بازی دلار روی موج نزولی بازی دلار روی موج نزولی
در نخستین روز کاری هفته نرخ ارز در تا آستانه مرز 14 هزار و 300 تومانی رشد کرد و سپس با افت قیمت در آستانه کانال 13 هزار تومانی قرار گرفت. نوسان پرفرکانس و افت امروز دلار محصول مشترک سیاست کاهشی بازارساز و تغییر قیمت مداوم نرخ حواله درهم بود. مسیر حرکتی سکه و دلار نیز پس از مدتی طولانی جدا شد و افزایش بهای اونس طلا در بازار جهانی توانست بر افت نرخ ارز غلبه کرده و سکه را با خود همراه کند.
بانک مرکزی در حال بررسی ابزار پولی جدید خود است بانک مرکزی در حال بررسی ابزار پولی جدید خود است
قرار است تحول بسیار بزرگی در سیاستگذاری پولی کشور اتفاق بیفتد. هم‌اکنون مهمترین نرخی که برای فعالان اقتصادی اهمیت دارد و روزانه آن را چک می‌کنند، نرخ ارز است. این درحالی است که در دنیا ارز اهمیتی برای فعالان اقتصادی ندارد و این نرخ بهره است که سمت و سوی حرکت آنها را مشخص می‌کند. حال با تغییر ریل سیاست‌های پولی که عملیات بازار باز یکی از حلقه‌های آن است، قرار است درآینده این تحول رخ دهد.
۵ عامل بازگشت قیمت دلار ۵ عامل بازگشت قیمت دلار
سرعت رشد دلار در سه ماه اخیر بیشتر شده است. با وجود این اتفاق، کاهش‌های شدید دلار در نیمه دوم اردیبهشت‌ماه از نظر فعالان می‌تواند منجر به احتیاط بیشتر معامله‌گران در خرید ارز شود.
حذف سه صفر در آینده نزدیک؟ حذف سه صفر در آینده نزدیک؟
این کار الزاماتی دارد و برای آن باید رفتارهای پیشین و پسین مالی پیش‌بینی شود. بنابراین به بررسی کارشناسی نیازمند است و طی بررسی‌ها باید تمامی احتمالات در نظر گرفته شود.
پیش‌فرض‌های رفتار دلار چگونه است؟ پیش‌فرض‌های رفتار دلار چگونه است؟
در سومین روز هفته، سکه تمام بهار آزادی به کمترین قیمت از اواسط فروردین‌ماه رسید و دلار پس از حدود ۲۵ روز به کانال ۱۳ هزار تومانی بازگشت. دیروز سکه ۲۰۰ هزار تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای ۴ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان رسید. این کمترین قیمت از ۱۵ فروردین بود.
کاهش 800 تومانی دلار بازار را به شوک فرو برد کاهش 800 تومانی دلار بازار را به شوک فرو برد
سومین روز هفته برای فعالان بازار ارز، با کاهش محسوس قیمت‌ها همراه بود. به گونه‌ای که دلار که این روز‌ها در فاز کاهشی قرار گرفته است، از شروع بازار، هر ساعت عقب گرد داشته در نهایت به نرخ فروش ۱۳۷۵۰ تومان رسیده است. همچنین امروز بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۳ ارز مانند پوند نسبت به روز یکشنبه افزایش و قیمت ۱۲ واحد پولی دیگر از جمله یورو کاهش یافت. نرخ دلار و ۱۱ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
علت قیمت عجیب دلار در بازار چیست؟ علت قیمت عجیب دلار در بازار چیست؟
مشاهدات حاکی از آن است که در ساعات پایانی امروز عصر دلار فروشان با اقدامی عجیب هر دلار را به قیمت ۱۴ هزار و ۱۰۰ تومان مبادله می‌کردند.
صفحه  از ۱۹۶
گزارش تصویری
کامورو 2020 چه تغییراتی دارد؟
شورلت کامارو مدل 2020 با تغییرات کوچکی در طراحی ظاهری خود در معرض دید عموم قرار گرفت. این تغییر که در مدل SS این خودرو اعمال شده، انتقادات نسبت به مدل 2019 آن را کاهش می دهد.
پربحث ترین