سرمایه فرنگ نشینان به سمت وطن سرازیر می‌شود؟ سرمایه فرنگ نشینان به سمت وطن سرازیر می‌شود؟
گرانی ارز باعث ارزانی شدید خدمات درمانی برای ساکنان خارج‌نشین شده و به‌طوری که یک عمل جراحی در یکی از بیمارستان‌های لوکس خصوصی ایران یک‌سوم هزینه آن عمل در اروپا تمام می‌شود. همچنین ایرانیان مقیم خارج از همه حقوق ایرانیان داخل برخوردارند و اولویت‌های خوبی نیز در سال‌های اخیر به آن‌ها داده شده است
200 هزار تومان به حساب کارکنان و بازنشستگان 200 هزار تومان به حساب کارکنان و بازنشستگان
واریز 200 هزار تومان به حساب حقوق کارکنان و بازنشستگان دولت در قالب بسته حمایتی دولت
چرخ‌های اقتصاد ایران زنگ زده چرخ‌های اقتصاد ایران زنگ زده
متاسفانه این سردرگمی در اقتصاد ، کشور را در حالت سکون و انتظار قرارداده و فعالان اقتصادی خرد و کلان دچار گم گشتگی شده اند و نمی توانند چشم انداز روشنی را برای آینده ترسیم کنند و به همین دلیل چرخ های اقتصاد کند و کندتر حرکت می کند .
تحریم‌ها بر پایه رصد بانک‌ها است تحریم‌ها بر پایه رصد بانک‌ها است
تحریم هایی که وزارت خزانه داری آمریکا انجام می‌دهد بر پایه مطالعات و و رصد کردن دادوستد بانک های مختلف و شرکت های گوناگون است.
مهمترین خبرهای افتصادی جهان مهمترین خبرهای افتصادی جهان
مهمترین عناوین اقتصادی برخی از رسانه های مطرح امروز جهان را می‌توانید در این خبر بخوانید
آموزش مددجویان لرستانی آموزش مددجویان لرستانی
بسته‌های تشویقی حق بیمه‌ سهم کارفرما و تسهیلات کارفرمایی گفت: کارفرمایان در صورت جذب مددجویان تحت حمایت تا 2 سال از پرداخت صددرصدی حق بیمهه سهم کارفرما یا به ازای جذب هر نفر تا سقف 20 میلیون تومان تسهیلات کارفرمایی دریافت کنند.
جل مشکلات کارگران بهارستان جل مشکلات کارگران بهارستان
احتمال بروز مسائل و مشکلات مربوط به قشر کارگر، مخصوصاٌ عدم پرداخت حقوق، مزایا، مطالبات و پاداش آخر سال از طرف بعضی از کارفرمایان در سطح شهرستان بهارستان وجود دارد که می بایست به سرعت راهکاری برای زمان بروز چنین مشکلاتی پیدا کرد.
در اقتصاد جهانی  چه خبر است؟ در اقتصاد جهانی چه خبر است؟
ارزش دلار در برابر بسیاری از ارزهای دیگر و همچنین نفت افزایش یافت، چرا که اوپک و متحدانش شروع به زمینه‌سازی برای کاهش عرضه در سال 2019 کرده‌اند. قیمت پوند نیز به‌خاطر فشارهایی که بر ترزا می، نخست‌وزیر انگلیس برای لغو برنامه برگزیت او وجود دارد، برای سومین روز متوالی سقوط کرد.
دلایل عدم موفقیت فارغ التحصیلان در کارآفرینی چیست؟ دلایل عدم موفقیت فارغ التحصیلان در کارآفرینی چیست؟
پیش زمینه هایی که در نهایت افراد جویای کار را به این برداشت می رساند که کارآفرینی را به معنای داشتن شغلی دولتی تلقی کنند و برای فراتر از آن هم خود را به زحمت خلق ایده و چاره جستن راهی در رسیدن به کار، ثروت و رفاه نیندازند.
سیاست‌های سپاه در حوزه اقتصادی چیست؟ سیاست‌های سپاه در حوزه اقتصادی چیست؟
فرهنگ سازی درباره اقتصادمقاومتی انجام شد، بدین معنی که مردم باید بدانند حتما نیاز نیست برای اشتغال‌زایی کارخانه‌ای احداث شود و یا برای اشتغال به سمت امورات دولتی بروند تا اول هرماه حقوق دریافت کنند.
صادرات دانش؛ راه برون رفت از مشکلات صادرات دانش؛ راه برون رفت از مشکلات
دندانپزشکان گاهی به‌دلیل تمرکز در مسائل علمی و افزایش سطح معلومات خود از مدیریت توانمندی‌های خود غافل می‌شوند که با کمک گرفتن از مدیران بخش خصوصی می توانند توانمندی‌های خود را در سطوح جهانی به دنیا نشان بدهند.
تا کی خصوصی نشویم؛ مگر دولت چقدر زور دارد؟ تا کی خصوصی نشویم؛ مگر دولت چقدر زور دارد؟
اما در این سو، باغداری یک سال محصول روی دستش مانده، آن را کنار جاده می ریزد و از دولت تقاضای خسارت یا احداث صنایع تبدیلی دارد، مخترعی دستگاهی ساخته و حمایت دولتی می خواهد از دادن کارگاه و وام و امکانات تا ممنوعیت واردات
چهره شهر؛ به زشتی دست‌فروشی چهره شهر؛ به زشتی دست‌فروشی
گوشه خیابان ها پر است از جنس های رنگارنگی که چشم‌ ها را نوازش می دهد.اغلب بساط های دستفروشان از اجناس تزیینی درجه چندم و البسه ارزان‌قیمت تشکیل شده است که رهگذران را وسوسه می کند‌ تا حتی برای نگاهی کوتاه هم که شده،چند دقیقه ای را به تماشای کاسبی دست فروش ها اختصاص دهد.
کمبود‌ها از زبان تولیدکنندگان طلای سرخ؛ زعفران کمبود‌ها از زبان تولیدکنندگان طلای سرخ؛ زعفران
هم‌زمان با فصل برداشت طلای سرخ، همواره مشکلات، کمبودها و دغدغه‌هایی از سوی تولیدکنندگان و دست‌اندرکاران این محصول پرطرفدار مطرح می‌شود.
کدام نهادها با دستور رهبری معاف از مالیاتند؟ کدام نهادها با دستور رهبری معاف از مالیاتند؟
اسامی بنیادها و نهادهایی که براساس نظر مقام معظم رهبری مشمول بند مذکور بوده و تحت نظارت این دفتر فعالیت می‌نمایند، به طرح ذیل جهت بلاغ به سازمان امور مالیاتی و مراجع ذی‌ربط برای رعایت مفاد قانون درباره انها ایفاد می‌گردد.
صفحه  از ۷۰
پربحث ترین