سقوط آزاد ارز ادامه دارد؟ سقوط آزاد ارز ادامه دارد؟
رییس کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری غیردولتی معتقد است: «از آن‌جایی که بانک‌مرکزی تلاش دارد بازار ارز و پول به ثبات رسیده و سرعت گردش پول را نیز مدیریت کند، به درستی تاکید دارد ارز دیجیتال یا رمزینه ارزها تحت مدیریت و انحصار این نهاد قرار داشته باشد.»
کاهش قیمت ارز، موقتی ست و نباید به آن امید بست کاهش قیمت ارز، موقتی ست و نباید به آن امید بست
اقتصاد دولتی رانتی، دست و پای بازار را می بندد و منجر به فساد می شود. این اخلاق بد اقتصادی که ناشی از عملکرد حاکمیت در کشور دولتی است، در جامعه نیز نفوذ کرده است.
دلار آزاد دلار نیمایی را می‌گیرد؟ دلار آزاد دلار نیمایی را می‌گیرد؟
دیروز «دلار بازار آزاد» با خروج از کانال ۱۲ هزار تومانی، «دلار نیمایی» را ملاقات کرد. روز سه‌شنبه، در خیابان فردوسی بیشتر معامله‌گران فروشنده بودند تا قیمت دلار با ۴۵۰ تومان افت به بهای ۱۱ هزار و ۷۵۰ تومان برسد
دلار روی ریل سقووط دلار روی ریل سقووط
دلار سومین افت متوالی را به ثبت رساند؛ ولی نتوانست زیر کف 12,100 تومانی تثبیت شود. تحلیلگران فنی بازار باور داشتند، دو سطح ...
بیت کوین قانونی می‌شود؟ بیت کوین قانونی می‌شود؟
وزیر اقتصاد گفت: مصوبه‌ جدید دولت برای بیت‌کوین ابلاغ می‌شود.
صفحه  از ۲۰۴
گزارش تصویری
تیتر یک روزنامه های کشور 25 تیر 98
دلار در آستانه سقوط به کانال ۱۱ هزار تومان، آخرین روزنه حفظ برجام در بروکسل، آقای نامرئی زعفران! انتصاب سه عضو فقهای شورای نگهبان، آغاز تولید پژو ۳۰۱ بدون حضور فرانسه در ایران، وعده رئیسی برای برخورد با خودروسازان بدعهد، ترس از دیپلماسی نرم ظریف، رشوه بگیران میلیاردی در وزارت صمت، رصد درآمد پزشکان، دیدار دو ساعته پوتین و سلیمانی و گزارش‌هایی درباره انتخابات شورایاری، از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
پربحث ترین