وزارت صنعت: خودروهای داخلی گران نمی شوند وزارت صنعت: خودروهای داخلی گران نمی شوند
روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد در شرایط کنونی تصمیمی مبنی بر افزایش قیمت خودرو وجود ندارد و موضوع افزایش قیمت خودروهای داخلی خلاف واقع است.
سد‌سازی تنها راه مقابله با سیلاب‌های ویرانگر و خانمان‌سوز‌ سد‌سازی تنها راه مقابله با سیلاب‌های ویرانگر و خانمان‌سوز‌
برگزید‌ه شد‌ن پروژه‌های شاخص مهاب قد‌س د‌ر همایش‌های مختلف د‌اخلی و بین‌المللی برای این شرکت تبد‌یل به یک عاد‌ت شد‌ه است. همایش روز ملی بتن و انتخاب یکی د‌یگر از پروژه‌های این شرکت به عنوان طرح برتر بتنی کشور، فرصت مغتنمی بود‌ تا با مهند‌س ترکش د‌وز یکی از مد‌یران نخبه و تاثیرگذار صنعت احد‌اث د‌ید‌اری تازه کنیم و پای صحبت‌های د‌لسوزانه او بنشینیم که د‌غد‌غه‌ای جز خد‌مت به کشور و پر آوازه کرد‌ن نام ایران د‌ر جهان ند‌ارد‌. برایمان از بی مهری‌ها، کارشکنی‌ها و خود‌تحریمی‌های د‌اخلی و افتخار آفرینی د‌ر عرصه‌های بین المللی گفت. د‌ر این د‌ورانی که اکثر شرکت‌های مطرح این صنعت با وجود‌ بحران‌های مختلف د‌ر آستانه انحلال قرار د‌ارند‌، مهاب قد‌س با مد‌یریت مثال‌زد‌نی مد‌یران لایق خود‌ پله‌های ترقی را یکی پس از د‌یگری طی می‌کند‌. گفت‌و گوی د‌نیای اقتصاد‌ با مد‌یرعامل مهاب قد‌س را د‌ر اد‌امه بخوانید‌:
تجمع اعتراضی کارگران شرکت هپکو و آذرآب تجمع اعتراضی کارگران شرکت هپکو و آذرآب
کارگران کارخانه های هپکو و آذرآب نسبت به وضعیت شغلی خود تجمع اعتراضی برگزار کردند.
پر و بال قیمت  مرغ در دست دولت پر و بال قیمت مرغ در دست دولت
رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی تولید زیاد و کاهش مصرف را از جمله دلایل ارزان شدن قیمت مرغ در بازار عنوان کرد و از آمادگی دولت برای جمع آوری مرغ های مازاد خبر داد.
جزییات ابلاغیه جدید مالیاتی/ معافیت‌های حقوقی دانشگاهیان جزییات ابلاغیه جدید مالیاتی/ معافیت‌های حقوقی دانشگاهیان
رییس کل سازمان مالیاتی مصوبه جدید مجلس پیرامون اصلاح ماده ۸۶ قانون مالیات‌های مستقیم را ابلاغ کرد.
رکوردشکنی طلا پس از ۵ سال! رکوردشکنی طلا پس از ۵ سال!
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران دلایل افزایش قیمت طلا و سکه را تشریح و عنوان کرد که قیمت طلا طی چند روز گذشته رکورد پنج سال گذشته را زده و هر گرم طلای ۱۸ عیار به بیش از ۱۲۰ هزار تومان رسیده است.
قرار نیست معاون اقتصادی با یک صندلی در پاستور بنشیند قرار نیست معاون اقتصادی با یک صندلی در پاستور بنشیند
نوبخت با اعلام این که به عنوان یک مسوول در تیم اقتصادی دولت از تشکیل معاونت اقتصادی و ورود معاون آن به تیم اقتصادی دولت ابراز نگرانی نکرده، بلکه خرسند هستم به توضیحاتی در رابطه با تشکیل این معاونت پرداخت.
شریعتمداری: برای کم‌کاری مدیریت بنگاه‌های کلان فکری کنید شریعتمداری: برای کم‌کاری مدیریت بنگاه‌های کلان فکری کنید
وزیر صنعت، معدن و تجارت از دولت درخواست کرد که هرچه سریع‌تر در مورد مدیریت و مالکیت بنگاه‌های کلانی که نسبت به فعالیت‌های خود مسئولیت‌پذیر نیستند، چاره‌اندیشی کند.
راه موفقیت وزارت کار در ایجاد اشتغال راه موفقیت وزارت کار در ایجاد اشتغال
یک کارشناس حوزه کار معتقد است برای تحرک بازار کار، موفقیت در ایجاد شغل و تحقق برنامه‌های اشتغال دولت،‌ وزارت کار باید نقش محوری شورای عالی اشتغال و هدایت دیگر وزارتخانه‌ها را برعهده بگیرد.
نرخ تورم مردادماه ۷.۷ درصد شد/ بانک مرکزی  نرخ تورم مرداد ماه را ۱۰ درصد اعلام کرد نرخ تورم مردادماه ۷.۷ درصد شد/ بانک مرکزی نرخ تورم مرداد ماه را ۱۰ درصد اعلام کرد
مرکز آمار ایران نرخ تورم مردادماه سال جاری را ۷.۷ درصد و تورم نقطه به نقطه را نیز ۸.۱ درصد اعلام کرد.
بخش خصوصی از دولت بخش خصوصی از دولت "دوازدهم" چه می‌خواهد؟
عضو هیات رییسه اتاق ایران اصلاح ساختار بانکی، سیستم مالیات ستانی و همچنین تسهیل روند سرمایه‌گذاری در کشور را مهم‌ترین مواردی دانست که دولت دوازدهم باید در اولویت برنامه‌های اقتصادی خود قرار دهد.
شریعتمداری از کرباسیان و سیف چه می‌خواهد؟ شریعتمداری از کرباسیان و سیف چه می‌خواهد؟
وزیر صنعت، معدن و تجارت از وزیر امور اقتصاد و دارایی و نیز رئیس کل بانک مرکزی درخواست کرد که علاوه بر رقابتی کردن وضعیت بنگاه‌های تولیدی، به افزایش سهم صنعت و معدن از تسهیلات بانکی و نیز کاهش نرخ سود این تسهیلات توجه جدی داشته باشند.
معاونت نورسیده به کدام سو می‌رود؛ موازی کاری یا فرماندهی؟
روز گذشته معاونت جدیدی تحت عنوان معاونت اقتصادی رئیس‌جمهوری ایجاد شد. معاونتی که برخی با تاکید بر اینکه باید شایستگان امور آن را به عهده گیرند آن را لازمه فرماندهی اقتصادی می‌دانند و برخی کارشناسان اقتصادی نیز آن را زمینه‌ساز موازی کاری می‌دانند.
زیتون ۶۰ درصد گران شد زیتون ۶۰ درصد گران شد
عضو شورای ملی زیتون از افزایش حدود ٦٠درصدی قیمت زیتون و همچنین افزایش ١٢ درصدی قیمت روغن زیتون در بازار خبر داد.
کارگران ۱۲۰۰ میلیارد تومان مالیات دادند + جدول کارگران ۱۲۰۰ میلیارد تومان مالیات دادند + جدول
بر اساس گزارش بانک مرکزی، کارکنان بخش خصوصی در سه ماهه نخست سال ۱۲۰۰میلیارد تومان مالیات داده اند و این منبع مالیاتی با رشد ۱۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل رو به رو شده است.
صفحه  از ۵۹
پربحث ترین