پیشرفت 60 درصدی گازرسانی به شهر زاهدان پیشرفت 60 درصدی گازرسانی به شهر زاهدان
‌استاندار سیستان و بلوچستان در نشست بررسی روند گازرسانی به استان یا اشاره سفر قریب الوقوع رئیس جمهوری به استان گفت: امیدواریم از فرصت این سفر در راستای تحرک بخشی و تامین اعتبار پروژه های در دست اجرای استان از جمله طرح گازرسانی نهایت استفاده را ببریم.
نخبگان اتمی مشغول کشاورزی‌اند؟ نخبگان اتمی مشغول کشاورزی‌اند؟
عباسی در مهم‌ترین بخش از صحبت‌های خود از تعدیل نیرو در سازمان انرژی اتمی سخن گفت.تعدیل نیرویی که به‌صورت هدفمند صورت گرفته و نیروهای جوان، صاحب روحیه جهادی و خوش‌فکر را به تدریج از سازمان کنار گذاشتند
وارد مدار شدن 80 نیروگاه تجدیدپذیر وارد مدار شدن 80 نیروگاه تجدیدپذیر
طرح‌های توسعه برق و انرژی در سفر رضا اردکانیان وزیر نیرو به استان فارس با بهره برداری از نیروگاه خورشیدی ۱۰ مگاواتی شهرستان اقلید به بار نشست،در این مراسم عنوان شد : ۸۰ درصد نیروگاه‌های تجدیدپذیر در دولت تدبیر و امید وارد مدار شده است.
آزانس غنی سازی فراتر از ٣.۶٧ درصدی ایران را تایید کرد آزانس غنی سازی فراتر از ٣.۶٧ درصدی ایران را تایید کرد
نماینده دائم ایران در آژانس اعلام کرد: مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با انتشار گزارش خود، غنی سازی فراتر از ٣.۶٧ درصدی را در ایران تایید کرد که این غنا ۴.۵ درصد است.
۱۰۰ مگاوات به مصرف برق یزد افزوده شد ۱۰۰ مگاوات به مصرف برق یزد افزوده شد
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد گفت: با ورود صنایع جدید مصرف برق در استان حدود ۱۰۰ مگاوات در حوزه مصرف انرژی الکتریکی افزوده شده است.
واکنش وزارت نفت به نامه اخیر سعید جلیلی واکنش وزارت نفت به نامه اخیر سعید جلیلی
روابط عمومی وزارت نفت در واکنش به نامه اخیر سعید جلیلی که روز پنجشنبه گذشته در یکی از خبرگزاری ها منتشر شد، توضیحاتی برای تنویر افکار عمومی منتشر کرد.
قلب رآکتور اراک از سیمان پر نشده است قلب رآکتور اراک از سیمان پر نشده است
تدارک سازمان انرژی اتمی، برای بازدید نمایندگان رسانه‌های موافق و منتقد دولت، در روز دوشنبه ۲۷ خرداد ماه از سایت هسته‌ای اراک، پاسخ روشنی به یک ابهام‌زدایی از یک ادعای جنجالی بود که قلب رآکتور اراک از سیمان پر نشده است.
حذف قبوض کاغذی برای مشترکان برق سراسر کشور صورت خواهد گرفت. حذف قبوض کاغذی برای مشترکان برق سراسر کشور صورت خواهد گرفت.
آمارها حاکی از آن است که ۳۵ میلیون کنتور برق، حدوداً همین تعداد کنتور آب و ۲۰ کنتور گاز وجود دارد و برآوردها نشان می‌دهد ۱,۴۴۰ میلیارد تومان برای قبوض خدماتی هزینه می‌شود.
CNG از اول خرداد گران می‌شود CNG از اول خرداد گران می‌شود
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی CNG کشور گفت: افزایش ۳۲ درصدی قیمت گاز CNG که ۱۴ درصد آن برای سال ۹۷ و ۱۸ درصد برای سال ۹۸ است، از شنبه به مناطق شرکت گاز ابلاغ شده و از پس‌فردا اجرایی خواهد شد.
نوسازی ۱۰ درصد شبکه برق تهران در هر سال نوسازی ۱۰ درصد شبکه برق تهران در هر سال
بی‌شک اجرای این طرح در حوزه‌های صرفه‌جویی سوخت، رعایت مسائل زیست‌محیطی و ارتقای بهره‌وری تأثیرات بسیار مثبتی داشته است؛ به همین دلیل نیز برنامه‌ریزی شده تا جایی که امکان دارد میزان تلفات شبکه برق تهران را به‌حداقل برسانیم.
کلید برق عراق در دستان متخصصان ایرانی کلید برق عراق در دستان متخصصان ایرانی
عراق طی دو سال آینده سه نیروگاه جدید را به مدار خواهد آورد که به دلیل عدم تامین گاز مورد نیاز آن، به سمت جمع آوری گازهای همراه از میادین نفتی خود رفته است تا پس از پایان یافتن قرارداد خود با ایران، از این منابع بهره ببرد.
ایران سومین تولیدکننده گاز جهان ایران سومین تولیدکننده گاز جهان
صنعت گاز یکی از خودکفاترین صنایع کشور است به طوری که عمده تجهیزات مورد استفاده در صنعت گاز در داخل کشور تأمین می‌شود، از آمادگی برای بهره‌برداری از واحد تولید ماده بودارکننده گاز در عسلویه خبر داد
افزایش توان سیکل ترکیبی کاشان افزایش توان سیکل ترکیبی کاشان
واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی کاشان با حضور معاون اول رییس‌جمهور به بهره‌برداری رسید.
برق هوشمند می‌شود برق هوشمند می‌شود
مدیرعامل شرکت توانیر، با بیان اینکه ما می‌توانیم از شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ کمک بگیریم تا ارتباط دو سویه بین مردم و صنعت برق ایجاد شود، گفت: نیازی به سرمایه‌گذاری در این حوزه نیست با صرفه‌جویی که اتفاق می‌افتد؛ پاداش‌هایی بابت همکاری به آنها می‌دهیم.
سرما در راه و مردم سیستان و بلوچستان بی‌پناه سرما در راه و مردم سیستان و بلوچستان بی‌پناه
‌در حالی که هنوز موج اصلی سرما، سیستان و بلوچستان را فرا نگرفته، مردم استان بویژه شهرهای زاهدان، زابل و خاش این روزها با کمبود گاز مایع مواجه شده‌اند و مجبورند برای دریافت گاز در صف‌های طولانی به انتظار بایستند یا اینکه با پرداخت بهای بیشتر به دلالان، گرما را به خانه‌های خود ببرند.
صفحه  از ۱۰۳
گزارش تصویری
با لندور دیفندر 2020 آشنا شوید
پس از سال‌ها نسل جدید لندرور دیفندر معرفی شد. این مدل همچنین پس از 20 سال غیبت به صورت رسمی به بازار خودروی آمریکای شمالی قدم می‌گذارد.
پربحث ترین