جزئیات و زمان پرداخت سود سهام عدالت اعلام شد جزئیات و زمان پرداخت سود سهام عدالت اعلام شد
مشمولین از سال آینده و در سالیان آتی در صورت نگه داشتن سهام خود، می‌توانند از آن بهره‌مند شوند
مصوبه دیروز مجلس به ضرر جامعه کارگری بود مصوبه دیروز مجلس به ضرر جامعه کارگری بود
عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه مصوبه دیروز مجلس مبنی بر تعیین دو سقف متفاوت معافیت مالیاتی حقوق برای کارمندان و کارگران به ضرر جامعه کارگری است گفت: با پیشنهاد این مصوبه مخالف بودیم اما در مجلس رأی گیری و تصویب شد.
نامه علی‌عسگری به رهبری برای افزایش بودجه صدا و سیما نامه علی‌عسگری به رهبری برای افزایش بودجه صدا و سیما
رئیس رسانه ملی با بیان اینکه به مقام معظم رهبری نامه نوشته و درخواست افزایش بودجه پایه صدا و سیما را داشته و ایشان به رئیس مجلس فرموده اند که کمک کند، افزود: انتظار داشتیم همان 7 دهم درصدی که در کمیسیون تلفیق برنامه پنج ساله ششم تایید شد داخل بودجه سالانه هم بیاید و پایه بودجه افزایش داشته باشد؛ اما با این شرایط رسانه ملی در سال آینده قابل اداره نیست.
پیشنهاد دو میلیون تومانی برای حداقل مزد کارگران در بودجه 96 پیشنهاد دو میلیون تومانی برای حداقل مزد کارگران در بودجه 96
در حالی که نمایندگان کارگران در شورای عالی کار بر ارتقای سطح معیشت کارگران و کاهش هزینه‌های زندگی خانوار تاکید دارند، نمایندگان کارفرمایان می‌گویند که دولت خود را از حل موضوع دستمزد کارگران کنار کشیده و پاسخگوی نیاز کارگران و کارفرمایان نیست.
نقاط ضعف و قوت بودجه ٩٦ نقاط ضعف و قوت بودجه ٩٦
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس افزایش سهم صندوق توسعه ملی در بودجه ٩٦ و عدم شفافیت سیاست‌های بودجه‌ای دولت برای نیل به رشد ٨ درصد اقتصادی را از جمله مزایا و معایب بودجه ٩٦ عنوان کرد.
همسان‌سازی حقوق بازنشستگان از اولویت‌های مجلس در بودجه96 است همسان‌سازی حقوق بازنشستگان از اولویت‌های مجلس در بودجه96 است
غلامرضا تاجگردون پنجشنبه شب در جمع مردم گچساران افزود: بیش از 2 میلیون و 200 هزار بازنشسته در کشور وجود دارد که حقوق یک میلیون و 600 هزار نفر از آنها زیر 2 میلیون تومان است.
زندگی مالک «فرش عظیم‌زاده» از زبان خودش زندگی مالک «فرش عظیم‌زاده» از زبان خودش
من احد عظيم‌زاده هستم. در 10 آذر 1336 در ده اسفنجان در شهرستان اسكو متولد شدم. هفت ساله بودم كه پدرم را از دست دادم و يتيم شدم.
افزایش ارزش دلار به ضرر تقاضا و قیمت جهانی طلا است افزایش ارزش دلار به ضرر تقاضا و قیمت جهانی طلا است
تئوری های اقتصادی این گونه بیان می کند که افزایش نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا می تواند موجب تقویت ارزش دلار شده و این مساله به ضرر تقاضا و قیمت جهانی طلا شود.
بار سنگین مالیات بر دوش تولیدکنندگان بحران‌زده بار سنگین مالیات بر دوش تولیدکنندگان بحران‌زده
مشاور اتاق بازرگانی ایران گفت: در تدوین و تصویب اصلاحیه قانون مالیات‌های مستقیم بسیار شتاب‌زده عمل شد.
گفتگو با ابتکار درباره مسئله خوزستان/ پس ابتکارتان کجاست؟ گفتگو با ابتکار درباره مسئله خوزستان/ پس ابتکارتان کجاست؟
چرا هيچ کاري نمي‌کنيد؟ پس ابتکارتان کجاست؟ چرا گرد و غبار فقط در کشور ما مي‌آید؟ تمامش حرف و حرف، پس نتيجه کو؟ چرا گرد و غبارها تمام نمي‌شود؟ چرا خوزستان را فراموش کرده‌ايد؟ هيچ‌کس به فکر خوزستان نيست و... . اينها و سؤالاتي ديگر بخشي از اصلي‌ترين دغدغه‌هاي منتقدان و مخالفان سازمان محيط زيست در زمينه گرد و غبارهاي خوزستان است. با رصد بسياري از نظرات و مطالب منتشر‌شده در رسانه‌ها - چه بخش اخبار و چه بخش نظرات مردمي- و همچنين شبکه‌هاي اجتماعي، بيشترين موضوعاتي که هرازگاه با داغ‌شدن موضوع گردوغبارها مطرح مي‌شود، سؤالات و انتقاداتي از اين جنس است.
تحلیل روند پیشرفت صنعتی در کره جنوبی تحلیل روند پیشرفت صنعتی در کره جنوبی
بررسی موفقیت کره‌جنوبی در حمایت از بنگاه‌های کوچک و متوسط نشان می‌دهد که این کشور در کنار بهره بردن از سهم وام‌دهی بانک‌ها، با تنوع در ابزارهای شارژ مالی، رونق صنعتی را رقم زده است. مهم‌ترین سیاست کره‌جنوبی برای افزایش بهره‌وری بنگاه‌های کوچک و متوسط نیز ایجاد پیوند و تشویق آنها به همکاری بیشتر با صنایع بزرگ است که هسته اصلی رشد اقتصادی این کشور در دو دهه گذشته بوده‌اند. حمایت از نوآوری و خلاقیت در بنگاه‌های نوپا و به‌روزرسانی فناوری‌ها از دیگر سیاست‌های این کشور است.
راهکار آلمانی‌ها برای مهار سونامی تورم چه بود؟ راهکار آلمانی‌ها برای مهار سونامی تورم چه بود؟
آلمان را می‌توان یکی از سختگیرترین کشورها در زمینه ایزوله تصمیمات پولی از انگیزه‌های دولتی و سیاسی دانست؛ واقعیتی که به‌خوبی در شاخص‌های جهانی منعکس‌کننده استقلال بانک مرکزی نیز انعکاس یافته است. وسواس در لزوم استقلال بانک مرکزی از تصمیمات دولتی ریشه در فوبیای سیاست‌گذاران آلمانی از شرایط ابرتورمی تجربه‌شده در این کشور در سال‌های پس از جنگ جهانی اول دارد. «دنیای اقتصاد» در گزارشی ضمن انعکاس تصویر آلمان در شرایط ابرتورمی به جست‌وجوی پاتک سیاست‌گذاران آلمانی در واکنش به سونامی تورمی پرداخته است.
بار سنگین خسارات پلاسکو بر دوش درآمدهای مالیاتی بار سنگین خسارات پلاسکو بر دوش درآمدهای مالیاتی
دولت سایه‌اش را بر سر آسیب‌دیدگان حادثه پلاسکو گسترده و جبران خسارت‌های مالی کسبه و کارگران را بر عهده گرفته است.
صورتحساب نجومی یک سفره‌خانه سنتی +عکس
به گزارش تجارت امروز، در این تصویر مبالغ نجومی صورتحساب یک سفره‌خانه سنتی را مشاهده می‌کنید.
پول ونزوئلا به کاغذ باطله تبدیل شد پول ونزوئلا به کاغذ باطله تبدیل شد
ارزش پول ملی ونزوئلا (بولیوار)، به حدی نازل شده که اگر مردم این کشور به‌جای پول در جیبشان دستمال کاغذی بگذارند، با ارزش‌تر است.
صفحه  از ۵۱