انتقاد آیت الله سبحانی از مصوبه مجلس؛ انتقاد آیت الله سبحانی از مصوبه مجلس؛
قم - یکی از مراجع تقلید نسبت به مصوبه مجلس مبنی بر اینکه قهوه‌خانه‌ها را به عنوان اماکن عمومی معرفی نکرده است، گفت: قهوه خانه مصداق اماکن عمومی است و موضوع باید در شورای نگهبان بازنگری شود.
رئیس جهاد دانشگاهی مطرح کرد: رئیس جهاد دانشگاهی مطرح کرد:
تشویق دانشجویان به فعالیت‌های اجتماعی
گفت‌وگوبا عبدالله انوار
مردی که روزی ۳۰ کیلومتر در تهران راه می‌رفت
نمایشگاه شهر آفتاب احیا می‌شود؟ نمایشگاه شهر آفتاب احیا می‌شود؟
مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های شهر افتاب از توافق دوجانبه میان دولت و نمایشگاه به منظور برگزاری نمایشگاه‌های پرمخاطب و صنعتی در محل این نمایشگاه خبر می‌دهد و می‌گوید این توافق موجب می‌شود تا از ظرفیت‌های ایجادشده در شهر آفتاب استفاده بهینه صورت بگیرد.
تغییرات مدیریتی در رایتل محتمل است؟ تغییرات مدیریتی در رایتل محتمل است؟
بر اساس مصوبه اخیر این وزارتخانه ، حق جابجایی و انتصاب مدیر عامل و اعضای هیات مدیره اپراتورهای مخابراتی از آنها سلب و به اخذ مجوز از آن وزارتخانه منوط شده بود.
عمده اعتبارات به استارت آپ‌ها اختصاص پیدا می‌کند عمده اعتبارات به استارت آپ‌ها اختصاص پیدا می‌کند
قادری‌فر گفت: ما در معاونت علمی تلاش می‌کنیم تا عمده اعتبارات خود را به موضوعات سیدمانی، بذرمایه و سرمایه اولیه در شرکت‌های استارت‌آپی اختصاص دهیم.
آیفون 11 در ایران با چه قیمتی عرضه می‌شود؟ آیفون 11 در ایران با چه قیمتی عرضه می‌شود؟
بر پایه اعلام شرکت اپل عرضه گوشی‌های جدید از 9 روز دیگر (20 سپتامبر) آغاز خواهد شد. مطابق قیمت‌گذاری شرکت اپل، ارزان‌ترین مدل آیفون ...
راهکارهایی جدید برای بازاریابی راهکارهایی جدید برای بازاریابی
بازاریابی چریکی یکی از راه‌های جدید برای پیش‌بینی طرز رفتار افراد، آزمایش و تعیین کمیت و کیفیت نیازهای مشتریان است.
به اپراتورها برای تعیین نرخ اختیار داده شد
اگر مشترکی بخواهد سیم‌کارتش را به دو یا سه برابر نرخ بفروشد، کاری از دست رگولاتوری ساخته نیست.
خواب و رویا در بازاریابی شبکه ای خواب و رویا در بازاریابی شبکه ای
"اصل در کار ما صداقته، من خودم شغل اصلیم یه چیز دیگه ست و ماهی 4 تا 5 میلیون تومان درآمد دارم اما باز وارد این کار شدم، چون درآمدش خیلی بالاست و در عرض کمتر از یک سال میتونم درآمد میلیاردی داشته باشم و به تمام رویاهام برسم و میخوام این راه رو هم به بقیه یاد بدم".
شبکه نسیم به جمع شبکه‌های اچ‌دی پیوست. شبکه نسیم به جمع شبکه‌های اچ‌دی پیوست.
به نقل از روابط عمومی شبکه نسیم، احسان محمدنژاد مدیر تولید و فنی شبکه نسیم اعلام کرد: شبکه نسیم در آخرین گام های خود برای HD شدن شبکه قرار دارد
قیمت‌ها به سایت‌ها باز می‌گردد؟ قیمت‌ها به سایت‌ها باز می‌گردد؟
سخنگوی اتحادیه کسب و کارهای مجازی از احتمال برگشت قیمت‌ خودرو به سایت‌ها خبر داده و گفته است: امیدواریم در هفته آینده جلسات درباره بازگشت مجدد قیمت به سایت‌های منتشر کننده آگهی را شروع کنیم.
واکنش عجیب اسنپ به تخلف مسافر واکنش عجیب اسنپ به تخلف مسافر
تعداد زیادی از کاربران معتقد بودند انتشار عکس راننده اسنپ، نقض حریم شخصی راننده و غیرقانونی است. برخی نیز صحت ماجرا را زیر سوال بردند و منتظر واکنش اسنپ شدند.
با پر درآمدترین رشته‌های IT آشنا شوید با پر درآمدترین رشته‌های IT آشنا شوید
دانشجویان می‌توانند دوره‌های چهار ساله را با انتخاب مدارکی که ممکن است کمتر از 1000 دلار هزینه داشته باشند پشت سر بگذارند. با این حال کمبود افراد توانمند همچنان احساس می‌شود.
صفحه  از ۱۴
گزارش تصویری
با لندور دیفندر 2020 آشنا شوید
پس از سال‌ها نسل جدید لندرور دیفندر معرفی شد. این مدل همچنین پس از 20 سال غیبت به صورت رسمی به بازار خودروی آمریکای شمالی قدم می‌گذارد.
پربحث ترین