عمده اعتبارات به استارت آپ‌ها اختصاص پیدا می‌کند عمده اعتبارات به استارت آپ‌ها اختصاص پیدا می‌کند
قادری‌فر گفت: ما در معاونت علمی تلاش می‌کنیم تا عمده اعتبارات خود را به موضوعات سیدمانی، بذرمایه و سرمایه اولیه در شرکت‌های استارت‌آپی اختصاص دهیم.
آیفون 11 در ایران با چه قیمتی عرضه می‌شود؟ آیفون 11 در ایران با چه قیمتی عرضه می‌شود؟
بر پایه اعلام شرکت اپل عرضه گوشی‌های جدید از 9 روز دیگر (20 سپتامبر) آغاز خواهد شد. مطابق قیمت‌گذاری شرکت اپل، ارزان‌ترین مدل آیفون ...
راهکارهایی جدید برای بازاریابی راهکارهایی جدید برای بازاریابی
بازاریابی چریکی یکی از راه‌های جدید برای پیش‌بینی طرز رفتار افراد، آزمایش و تعیین کمیت و کیفیت نیازهای مشتریان است.
به اپراتورها برای تعیین نرخ اختیار داده شد
اگر مشترکی بخواهد سیم‌کارتش را به دو یا سه برابر نرخ بفروشد، کاری از دست رگولاتوری ساخته نیست.
خواب و رویا در بازاریابی شبکه ای خواب و رویا در بازاریابی شبکه ای
"اصل در کار ما صداقته، من خودم شغل اصلیم یه چیز دیگه ست و ماهی 4 تا 5 میلیون تومان درآمد دارم اما باز وارد این کار شدم، چون درآمدش خیلی بالاست و در عرض کمتر از یک سال میتونم درآمد میلیاردی داشته باشم و به تمام رویاهام برسم و میخوام این راه رو هم به بقیه یاد بدم".
شبکه نسیم به جمع شبکه‌های اچ‌دی پیوست. شبکه نسیم به جمع شبکه‌های اچ‌دی پیوست.
به نقل از روابط عمومی شبکه نسیم، احسان محمدنژاد مدیر تولید و فنی شبکه نسیم اعلام کرد: شبکه نسیم در آخرین گام های خود برای HD شدن شبکه قرار دارد
قیمت‌ها به سایت‌ها باز می‌گردد؟ قیمت‌ها به سایت‌ها باز می‌گردد؟
سخنگوی اتحادیه کسب و کارهای مجازی از احتمال برگشت قیمت‌ خودرو به سایت‌ها خبر داده و گفته است: امیدواریم در هفته آینده جلسات درباره بازگشت مجدد قیمت به سایت‌های منتشر کننده آگهی را شروع کنیم.
واکنش عجیب اسنپ به تخلف مسافر واکنش عجیب اسنپ به تخلف مسافر
تعداد زیادی از کاربران معتقد بودند انتشار عکس راننده اسنپ، نقض حریم شخصی راننده و غیرقانونی است. برخی نیز صحت ماجرا را زیر سوال بردند و منتظر واکنش اسنپ شدند.
با پر درآمدترین رشته‌های IT آشنا شوید با پر درآمدترین رشته‌های IT آشنا شوید
دانشجویان می‌توانند دوره‌های چهار ساله را با انتخاب مدارکی که ممکن است کمتر از 1000 دلار هزینه داشته باشند پشت سر بگذارند. با این حال کمبود افراد توانمند همچنان احساس می‌شود.
بررسی استارتاپ‌های تک شاخ توسط اکونومیست بررسی استارتاپ‌های تک شاخ توسط اکونومیست
استارتاپ‌های تک‌شاخ (tech unicorns) به کمپانی‌هایی گفته می‌شود که مسیر پیشرفت را با سرعت بالایی طی کرده و اعتبارشان از مرز یک میلیارد دلار عبور می‌کند.
هر مسافر می‌تواند یک گوشی تلفن همراه وارد کشور کند هر مسافر می‌تواند یک گوشی تلفن همراه وارد کشور کند
آزاد شدن واردات گوشی مسافری مطابق روال گذشته‌ای که تا 7 اسفند ماه جاری بود نقطه مناسبی برای شروع ارزان شدن گوشی موبایل است.
روابط عمومی از دیدگاه چامسکی
فرض بر این نیست که آن ها سازمان دهی شوند زیرا به این طریق ممکن است چیزی ورای تماشاگران اقدام کنند. اگر تعداد زیادی با منابع محدود بتوانند گردهم جمع شوند و وارد عرصه سیاسی شوند ممکن است واقعاً جزو شرکت کنندگان در حکومت باشند. این عملی حقیقتاً تهدید کننده است.
پول همه چیز نیست پول همه چیز نیست
مسیر رسیدن به سرمایه در صاحبان ایده های استارت آپی و کسانی که علاقمند به کار با صندوق های سرمایه گذاری اند بی میلی زیادی ایجاد کرده است. با این وجود صدها استارت آپ و سرمایه گذار خوب در سال 2018 کشف شده است
رمز ارز و تاثیرات آن بر اپلیکیشن‌ها رمز ارز و تاثیرات آن بر اپلیکیشن‌ها
«رمز ارزها در بستر بلاک چین تولید می شوند و قابل نقل و انتقال هستند از دید ناظران بین المللی به ویژه کشورهایی که سلطه پولی دارند، پنهان هستند.»
انقلاب دیجیتال در راه است؟ انقلاب دیجیتال در راه است؟
بلاکچین تنها یکی از جبهه‌های نبرد در انقلاب بزرگ‌تری است که بعضا با نام‌های تحول دیجیتال، انقلاب صنعتی چهارم یا انقلاب دیجیتال شناخته می‌شود. در این انقلاب دیجیتال، جبهه‌های نبرد فراوان‌اند.
صفحه  از ۱۴
گزارش تصویری
با لندور دیفندر 2020 آشنا شوید
پس از سال‌ها نسل جدید لندرور دیفندر معرفی شد. این مدل همچنین پس از 20 سال غیبت به صورت رسمی به بازار خودروی آمریکای شمالی قدم می‌گذارد.
پربحث ترین