خودروهای لوکس میلیاردی برمیگردند؟ خودروهای لوکس میلیاردی برمیگردند؟
با تغییر قانون واردات خودرو به زودی شاهد اتفاقات بسیار متفاوتی خواهیم بود. گرانی باز هم بیشتر می‌شود و در عین حال مدل‌های محبوب از دسترس همه خارج می‌شوند.
رونمایی پورشه از قایق ۶۳ میلیارد تومانی!/ سفر مافوق لوکس دریایی! رونمایی پورشه از قایق ۶۳ میلیارد تومانی!/ سفر مافوق لوکس دریایی!
قایق لوکس و تفریحی پورشه، قبل از نمایشگاه صنایع دریایی موناکو ۲۰۱۷، به‌طور رسمی رونمایی شد.
اسکوترهای پژو به زودی در ایران + عکس
گسترش علاقه عمومی به موتورسیکلت‌های شهری اعم از مدل‌های کروز، اسکوتر و بایک باعث شده تا در گالری‌گردی این هفته به سراغ نمایشگاه مرکزی موتورسیکلت کویر برویم که در محدود هخیابان مطهری واقع شده و اقسامی از موتورسیکلت‌های ژاپنی، ایرانی، هندی، چینی و فرانسوی را به نمایش گذاشته است. موتور در شهری مثل تهران یا برخی از کلان‌شهرها حکم قالیچه سلیمان را دارد.
۱۵۰ میلیون تومان برای تعویض ۴ حلقه لاستیک! ۱۵۰ میلیون تومان برای تعویض ۴ حلقه لاستیک!
مالکان بوگاتی جزء آن دسته آدم‌های بسیار پولدار جهان هستند که هیچ قیمتی برایشان گران نیست. برای اینکه کمی از ولخرجی آنها بدانید کافی است نگاه به خرج‌های نگهداری این خودرو گران قیمت بیندازید.
تب خودرو در سرمای بازار تب خودرو در سرمای بازار
هرسال در شهریور به واسطه آخرین دور سفرهای تابستانی بازار خودرو رونق می‌گرفت و امید به فروش چشمگیر در این ماه، فعالان این حوزه را از رکود پاییزه و زمستانه نمی‌ترساند اما امسال شرایط متفاوت بود و این بازار نیز مانند سایر بازارها از ابتدای سال با رکود مواجه شد و حتی عطش سفرهای تابستانه هم نتوانست آبی بر این خاکستر بپاشد.
ارتقای استاندارد خودروها به شرط هزینه ارتقای استاندارد خودروها به شرط هزینه
اعمال استانداردهای جدید در صنعت خودرو از سال ۹۷ و ارتقای آنها به ۸۳ استاندارد و خروج برخی از پلتفرم‌ها از چرخه تولید به واسطه هماهنگ نبودن با این استانداردها، این روزها بیش از همیشه مطرح شده و خودروسازان را به اقدام‌های جدیدی وا داشته است.
سایپا پس از حذف پراید!
دو پرسش بسیار مهم ؛ اول اینکه آیا برنامه های سایپا برای جایگزینی پراید، می تواند به پر کردن جای خالی این محصول بیانجامد؟ و دوم اینکه جایگزینان احتمالی پراید نیاز مشتریان داخلی را که به دنبال خودروهای ارزان و کم خرج هست، پاسخ خواهد داد؟
اطلاعیه ايران خودرو در خصوص پخش خودسرانه تبليغات ماهواره اي اطلاعیه ايران خودرو در خصوص پخش خودسرانه تبليغات ماهواره اي
گروه صنعتی ایران خودرو، اقدام برخی از شبکه‌های تلویزیونی ماهواره اي را در تبلیغ برخی از محصولات خود، اقدامی خودسرانه و فاقد وجاهت قانونی دانست.
قیمت انواع خودروهای ارزان در بازار تهران + جدول قیمت انواع خودروهای ارزان در بازار تهران + جدول
آنچه در زیر می‌آید قیمت روز انواع خودروهای ارزان قیمت در سطح بازار پایتخت طی شهریور ماه 96 است که ممکن است تا 5 درصد در مناطق مختلف تهران دارای نوسان باشد.
تکذیبیه در مورد خودروهای بالای ۲۵۰۰ سی سی تکذیبیه در مورد خودروهای بالای ۲۵۰۰ سی سی
مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صنعت، معدن و تجارت، آزادسازی واردات خودروهای لوکس با حجم موتور بیش از ۲۵۰۰ سی سی و حتی برنامه ریزی برای این موضوع را به شدت تکذیب کرد.
یک نکته غم انگیز درباره کتانی آدیداس یک نکته غم انگیز درباره کتانی آدیداس
در اثنای خرید یک کفش کتانی آدیداس به موردی غم انگیز خوردم که خواستم با مخاطبان در میان بگذارم.
مشکل پارس خودرو در تحویل انواعی از برلیانس مشکل پارس خودرو در تحویل انواعی از برلیانس
پارس خودرو به دلیل کمبود قطعات از تحویل چند نوع از برلیانس در موعد مقرر خودداری کرده است.
«نیسان» رکورد زد «نیسان» رکورد زد
نیسان یک رکورد بسیار مهم برجای گذاشته و آن تولید یک‌صد و پنجاه میلیونمین دستگاه خودرو می‌باشد.
5 خودروی جدید و جذاب در راه ایران 5 خودروی جدید و جذاب در راه ایران
مردم ایران که مدت هاست از نبود خودروهای جدید در صنعت خودرو گلایه دارند به زودی با 5 سورپرایز جدید در بازار خودروی ایران مواجه خواهند شد. البته این خودروها وارداتی خواهند بود و شاید صنعت خودرو را برای تحمل رنج تولید خودروهای جدید تحریک کنند.
مصرف سوخت خودروهای وطنی نصف می شود؟ مصرف سوخت خودروهای وطنی نصف می شود؟
وزارت صنعت، معدن و تجارت خودروسازان را موظف کرده مصرف سوخت خودروهای تولید داخل را تا ۱۴۰۴ به تقریبا نصف مصرف سوخت فعلی برسانند.
صفحه  از ۱۴۷
گزارش تصویری
کثیف‌ترین شغل جهان
شاید در پاسخ به این سوال که چه کاری سخت ترین و بدترین کار است هر کس پاسخی داشته باشد و شاید حتی شغل خود را سخت ترین بداند اما بی شک اگر بداند در دهلی نو کارگران بخش تخلیه چاه های فاضلاب از چه راهی نان به خانه می برند حتما نظرش تغییر کند.