علت انحراف ۲۰ درصدی طرح رونق تولید چه بود؟ علت انحراف ۲۰ درصدی طرح رونق تولید چه بود؟
در حالی سال گذشته طرح رونق تولید جهت پرداخت تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی، صنعتی و کشاورزی در دستور کار قرار گرفت که به عقیده قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امر تولید این طرح با ۸۰ درصد موفقیت و ۲۰ درصد انحراف رو به رو بوده است.
صدرا توسط سازمان خصوصی‌سازی به قرارگاه خاتم واگذار نشد صدرا توسط سازمان خصوصی‌سازی به قرارگاه خاتم واگذار نشد
رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: هیچ واگذاری‌ از سهام صدرا توسط سازمان خصوصی‌سازی به قرارگاه خاتم‌الانبیا صورت نپذیرفته است.
اقتصاد، اولویت اول کشور است اقتصاد، اولویت اول کشور است
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به صادرات ۵۰ میلیارد دلاری کالا گفت: بخش عمده‌ای از این صادرات، کالاهای نفتی است و رد پای ارزش افزوده در آن محدود است.
به کسب و کارهای اینترنتی نگاه امنیتی نداریم به کسب و کارهای اینترنتی نگاه امنیتی نداریم
وزیر ارتباطات گفت: کسب و کارهای اینترنتی مسائلی مربوط صادرات، بیمه، مالیات و... دارند که این مشکلات نیازمند مسائل و بررسی‌های جدی‌تری هستند.
بدهی ۹۲ هزار میلیارد تومانی دولت به تأمین اجتماعی/ پارسال ۱۱ هزار میلیارد تومان بیش از درآمد خرج کردیم بدهی ۹۲ هزار میلیارد تومانی دولت به تأمین اجتماعی/ پارسال ۱۱ هزار میلیارد تومان بیش از درآمد خرج کردیم
معاون اقتصادی سازمان تأمین اجتماعی گفت: مصارف این سازمان پارسال ۶۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان ولی درآمد آن ۵۱ هزار میلیارد تومان بود.
آغاز طرح اشتغال فارغ‌التحصیلان از چهارشنبه آغاز طرح اشتغال فارغ‌التحصیلان از چهارشنبه
مدیرکل توسعه اشتغال وزارت کار از اجرای طرح کارورزی ویژه اشتغال فارغ التحصیلان از چهارشنبه خبرداد و گفت:تاکنون۳۸۶هزار نفر در سامانه کارورزی ثبت نام کردند که ۶۸ هزار و۶۰۰نفر واجد شرایط هستند.
قیمت مرغ پرید قیمت مرغ پرید
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی از افزایش قیمت مرغ به ۸۰۵۰ تومان در بازار خبر داد.
کارگروه ویژه برای اشتغال ١٢٠‌هزار نفر در فضای مجازی کارگروه ویژه برای اشتغال ١٢٠‌هزار نفر در فضای مجازی
۲۰۰هزار دانشجوی دکتري پشت در بازار کار هستند بهره‌وری نیروی کار طی یک دوره ۲۰ساله متحول خواهد شد
خروج سالانه ۶۰۰هزار زن از بازار کار
با افزایش ۱۱.۱ درصدی شاغلان مرد در سال۹۴ نسبت به سال۸۴، تعداد شاغلان زن با کاهش ۱۲.۶ درصدی مواجه بوده؛ بدین ترتیب می‌توان گفت با پدیده مردانه شدن اشتغال و زنانه شدن بیکاری مواجه هستیم.
برنامه تولید210میلیون جفت کفش ایرانی برنامه تولید210میلیون جفت کفش ایرانی
مدیرکل صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت از برنامه ریزی برای تولید 95 میلیون مترمربع فرش ماشینی و 210 میلیون جفت کفش ایرانی در سال 96 خبر داد.
پیتزای اسپانیا وارد کشور شد
در حالی که بسیاری از شرکت های خارجی فعال در زمینه های صنایع مهم به دلیل ترس از تحریم های پابرجای دولت آمریکا از ورود به بازار ایران خودداری کرده اند، شرکت رستوران های زنجیره ای تله پیتزای اسپانیا اولین شعبه خود را در تهران افتتاح کرد
چاره‌اندیشی برای آینده «ارز، تورم و سود بانکی»
مهمترین موضوع مطرح شده در بیست و هفتمین دوره همایش سیاست‌های پولی و ارزی درخصوص نرخ سود بانکی و تحلیل بالا ماندن این متغیر پولی و بانکی بود. در تمام سخنرانی‌ها، درخصوص عواقب مخرب بالا ماندن نرخ سود بانکی اجماع وجود داشت و البته به راهکارهایی درخصوص حل این موضوع اشاره شد.
فارغ‌التحصیلان دنبال شغل‌های پردرآمد و کم دردسر! فارغ‌التحصیلان دنبال شغل‌های پردرآمد و کم دردسر!
رییس اتحادیه کارگران قراردادی می‌گوید امروز بیشتر فارغ التحصیلان در جستجوی شغل‌های کم دردسر و پردرآمد هستند. او تاکید دارد که اجرای طرح کارورزی برای ساماندهی فارغ‌التحصیلان بیکار نباید به تهدیدی برای امنیت نیروهای شاغل در بنگاه‌ها تبدیل شود.
جزئیات طرح  پرداخت مستمری به کم درآمدها جزئیات طرح پرداخت مستمری به کم درآمدها
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی روند اجرای طرح پرداخت مستمری به کم درآمدها را تشریح کرد و گفت: این طرح را با مدنظر قرار دادن شیوه‌های مختلف ثبت نام شروع کردیم. در مرحله اول، پشت نوبتی‌های کمیته امداد و بهزیستی را مورد توجه قرار می‌دهیم ودر مرحله دوم سراغ ثبت نامی‌ها می‌رویم، این روند هم ادامه خواهد یافت.
خصوصی سازی فقط واگذاری شرکت های دولتی نیست
رئیس کمیسیون اصل ۴۴ مجلس با اشاره به دو راهبرد برای اصل ۴۴ قانون اساسی گفت: اجرای این اصل، تنها در واگذاری شرکت های دولتی به بخش خصوصی و کسب درآمد زایی برای دولت خلاصه شده است.
صفحه  از ۵۸
گزارش تصویری
میزبانی مهران مدیری از چهره‌ها در «بزرگ‌ترین اکران خصوصی سینما»+ تصویر
مهران مدیری در آستانه اکران عمومی اولین فیلم سینمایی خود، «ساعت پنج عصر» را برای جمعی از چهره‌های سیاسی، هنری و ورزشی نمایش داد.
پربحث ترین