عوارض انتقال میکروب‌های موجود در سرویس‌ بهداشتی‌های عمومی به بدن انسان
میکروب‌های دستشویی‌ عمومی باعث چه بیماری‌هایی می‌شوند؟
در هر 3 سانتی‌متر مربع از فضای سرویس‌ بهداشتی‌های عمومی، بیش از 50 گونه باکتری‌های مختلف وجود دارد و این بین تنها وسیله‌ای که کمتر به آن توجه می‌شود، دستمال رولی‌های موجود است. در واقع دستمال رولی‌های موجود می‌توانند به راحتی آلودگی محیطی را منتقل کرده و چه بسا مشکلات بهداشتی شدیدی ایجاد کنند.
دلیل استفاده از سایت های نیازمندی ها
دلیل استفاده از سایت های نیازمندی ها
شاید تا چند سال پیش هر کاری به روش‌ سنتی خودش انجام می‌شد. به عنوان مثال برای پرداخت اقساط یا قبوض، پرداخت جریمه، شرکت در کنکور، سفارش غذا، انجام کارهای اداری و... مجبور بودید به محل مورد نظر مراجعه کرده و ساعت‌ها زمان خود را صرف رفت‌وآمد کنید؛ اما امروز شرایط کاملا متفاوت شده است.
اطلاع از رویدادهای صنعت هوایی و گردشگری
امکان جدید سایت فرانگر
شرکت فرانگر در جدیدترین به روز رسانی وب‌سایت خود، امکانات جدیدی مانند بخش‌های رویدادهای صنعت هوایی و گردشگری و همچنین سامانه کاریابی ویژه آژانس‌ها را به وب‌سایت خود اضافه کرده است.
سومین کنفرانس بین المللی اقتصاد، مدیریت و حسابداری / بیست اسفند 96
۲۰ اسفندماه سال جاری در مالزی
سومین کنفرانس بین المللی اقتصاد، مدیریت و حسابداری برگزار می‌شود
سومین همایش بین‌المللی (اقتصاد، مدیریت و حسابداری_مهندسی، علوم اجتماعی و محیط زیست) با هدف هم‌افزایی دانش و انتشار یافته‌های نو و بدیع در گرایش‌های مختلف، بیستم اسفند ماه 96 در دانشگاه پوترا در مالزی برگزار می‌شود.
یک گرافیک شیک با گراشیک
یک گرافیک شیک با گراشیک
شاید بتوان با همین شعار کوتاه ولی مانا (یک گرافیک شیک با گراشیک)، محدوده‌ی کاری سایت و گروه گراشیک را بیان کرد. طراحی لوگو، ست اداری و کارت ویزیت تعدادی از خدمات سایت گراشیک است.
پژمان جمشیدی به برج مراقبت:
پژمان جمشیدی به برج مراقبت: «روی خط باش تا تو را بشنوند»
برخی بر این عقیده‌اند که اگر همه همدیگر را ببینند حریم خصوصی دیگر مفهومی ندارد. حقیقت این است که حریم ما در میان آدم‌های دیگر است و وقتی حریم همه در مقابل ما مانند سفره‌ای پهن شده است، خیلی نمی‌توان بر دیده شدن‌هایمان خرده گرفت. علاوه بر افراد معمولی، افراد مشهور در معرض دیده شدن هستند.
پسر خوب سینمای ایران به پرواز درآمد!؟
پسر خوب سینمای ایران به پرواز درآمد!؟
خشم جمعی نسبت به افراد تجربه‌گرا، ریشه در ناخودآگاه تربیتی ما دارد؛ روش فکری که از کودکی برایمان تعریف شده. فردی که ریسک می‌کند و همواره در جستجوی کشف و تجربه های تازه است؛ از دیدگاه عمومی مطرود واقع شده و چه بسا که با اصطلاح عامیانه‌ی «از این شاخه به آن شاخه پریدن» مذموم هم تلقی شود.
فرصتی برای تجربه نزدیک توانمندی های گوشی های سری Mate 10
رویداد هفته تکنولوژی AI هوآوی (HUAWEI AI TECH WEEK)
فرصتی برای تجربه نزدیک توانمندی های گوشی های سری Mate 10
هوآوی رویداد HUAWEI AI TECH WEEK یا «هفته‌ی تکنولوژی AI هوآوی» را همزمان با رونمایی از سری گوشی‌های Mate 10 در بازار کشور آغاز می‌کند.
پرسونال برندینگِ افراد مشهور یا محبوب؟
پرسونال برندینگِ افراد مشهور یا محبوب؟
شناخته شدن محصول چه چیزی‌ است؟هنرمند بودن نتیجه‌ی تبدیل شدن به برند است یا برعکس؟در زمانه‌ای که شهرت حرف اول را می‌زند و همه برای رسیدن به آن درجه‌ تلاش می‌کنند،با دغدغه‌ای خاص به شهرت رسیدن کار سختی‌ است. زیرا مخاطب امروز با کسی ارتباط برقرار می‌کند که راحت‌تر صحبت کند،او را بخنداند و غافلگیرش کند.
ستاره‌ی ماجراجوی این روزها
ستاره‌ی ماجراجوی این روزها
یک هنرمند برای الهام گرفتن باید عمیقاً به درون خود نگاه کند. او برای کشف دوباره‌ی احساساتش،نیاز به جستجوگری دارد. حال با توجه به این کشف درونی، کسی که در بین عموم به عنوان یک هنرمند شناخته شده، برای تصمیماتش طرفدارانش را در نظر می‌‌گیرد؟
انتشار محتوا: اخبار رسمی
پربحث ترین