با پر درآمدترین رشته‌های IT آشنا شوید با پر درآمدترین رشته‌های IT آشنا شوید
دانشجویان می‌توانند دوره‌های چهار ساله را با انتخاب مدارکی که ممکن است کمتر از 1000 دلار هزینه داشته باشند پشت سر بگذارند. با این حال کمبود افراد توانمند همچنان احساس می‌شود.
بررسی استارتاپ‌های تک شاخ توسط اکونومیست بررسی استارتاپ‌های تک شاخ توسط اکونومیست
استارتاپ‌های تک‌شاخ (tech unicorns) به کمپانی‌هایی گفته می‌شود که مسیر پیشرفت را با سرعت بالایی طی کرده و اعتبارشان از مرز یک میلیارد دلار عبور می‌کند.
هر مسافر می‌تواند یک گوشی تلفن همراه وارد کشور کند هر مسافر می‌تواند یک گوشی تلفن همراه وارد کشور کند
آزاد شدن واردات گوشی مسافری مطابق روال گذشته‌ای که تا 7 اسفند ماه جاری بود نقطه مناسبی برای شروع ارزان شدن گوشی موبایل است.
روابط عمومی از دیدگاه چامسکی
فرض بر این نیست که آن ها سازمان دهی شوند زیرا به این طریق ممکن است چیزی ورای تماشاگران اقدام کنند. اگر تعداد زیادی با منابع محدود بتوانند گردهم جمع شوند و وارد عرصه سیاسی شوند ممکن است واقعاً جزو شرکت کنندگان در حکومت باشند. این عملی حقیقتاً تهدید کننده است.
پول همه چیز نیست پول همه چیز نیست
مسیر رسیدن به سرمایه در صاحبان ایده های استارت آپی و کسانی که علاقمند به کار با صندوق های سرمایه گذاری اند بی میلی زیادی ایجاد کرده است. با این وجود صدها استارت آپ و سرمایه گذار خوب در سال 2018 کشف شده است
رمز ارز و تاثیرات آن بر اپلیکیشن‌ها رمز ارز و تاثیرات آن بر اپلیکیشن‌ها
«رمز ارزها در بستر بلاک چین تولید می شوند و قابل نقل و انتقال هستند از دید ناظران بین المللی به ویژه کشورهایی که سلطه پولی دارند، پنهان هستند.»
انقلاب دیجیتال در راه است؟ انقلاب دیجیتال در راه است؟
بلاکچین تنها یکی از جبهه‌های نبرد در انقلاب بزرگ‌تری است که بعضا با نام‌های تحول دیجیتال، انقلاب صنعتی چهارم یا انقلاب دیجیتال شناخته می‌شود. در این انقلاب دیجیتال، جبهه‌های نبرد فراوان‌اند.
مدیریت یعنی تصمیم‌گیری مدیریت یعنی تصمیم‌گیری
مهم است که پیش از اتخاذ تصمیم‌های مهم کسب‌وکار، به میزان کافی از افراد متخصص درزمینه موردنظر مشورت بگیریم.
نعرفه اینترنت افزایش می‌یابد؟ نعرفه اینترنت افزایش می‌یابد؟
تعرفه‌گذاری در حوزه ICT از طریق کمیسیونی با نام تنظیم مقررات ارتباطات انجام می‌گیرد و تعرفه‌های تعیین‌شده در چارچوب مصوبه‌های این کمیسیون، توسط سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی به ذی‌نفعان ابلاغ می‌شود.
چرا روابط عمومی‌ها با رسانه‌های مدرن تقابل دارند؟ چرا روابط عمومی‌ها با رسانه‌های مدرن تقابل دارند؟
امروزه هر فردی قادر به بهبود و تاثیر بر جامعه اش است. پس روابط عمومی درباره شهرت است که هر روز مهم تر،ضروری تر و رایج تر می شود.
رقابت نفس‌گیر استارت آپ‌ها در بازار رقابت نفس‌گیر استارت آپ‌ها در بازار
کسب‌وکارها نیز در رقابتی نفس‌گیر تمام تلاش خود را در به روز بودن و آشنایی با تمام جزئیات بازار و موتورهای جستجو به کار گرفته‌اند.
حمایت بدون دخالت؛ سیاست دولت در حوزه استارتاپ حمایت بدون دخالت؛ سیاست دولت در حوزه استارتاپ
در حوزه فناوری‌های نو و نوآوری نباید کارهای زودبازده را دنبال کرد. نفوذ تدریجی و بازاریابی مویرگی می‌تواند به رشد جریان استارت‌آپ‌ها و شکل‌گیری شرکت‌های استارت‌آپی قَدَر کمک کند. این مسئله به عنوان زیربنای کار در نظر گرفته شده است.
اپل نفس‌های آخرش را می‌کشد؟ اپل نفس‌های آخرش را می‌کشد؟
بر اساس بررسی محققان اقتصادی، ارزش سهام شرکت اپل به دلیل مشکلات اقتصادی چین، تنش‌های اقتصادی دولت ترامپ و توقف نوآوری در تلفن همراه آی‌فون این شرکت دچار کاهش قابل‌توجهی شده است.
مشکلات خرید آنلاین همچنان ادامه دارد مشکلات خرید آنلاین همچنان ادامه دارد
این روزها اما شاهد شکل‌گیری و افزایش مشکلات جدید در خرید از برخی فروشگاه‌های اینترنتی هستیم که خوانندگان گرامی باید این مشکلات را به مشکلات درج‌شده در گزارش قبلی اضافه کرده و با دقت و تجربه بیشتری اقدام به خرید آنلاین کنند.
علم دیجیتال چه تا کجا بر کار انسان تاثیر میگذارد؟ علم دیجیتال چه تا کجا بر کار انسان تاثیر میگذارد؟
کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند طی دو دهه آینده تمامی شرکت‌ها مجبور به گذار به سمت دیجیتالی شدن هستند و حتی در این دوره سفرهای دیجیتال برای افزایش کیفیت تجربه مشتریان و کارکنان، شکل خواهد گرفت. شرکت‌هایی که از این مرحله عبور نکنند محکوم‌به نابودی هستند.
صفحه  از ۱۴
گزارش تصویری
کامورو 2020 چه تغییراتی دارد؟
شورلت کامارو مدل 2020 با تغییرات کوچکی در طراحی ظاهری خود در معرض دید عموم قرار گرفت. این تغییر که در مدل SS این خودرو اعمال شده، انتقادات نسبت به مدل 2019 آن را کاهش می دهد.
پربحث ترین