی تجربه ریتین در ارائه بهتر خدمات پشتیبانی
ما از روزهای ابتدایی ریتین همیشه به دنبال این بوده‌ایم که چطور یک تجربه‌ی پشتیبانی خوب برای مشتریانمان فراهم سازیم و حالا بعد از گذشت چندماه از فعالیت ریتین تجاربی را به دست آوردیم که در ادامه آنها را برای شما بازگو خواهیم کرد.
برتری های گوشی Huawei Mate 10 Pro  از نگاه سایر رسانه های معتبر دنیا
برتری های گوشی Huawei Mate 10 Pro از نگاه رسانه های معتبر دنیا
هوآوی با عرضه گوشی‌های سری Mate 10 با AI یا هوش مصنوعی خود که برای اولین بار به بازار گوشی‌های هوشمند معرفی شد، توجه بسیاری از رسانه‌های دنیا را به خود جلب کرده است.
حضور یکتا ناصر و لیندا کیانی در همایش ملی پسوریازیس سریتا
دومین همایش ملی پسوریازیس برگزار شد:
حضور یکتا ناصر و لیندا کیانی در همایش ملی پسوریازیس سریتا
این روزها کمپینی برای حمایت از بیماران پسوریازیس با شعار #پسوریازیس_واگیر_ندارد به راه افتاده است که بسیاری از افراد سرشناس نیز از آن حمایت کرده اند. همزمان با این کمپین، دومین همایش ملی پسوریازیس با حمایت شرکت سریتا در بیمارستان بهمن برگزار گردید.
اکوسیستم اقتصادی ایران نیاز به بازنگری دارد
دکتر مهدی جبرائیلی، کارآفرین و بازرگان فعال ایرانی:
اکوسیستم اقتصادی ایران نیاز به بازنگری دارد
بازی اقتصادی در ایران نفسگیر است. قوانین و مقررات تجاری، بازرگانی، بانکی و گمرکی ایران شفاف نبوده و همه این موارد توانسته اقتصاد کشور را تضعیف کند.
انتشار محتوا: اخبار رسمی
پربحث ترین