اصول نگارش صحیح چک بانکی اصول نگارش صحیح چک بانکی
یکی از مشکلات بزرگ در کشور ما موضوع چک است ، که با توجه به مقررات مربوط به چک و عدم آشنایی مردم به قانون چک موجب شده است که کلاهبردای و صدور چک بلامحل و سوء استفاده از چک زیاد شود.
فرش دستباف ایرانی در معرض خطر فرش دستباف ایرانی در معرض خطر
رئیس اتحادیه تولید کنندگان وبافندگان فرش استان اردبیل گفت: اگر تبلیغات مؤثری در حوزه شناسایی فرش دستباف و مضرات فرش ماشینی در جامعه نشود، شغل 2 میلیون ایرانی که در قالیبافی مشغول به کارند، به خطر می افتد.
پرتقال خارجی کیلویی چند؟ پرتقال خارجی کیلویی چند؟
قائم‌مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور بازرگانی، اعلام کرد که پرتقال خارجی مصری و ترکیه‌ای برای مصرف‌کنندگان کیلویی ۳۹۰۰ تومان عرضه می‌شود اما اگر کسی این محصول را گران‌تر از این قیمت فروخت،تخلف بوده و از مردم می‌خواهیم آن را به تعزیرات حکومتی یا سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کنند.
ابلاغ بخشنامه حداقل حقوق 96 توسط وزیر کار +سند ابلاغ بخشنامه حداقل حقوق 96 توسط وزیر کار +سند
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بخشنامه حداقل مزد سال 1396 مشمولان قانون کار را برای اجرا ابلاغ کرد.
متن کامل قانون بودجه 96 متن کامل قانون بودجه 96
متن کامل قانون بودجه سال ۱۳۹۶ کل کشور منتشر شد. این قانون در جلسه علنی روز سه‌شنبه مورخ بیست و چهارم اسفندماه یکهزار و سیصد و نود و پنج مجلس شورای اسلامی تصویب شد و در تاریخ ۲۴/۱۲/۱۳۹۵ به تأیید شورای نگهبان رسید.
جزئیات محاسبه حقوق 96 جزئیات محاسبه حقوق 96
مجموع حداقل دریافتی یک کارگر با حداقل حقوق پایه مصوب، با احتساب ملحقات در سال آینده یک میلیون و ۱۳۰ هزار تومان خواهد بود.
برگزاری نمایشگاه بهاره به انحراف کشیده شده است برگزاری نمایشگاه بهاره به انحراف کشیده شده است
رئیس اتحادیه لوازم خانگی کشور برگزاری نمایشگاه های بهاره را در شان مردم ندانست و گفت: وقتی به این نمایشگاه ها نگاه می کنم، حالت زیبایی در آن نمی بینم و اصلا در شأن مردم نیست.
سیف: پس از ربع قرن به تورم تک‌رقمی رسیدیم سیف: پس از ربع قرن به تورم تک‌رقمی رسیدیم
رییس کل بانک مرکزی در یادداشتی در باره چشم انداز اقتصاد ایران نوشت : درحالی سال 1395 را به پایان می‌بریم که نشانه‌هایی روشن و امیدبخش از آینده اقتصاد ایران درحال پدیدار شدن است.
مصوبات شورای اقتصاد برای وزارت نیرو مصوبات شورای اقتصاد برای وزارت نیرو
جلسه شورای اقتصاد عصر دیروز به ریاست معاون اول رییس جمهوری برگزار شد و درخواست‌های وزارت نیرو در خصوص تامین اعتبار چند طرح بزرگ آب و برق به تصویب این شورا رسید.
افزایش حقوق بازنشستگان پرداخت شده/ کسی حق ندارد حقوق آنها را گروگان بگیرد افزایش حقوق بازنشستگان پرداخت شده/ کسی حق ندارد حقوق آنها را گروگان بگیرد
سخنگوی دولت اعلام کرد افزایش حقوق بازنشستگان برای مستمری‌بگیران کشوری و لشکری تماما پرداخت شده و کسی حق ندارد حقوق آنها را گروگان بگیرد.
حداقل حقوق کارگران تعیین شد حداقل حقوق کارگران تعیین شد
با تصویب شورای عالی کار در آخرین جلسه دستمزد سال ۱۳۹۵، حداقل دستمزد کارگران و مشمولان قانون کار از ۸۱۲ هزار تومان به ۹۳۰ هزار تومان افزایش یافت.
تعیین دستمزد 96 کارگران با حضور سه وزیر تعیین دستمزد 96 کارگران با حضور سه وزیر
سومین نشست شورای عالی کار با دستور کار بررسی حداقل دستمزد ۹۶ در حالی عصر امروز با حضور سه وزیر کابینه برگزار می‌شود که احتمال توافق بر سر حداقل دستمزد در این جلسه قوت گرفته است.
دولت حداقل حقوق کارگران را بالاتر از 1/5 میلیون ببرد تا متناسب معیشت خانوار باشد دولت حداقل حقوق کارگران را بالاتر از 1/5 میلیون ببرد تا متناسب معیشت خانوار باشد
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با بیان این که تورم و سبد معیشت خانوار به عنوان دو شاخص در تعیین حداقل دستمزد موثر هستند، گفت: دولت حداقل دستمزد حقوق ماهیانه کارگران را برای سال آینده از مرز یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فراتر برده و نزدیک به شاخص معیشت خانوار باشد.
چرا تناسب حقوق کارگران با تورم، ضرورت دارد؟ چرا تناسب حقوق کارگران با تورم، ضرورت دارد؟
«به نظر مي‌رسد كه برخي افراد فقط شعار حمايت از كارگران را مي‌دهند در حالي كه هميشه قدرت آن را داشتند كه مانع از تضييع حقوق كارگران در دولت پيش شوند.»
دستمزد 96 کارگران، فردا تعیین تکلیف می‌شود دستمزد 96 کارگران، فردا تعیین تکلیف می‌شود
شورای عالی کار فردا(یکشنبه) دومین جلسه خود را برای تعیین دستمزد ۹۶ با حضور شرکای اجتماعی تشکیل می دهد؛ حال همه کارگران منتظرند ببینند که چه سرنوشتی در سال آینده پیش روی آنها قرار می گیرد.
صفحه  از ۵۳
گزارش تصویری
تولید شاسی بلند روسی در ایران +تصاویر
مدیر بازاریابی شرکت خودروسازی UAZ گفت: ما یک زمین پانصد هزار متری در اصفهان برای احداث کارخانه در نظر گرفتیم و در حال آماده سازی زیرساخت ها برای تولید هستیم. در فاز اول تصمیم داریم دو مدل از این مجموعه یعنی پیکاپ و شاسی بلند پاتریوت را در این سایت تولید کنیم.
پربحث ترین