کیهان: دولت مصوبه حقوق کارکنان را دستکاری کرده
«براساس مصوبه دولت، کسی که یک میلیون و ۲۵۰ هزار تومان می‌گیرد، ۲۵۰ هزار تومان افزایش حقوق خواهد داشت و کسی که 10میلیون تومان حقوق می‌‌گیرد، 2 میلیون حقوقش افزایش پیدا خواهد کرد.»
سقوط قیمت خودرو و نزولی شدن طلا و دلار سقوط قیمت خودرو و نزولی شدن طلا و دلار
اوایل اردیبهشت امسال بود که قیمت‌ها در بازار خودرو روندی به شدت صعودی به خود گرفت و دو سه هفته پی در پی بر قیمت خودروهای داخلی اضافه شد. شرایط به شکلی پیش رفت که کف قیمت در بازار از ۵۰ میلیون تومان نیز رد شد
کاهش‌های عجیب در بازارهای سرمایه و خودرو کاهش‌های عجیب در بازارهای سرمایه و خودرو
از ساعت‌های ابتدایی دیروز، روند نزولی نرخ دلار و سایر ارزهای عمده در بازار تهران شتاب گرفت. بازار خودرو نیز متأثر از کاهش نرخ ارز و واگذاری تعیین قیمت خودرو به شورای رقابت قرار گرفته و همچنان روند کاهشی را تجربه می‌کند.
درخواست حمایت جهانگیری از صاحبنظران اقتصادی درخواست حمایت جهانگیری از صاحبنظران اقتصادی
اسحاق جهانگیری در توئیتی نوشت: مطمئنا با همدلی و همکاری می‌توانیم شرایط بهتری را برای مردم فراهم کنیم.
شکر را چرا 10 هرار تومان می‌فروشند؟ شکر را چرا 10 هرار تومان می‌فروشند؟
افراد سودجو در مسیر اهداف دشمنان حرکت می‌کنند، ادامه داد: دشمن در حال ضربه زدن به اقتصاد کشورمان و ایجاد نارضایتی عمومی در جامعه است.
کاهش قیمت دلار و رشد بورس ایران؛ اولین واکنش مالی انفجارهای الفجیره کاهش قیمت دلار و رشد بورس ایران؛ اولین واکنش مالی انفجارهای الفجیره
دو روز پیش طی انفجار مهیبی که در بندر نفتی فجیره امارات رخ داد، برخی از منابع میدانی اعلام کردند، هفت تا 10 نفتکش‌ از جمله «المرزوقه»، «المیراج»، «المجد»، «الامیحجال» و «خمس۱۰» دچار آتش سوزی شدند، البته اطلاعات بیشتری در این خصوص منتشر نشده است.
قیمت‌گذاری در سایت‌ها با شرط و شروط قیمت‌گذاری در سایت‌ها با شرط و شروط
با این‌که کارشناسان سرکوب قیمتی را راهکاری مؤثر برای کنترل بازار مسکن در میان‌مدت و درازمدت نمی‌دانند، حفظ این بازار از سم آگهی‌های کاذب، دلبخواهی و بی‌هویت، ضروری به نظر می‌رسید.
مدیر 30 میلیونی صندوق بازنشستگی برکنار شد مدیر 30 میلیونی صندوق بازنشستگی برکنار شد
مدیرعامل جدید صندوق بازنشستگی کشوری: همه بدانند در دفاع از حق و سرمایه بازنشستگان و جلوگیری از ویژه‌خواری با احدی تعارف نداریم. اولین مدیرعامل متخلف برکنار شد.
امکان رصد نحوه توزیع کالا وجود دارد امکان رصد نحوه توزیع کالا وجود دارد
از سال ۹۲ که قانون سامانه جامع تجارت الکترونیک مصوب شد حدود ۶۰ درصد سامانه جامع تجارت الکترونیک در بخش‌های مختلف راه اندازی شده است به طوری که تمام کالاها از ثبت سفارش تا عرضه آن مانند توزیع لاستیک در کشور قابل رصد است.
واکنش بازارهای داخلی به نامه رئیس جمهور واکنش بازارهای داخلی به نامه رئیس جمهور
با اعلام تسلیم نامه رییس جمهوری به سفرای چهار کشور حاضر در برجام ،بازارها دستخوش تغییراتی در آخرین ساعات کاری روز گذشته شدند.
وزارت بازرگانی؛ از دولت اصرار و در مجلس انکار وزارت بازرگانی؛ از دولت اصرار و در مجلس انکار
دولت اصرار دارد که مشکلات کشور را با افزایش واردات حل کند لذا بر تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و تشکیل وزارت بازرگانی تاکید دارد. شاید دلیل این تاکید کم رنگ شدن نقش صنعت در ساختار واردات زده کشور است.
فراخوان وزارت امور اقتصادی و دارایی فراخوان وزارت امور اقتصادی و دارایی
معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل کشور وزارت امور اقتصادی و دارایی با انتشار اطلاعیه ای، با اشاره به تدوین پیش نویس لایحه قانون مدیریت بدهی های عمومی از سوی این معاونت و رونمایی از آن با هدف کسب نظر اساتید و کارشناسان، از آنها خواست نظرات خود را در مورد این پیش نویس، از طریق نشانی پست الکترونیکی اعلام شده در این فراخوان ، در اختیار معاونت قرار دهند.
بزرگترین دغدغه اقتصاد؛ عدم ثبات است بزرگترین دغدغه اقتصاد؛ عدم ثبات است
مهم‌ترین دغدغه فعالان اقتصادی «غیرقابل پیش‌بینی بودن و تغییرات قیمت مواد اولیه و محصولات»، «بی‌ثباتی سیاست‌ها، قوانین و مقررات و رویه‌های اجرایی ناظر به کسب‌وکار» و «دشواری تامین مالی از بانک‌ها» است.
سهم دولت از استخدام‌ها امسال چند درصد است؟ سهم دولت از استخدام‌ها امسال چند درصد است؟
سهم دولت از استخدام های کشور 15 درصد ارزیابی می شود که در قالب بخش عمومی و با همراهی نیروهای مسلح صورت می گیرد.
ترسی از اعلام افزایش قیمت نداریم ترسی از اعلام افزایش قیمت نداریم
مرکز آمار نرخ تورم را 30 درصد اعلام کرده و رئیس این مرکز می‌گوید ابایی ندارد از اینکه اعلام کند فلان کالا 450 درصد گران شده است. قطعا آمار تورم 30 درصدی حق مطلب را ادا نمی‌کند
صفحه  از ۷۴
گزارش تصویری
کامورو 2020 چه تغییراتی دارد؟
شورلت کامارو مدل 2020 با تغییرات کوچکی در طراحی ظاهری خود در معرض دید عموم قرار گرفت. این تغییر که در مدل SS این خودرو اعمال شده، انتقادات نسبت به مدل 2019 آن را کاهش می دهد.
پربحث ترین