عرضه پودر ماهی توسط شرکت صیادان جوان جاسک عرضه پودر ماهی توسط شرکت صیادان جوان جاسک
بزرگترین کارخانه تولید پودر ماهی در کشور پودر ماهی مناسب دام، طیور و آبزیان را عرضه ‌می‌کند. شرکت صیادان جوان جاسک علاوه بر پودرماهی محصولاتی از قبیل روغن ماهی، ماهی خشک، پودر پوست میگو، ماهی و میگو پرورشی صادراتی را نیز با بالاترین کیفیت تولید کرده است.
دانشگاه باید بتواند علم را به فناوری تبدیل کند دانشگاه باید بتواند علم را به فناوری تبدیل کند
رئیس پارک علم و فناوری استان آذربایجان غربی یکی از خلأ‌های موجود در حوزه دانش بنیان را ارزیابی مالکیت فکری عنوان کرد و گفت: امروز جای مجموعه‌ای که بتواند مالکیت فکری را ارزیابی، سنجش و اعلام کند واقعا خالی است.
آبزی پروری راه حلی برای بیکاری و تامین غذا آبزی پروری راه حلی برای بیکاری و تامین غذا
مدیرعامل تعاونی صیادان سد وحدت سنندج گفت: در سال‌های اخیر به دلیل کمبود بودجه، تحریم و شرایط بد اقتصادی کشور رهاسازی بچه‌ماهی بصورت منظم و براساس ظرفیتی که دریاچه‌ پشت سد دارد انجام نشده است حتی در سال 97 اصلا هیچگونه رهاسازی در سد وحدت سنندج انجام نشد.
حل مشکلات یک کارگاه تولیدی در یک بازدید سرزده! حل مشکلات یک کارگاه تولیدی در یک بازدید سرزده!
رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شیروان از شهرک صنعتی شیروان بازدید کردند و در جریان این بازدید مشکلات یک کارگاه تولید انواع سنگ که در معرض تعطیلی قرار داشت، مرتفع شد.
جدیدترین قیمت‌های خودرو در بازار جدیدترین قیمت‌های خودرو در بازار
دنیای اقتصاد جدول قیمت خودروهای داخلی را منتشر کرده. کاهش قیمت دلار در بازار،روی قیمت این خودروها تاثیر گذاشته است.
تحلیلی بر بازار خودرو! تحلیلی بر بازار خودرو!
بازار خودرو در رکود به سر می‌برد و این از یک نظر می تواند برای خودروسازان یک فرصت باشد تا تعهدات خود را تحویل دهند. با وجود پیش‌بینی‌ها مبنی بر سپری شدن امسال بدون بحران تقاضا در بازار خودرو، برای سال آینده شرایط متفاوتی متصور است. به عبارت بهتر، پیش‌بینی می‌شود بازار خودرو در سال آینده به سمت بحرانی جدی در تقاضا برود و خودروسازان با مشکل فروش مواجه شوند.
واسطه‌ها مانع از خرید تضمینی گندم شده‌اند واسطه‌ها مانع از خرید تضمینی گندم شده‌اند
وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به خرید ۸ میلیون تن گندم از کشاورزان، گفت: به سبب حضور واسطه‌ها، بخش دولتی تا امروز خرید خوبی را در این حوزه نداشته است.
برجام برای ایران چه داشت؟ برجام برای ایران چه داشت؟
برجام یا همان «برنامه جامع اقدام مشترک» یکی از مهمترین تصمیمات سیاسی کشور طی دهه اخیر بود. اگرچه نتیجه این تصمیم در نهایت با خلف وعده و عدم تعهد یکی از طرفین به نتیجه‌ای که پیش بینی شده بود نرسید، اما نمی‌توان نتایح آن در فضای اقتصادی کشور در مقطعی از زمان را نادیده گرفت.
برخی واحدهای تولیدی سیاسی‌ کاری می‌کنند برخی واحدهای تولیدی سیاسی‌ کاری می‌کنند
هادی رجایی نیا روز چهارشنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان قوچان افزود: مسئولین استان خراسان رضوی در اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی بنا دارند از همه ظرفیت‌ ها استفاده کنند که بر این اساس معین‌ های متعدد در استان انتخاب‌ شده‌اند.
شوشتر از شهرهای مهم خوزستان در تولید محصولات کشاورزی شوشتر از شهرهای مهم خوزستان در تولید محصولات کشاورزی
معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور آب و خاک از تامین اعتبار برای تکمیل و تسریع در عملیات پروژه‌های نیمه تمام در شوشتر خبر داد.
مشکلات قانون ممنوعیت واردات در فصل برداشت برنج برای واردکنندگان مشکلات قانون ممنوعیت واردات در فصل برداشت برنج برای واردکنندگان
روند تصمیم‌گیری آنی و یک شبه و البته سلیقه‌ای مدیران دولت فعالان اقتصادی در حوزه‌های مختلف را با دردسرهای جدی روبرو کرده‌است و واردکنندگان برنج نیز از این معضل بزرگ بی‌نصیب نمانده‌اند.‏
جدیدترین شرایط فروش جک در کرمان موتور جدیدترین شرایط فروش جک در کرمان موتور
شرکت کرمان موتور طرح جدید فروش فوری محصولات جک را منتشر نمود.
با لندور دیفندر 2020 آشنا شوید با لندور دیفندر 2020 آشنا شوید
پس از سال‌ها نسل جدید لندرور دیفندر معرفی شد. این مدل همچنین پس از 20 سال غیبت به صورت رسمی به بازار خودروی آمریکای شمالی قدم می‌گذارد.
با رویکرد جدید مشکلات واحد‌های تولیدی را برطرف می‌شود؟ با رویکرد جدید مشکلات واحد‌های تولیدی را برطرف می‌شود؟
معتمدیان گفت: با فعال کردن کارگروه ویژه ستاد تسریع و رفع موانع تولید در استان درصدد هستیم با یک رویکرد جدید مشکلات واحد‌های تولیدی را برطرف کنیم.
واردات سخت شده است! واردات سخت شده است!
رنگ و روی تجارت کشور با افزایش قیمت ارز تغییر کرد و به سمتی رفت که سالیان سال تولیدکنندگان انتظارش را می‌کشیدند. آنگونه که مرکز آمار ایران اعلام کرده در بهار امسال کالاهای وارداتی ۱۸۳ درصد و صادراتی ۹۵ درصد نسبت به مدت مشابه در سال ۹۷ گران شده است.
صفحه  از ۱۷۷
گزارش تصویری
با لندور دیفندر 2020 آشنا شوید
پس از سال‌ها نسل جدید لندرور دیفندر معرفی شد. این مدل همچنین پس از 20 سال غیبت به صورت رسمی به بازار خودروی آمریکای شمالی قدم می‌گذارد.
پربحث ترین