جنگ تجاری چین و آمریکا آغاز شد جنگ تجاری چین و آمریکا آغاز شد
جنگ تجاری چین و آمریکا را آمریکا با اعمال تعرفه به برخی کالاهای چینی آغاز کرد آمریکا بی توجه به تهدیدهای متقابل چین وعده شدیدتر کردن این تعرفه ها را داده و تهدید کرد که اگر چین مقاله به مثل کند باز هم بیشتر پیش خواهد رفت. چینی ها پاسخ اول را دادند اما آنها تا پایان می توانند با آمریکا ادامه دهند؟
آمار وحشتناک کاهش قدرت خرید مردم و ارزش ریال! آمار وحشتناک کاهش قدرت خرید مردم و ارزش ریال!
قدرت خرید مردم ایران طی هشت ماه اخیر 80 درصد کاهش یافته است این یعنی فراگیر شدن بدبختی و بیچاره تر شدن مردم ایران.
احتمال بروز تکانه های شدید در اقتصاد ایران احتمال بروز تکانه های شدید در اقتصاد ایران
احتمالا در آینده‌ای نزدیک رشد اقتصادی ما با تکانه‌های شدیدی مواجه خواهد شد و اینکه چقدر رشد یا کاهش رشد داشته باشیم به رفتار شرکای خارجی و سرمایه‌های آنها و همچنین وضعیت بخش نفت بستگی دارد.
توافق امریکا و فرانسه بر سر ایران؟ توافق امریکا و فرانسه بر سر ایران؟
اخبار دقیقی از مذاکرات روسای جمهور آمریکا و فرانسه منتشر نشده است اما به نظر میرسد مذاکرات و توافقات دو کشور خبر و موضع گیری جدیدی نداشته است.
پیش بینی بانک جهانی درباره چشم انداز اقتصاد ایران پیش بینی بانک جهانی درباره چشم انداز اقتصاد ایران
بانک جهانی رشد اقتصادی ایران را بیش از چهار درصد برای امسال پیش بینی کرده است این در حالی است که آمریکا تمام تلاش خود را بر به زانو درآوردن ایران در حوزه اقتصاد متمرکز کرده است و این پیش بینی به عبارتی پیش بینی شکست ترامپ و آمریکایی ها در سیاست هایشان علیه ایران است.
سبد کالای اساسی بدهید
یک کارشناس حوزه کار و اشتغال با اشاره به وضعیت معیشتی نامناسب اقشار محروم جامعه خواستار توزیع سبد کالا در میان این اقشار شد
حداقل حقوق کارکنان دولت تعیین شد
حداقل حقوق کارکنان دولت در جلسه دولت 420 هزار ریال افزایش یافت!
چرا مردم آمارهای کاهش تورم را باور نمی کنند؟
مطابق آمارهای بانک مرکزی و مرکز آمار ایران نرخ تورم در اردیبهشت‌ماه سال جاری (۱۳۹۷) نسبت به فروردین‌ماه ۰.۱ درصد کاهش داشته است. این در حالی است که برخی از شهروندان این کاهش تورم را در تضاد با افزایش قیمت کالاهایی که روزانه با آن سروکار دارند، می بینند.
چرا مردم ایران و ترکیه در بحران ارزی متفاوت عمل می کنند؟
دو کشور ایران و ترکیه با مشکل بحران ارزی مواجه اند اما جالب است که رفتار مردم ایران با مردم ترکیه در این زمینه کاملا متفاوت است.
وزارت صنعت: خودروهای داخلی گران نمی شوند وزارت صنعت: خودروهای داخلی گران نمی شوند
روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد در شرایط کنونی تصمیمی مبنی بر افزایش قیمت خودرو وجود ندارد و موضوع افزایش قیمت خودروهای داخلی خلاف واقع است.
سد‌سازی تنها راه مقابله با سیلاب‌های ویرانگر و خانمان‌سوز‌ سد‌سازی تنها راه مقابله با سیلاب‌های ویرانگر و خانمان‌سوز‌
برگزید‌ه شد‌ن پروژه‌های شاخص مهاب قد‌س د‌ر همایش‌های مختلف د‌اخلی و بین‌المللی برای این شرکت تبد‌یل به یک عاد‌ت شد‌ه است. همایش روز ملی بتن و انتخاب یکی د‌یگر از پروژه‌های این شرکت به عنوان طرح برتر بتنی کشور، فرصت مغتنمی بود‌ تا با مهند‌س ترکش د‌وز یکی از مد‌یران نخبه و تاثیرگذار صنعت احد‌اث د‌ید‌اری تازه کنیم و پای صحبت‌های د‌لسوزانه او بنشینیم که د‌غد‌غه‌ای جز خد‌مت به کشور و پر آوازه کرد‌ن نام ایران د‌ر جهان ند‌ارد‌. برایمان از بی مهری‌ها، کارشکنی‌ها و خود‌تحریمی‌های د‌اخلی و افتخار آفرینی د‌ر عرصه‌های بین المللی گفت. د‌ر این د‌ورانی که اکثر شرکت‌های مطرح این صنعت با وجود‌ بحران‌های مختلف د‌ر آستانه انحلال قرار د‌ارند‌، مهاب قد‌س با مد‌یریت مثال‌زد‌نی مد‌یران لایق خود‌ پله‌های ترقی را یکی پس از د‌یگری طی می‌کند‌. گفت‌و گوی د‌نیای اقتصاد‌ با مد‌یرعامل مهاب قد‌س را د‌ر اد‌امه بخوانید‌:
تجمع اعتراضی کارگران شرکت هپکو و آذرآب تجمع اعتراضی کارگران شرکت هپکو و آذرآب
کارگران کارخانه های هپکو و آذرآب نسبت به وضعیت شغلی خود تجمع اعتراضی برگزار کردند.
پر و بال قیمت  مرغ در دست دولت پر و بال قیمت مرغ در دست دولت
رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی تولید زیاد و کاهش مصرف را از جمله دلایل ارزان شدن قیمت مرغ در بازار عنوان کرد و از آمادگی دولت برای جمع آوری مرغ های مازاد خبر داد.
جزییات ابلاغیه جدید مالیاتی/ معافیت‌های حقوقی دانشگاهیان جزییات ابلاغیه جدید مالیاتی/ معافیت‌های حقوقی دانشگاهیان
رییس کل سازمان مالیاتی مصوبه جدید مجلس پیرامون اصلاح ماده ۸۶ قانون مالیات‌های مستقیم را ابلاغ کرد.
رکوردشکنی طلا پس از ۵ سال! رکوردشکنی طلا پس از ۵ سال!
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران دلایل افزایش قیمت طلا و سکه را تشریح و عنوان کرد که قیمت طلا طی چند روز گذشته رکورد پنج سال گذشته را زده و هر گرم طلای ۱۸ عیار به بیش از ۱۲۰ هزار تومان رسیده است.
صفحه  از ۶۰
گزارش تصویری
کونگ فو کاران معبد شائولین
دهها نفر از شائولین کاران نوجوان و جوان معبد شائولین در کوه سونگ شان چین مهارت های رزمی خود را به نمایش گذاشتند.شائولین کونگ‌فو به گروه بزرگی از هنرهای رزمی چینی گفته می‌شود که خود را وارث حقیقی هنر رزمی تأسیس‌ شده در معبد شائولین معرفی می‌کنند.
پربحث ترین