شبکه تجارت اجتماعی «دیدی بود» میزبان فین‌تکی‌ها
شبکه تجارت اجتماعی «دیدی بود»، 21 تیرماه میزبان شرکت‌های فین تکی بود.
تبلیغات چقدر برای کسب‌وکارها ضروری است؟
آیا کسب وکارهای امروز تبلیغات را می شناسند؟ تعریف مردم از تبلیغات چیست؟ آیا نیاز به تبلیغات دارند؟ نیاز به چه نوع تبلیغاتی دارند؟ آیا این تبلیغات منجر به معرفی آنها می‌شود؟ و در نهایت اینکه آیا این تبلیغات منجر به فروش بیشتر می شود؟
محمد رضا ادبی معاون عملیات بانکی در بانک ایران زمین شد
محمد رضا ادبی با حکی از سوی مدیرعامل بانک ایران زمین، معاون عملیاتی این بانک شد.
اختصاص نزدیک به 4 میلیارد ریال به موسسات خیریه حامی زنان سرپرست خانوار
«هم-سایه-شو» همراه شد
کمپین هم_سایه_شو که با حمایت برند پریل و بر اساس رسالت مسئولیت اجتماعی این برند بین‌المللی در ابتدای ماه رمضان و با هدف حمایت از زنان سرپرست خانوار و توانمندسازی آنان متولد شد، توانست مورد استقبال مردم قرار گیرد.
با همکاری آب‌ دماوند و بنیاد کودک
کارزار «سهم تو از آموزش من» برگزار می‌شود
با همکاری آب‌ دماوند و بنیاد کودک کمپین «سهم تو از آموزش من» در تابستان امسال اجرا می‌شود.
چگونه در جلسات مذاکره آشفته و منفعل نباشیم؟
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در یک جلسه یا گفت‌وگوی کاری به مواردی اشاره شده که قبلا پیش بینی نکرده بودید یا آن‌چنان بدون آمادگی وارد جلسه شده‌اید که در مقابل دیگران آشفته به نظر رسیده‌اید. در این مقاله به راهکارهای مقابله با این امر پرداخته شده است.
راینت برگزار کرد
جشن 10 سالگی راینت با شعار «بر فراز ابرها تجارت کنید»
جشن 10 سالگرد راینت، یکی از بزرگ‌ترین شرکت طراحی سایت ایران با شعار «بر فراز ابرها تجارت کنید» برگزار شد که در طی آن دسترسی به رکورد بیش از 1500 مشتری طراحی سایت، دامنه و هاست جشن گرفته شد.
با نکات مهم قبل از طراحی سایت آشنا شوید
استراتژی هدفمند قبل از طراحی سایت
متاسفانه سایت‌های بسیار زیادی در شبکه جهانی وب وجود دارند که اساس و هدف خاصی را ندارند و در واقع از ابتدای به وجود آمدن سایت مشخص است که این طرح شکست خواهد خورد. استراتژی هدفمند برای اداره کردن و طراحی سایت از مهمترین علل موفقیت سایت‌های بزرگ است.
بهداشت دهان و دندان در کودکان
حضور شرکت دیباطب پارس در شانزدهمین کنگره انجمن دندانپزشکی کودکان ایران
کنگره شانزدهم انجمن دندانپزشکی کودکان ایران با رویکرد “موفقیت و شکست در دندانپزشکی کودکان” از ۲۰ تا ۲۳ تیر ماه سال ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد و در این کنگره، شرکت دیباطب پارس با عرضه خمیردندان موضعی کودکان با نام MI Paste حضور خواهد داشت.
نمایش توانمندی‌ گروه نرم‌افزاری ویرا در نمایشگاه الکامپ 2017
نمایندگان حوزه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک ایران با حضور در نمایشگاه بین‌المللی الکامپ 1396 (Elecomp) دستاوردها و توانمندی‌های خود را به فعالان بین المللی این حوزه ارائه خواهند داد که در این نمایشگاه گروه نرم‌افزاری ویرا با محصولات متنوع خود حضور پررنگی خواهد داشت.
انتشار محتوا: اخبار رسمی
گزارش تصویری
تجمع بازاریان تهران و تعطیل کردن مغازه هایشان  + عکس
امروز بازاریان تهران در اعتراض به بی ثباتی اقتصادی و نوسانات قیمت ارز مغازه های خود را تعطیل کردند و به تجمع پرداختند. تصاویری است که نشان می دهد آنها حتی به مقابل مجلس شورای اسلامی نیز رفته اند.
پربحث ترین