یک مورد عجیب در بازار ارز یک مورد عجیب در بازار ارز
به گفته یک کارشناس بازار ارز در پی نوسان نرخ ارز در هفته‌های اخیر...
اعطای وام به بازنشستگان اعطای وام به بازنشستگان
با انجام فرایندها و پیش بینی ساز و کارهای مربوط بانک صادرات ایران از اول دی ماه ٧ هزار و ٥٠٠ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به ٢٥٠ هزار بازنشسته پرداخت می کند.
واحد پول ايران تغيير کرد واحد پول ايران تغيير کرد
هیات وزیران درجلسه روز چهارشنبه با تصویب موادی از لایحه بانک مرکزی، تومان را واحد پول ایران تعیین کرد و دو هزار میلیارد ریال تسهیلات به کشاورزان خسارت دیده مازندران اختصاص داد.
رئيس وعده ارزاني دلار داد رئيس وعده ارزاني دلار داد
رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد که روند نزولی کاهش نرخ ارز در سه ماهه پایانی سال با توجه به عرضه بیشتر ارز محصولات پتروشیمی و همچنین خود بانک مرکزی شدت خواهد گرفت.
سود ویژه برای مشتریان ویژه سود ویژه برای مشتریان ویژه
گزارش میدانی از برخی شعب بانکی حکایت از آن دارد که برخی بانکها ...
خبر بد برای مدیران «نجومی» خبر بد برای مدیران «نجومی»
دیوان محاسبات با تعیین مهلت سه روزه برای مدیران بانکی، آنها را ملزم به برگرداندن مازاد مجموع حقوق و دریافتی‌های ۲۰ میلیون تومانی ماهانه از ابتدای سال ۱۳۹۳ تا کنون کرده است.
شکست طرح کارت‌های اعتباری رنگارنگ بانک مرکزی
35 روز از آغاز توزیع کارت‌های اعتباری سه‌رنگ می‌گذرد و برخی بانک‌ها می‌گویند که هنوز دستورالعملی برای اجرا دریافت نکرده‌اند؛ برخی شعب نیز با بی‌مهری تمام، دست رد به سینه متقاضیان می‌زنند.
250 هزار کارت اعتباری صادر کرده‌ایم 250 هزار کارت اعتباری صادر کرده‌ایم
به گزارش تجارت امروز میانگین استفاده از کارت‌های اعتباری در کشورهای غربی به میزان 25 درصد از تراکنش دستگاه‌های پرداخت الکترونیک است. اما در کشور ما این آمار به کمتر از یک دهم درصد می‌رسد. به عبارت دیگر ما 250 برابر با میانگین جهانی فاصله داریم که این مسئله نشان‌دهنده اهمیت پرداختن به این مهم و ضرورت فرهنگ‌سازی در این زمینه است.
ماجرای یک اختلاس پر سر و صدا ماجرای یک اختلاس پر سر و صدا
بعد از بازتر شدن ماجرای مبهم اختلاس در بانک ملت سرانجام این بانک با انتشار بیانیه‌ای توضیحی هرچند مختصر در این باره ارائه کرده است.
چگونه یک اشتباه بدهی دولت به بانک ها را تسویه کرد؟ چگونه یک اشتباه بدهی دولت به بانک ها را تسویه کرد؟
ماجرای تسویه بدهی 290هزار میلیاردی دولت با بانک‌ها به عنوان خبری خوش در رسانه‌ها منتشر شد اما این خبر به اشتباه برداشت از متن ابلاغیه رئیس‌جمهور به سازمان مدیریت‌وبرنامه‌ریزی بازمی‌گردد و هنوز ساز و کار لازم برای اجرایی شدن آن فراهم نشده است.
ماجرای اخطار به 10 بانک چیست؟ ماجرای اخطار به 10 بانک چیست؟
تخلف در اجرای سودهای بانکی که اعلام می‌شود با توافق و خواست خود بانک‌ها بوده، اکنون موجب شده تا در برخوردهای انضباطی بانک مرکزی۱۰ بانک به‌طور کتبی اخطار گرفته و دستورات اصلاحی را اجرا کنند.
ابهامات اختلاس های اعلام شده اخیر ابهامات اختلاس های اعلام شده اخیر
برای چندمین بار در چند روز اخیر، دادستانی از ماجرای اختلاس‌های بانکی پرده برداشته و زوایای تازه‌ای از این پرونده‌ها را رونمایی کرده است، ارقام هنگفتی که روایت آن بین بانک‌ها و مراجع قضایی گاها متفاوت بوده و جریان را مبهم می‌کند.
کارکرد کلان کارت اعتباری کارکرد کلان کارت اعتباری
نشست ارزیابی نظام کارت‌های اعتباری بانک ملی در روز سه‌شنبه چهارم آبان ماه توسط شرکت توسعه سرمایه پیشگامان پویا که مجری پیاده‌سازی شبکه و عملیاتی کردن کارت‌های اعتباری بانک ملی است؛ برگزار گردید.
عابر بانک دلار خواهد داد؟ عابر بانک دلار خواهد داد؟
در حالی اخیرا خبرهایی آمد مبنی بر اینکه برخی بانک‌ها اقدام به پرداخت ارز و انجام عملیات صرافی از طریق خودپردازهای خود کرده‌اند که بررسی موضوع نشان داد پرداخت ارز در خودپردازها انجام نمی شود، واقعیت آن است که ارز به دستگاه تحویل و طی مراحلی به کاربر ریال تحویل می‌دهد.
با دستور جديد خزانه داري آمريکا چه می شود با دستور جديد خزانه داري آمريکا چه می شود
معاون وزیر اقتصاد می‌گوید در پسا برجام فرصت برقراری روابط بانکی ایران با کشورهای مختلف دنیا فراهم شد و روز به روز هم توسعه می‌یابد، ولی با این همه پیش بینی نمی کنم اصلاحاتی که اخیرا در گزارش راهنمای برجام در سایت اوفک ایجاد شد تغییر محسوسی در این زمینه ایجاد کند.
صفحه  از ۱۳۹
پربحث ترین