صادرکنندگان نقره دا‌غ می‌شوند؟ صادرکنندگان نقره دا‌غ می‌شوند؟
در مصوبه دیگر کمیسیون تلفیق مجلس مقرر شد که افراد حقیقی و حقوقی که مشمول ضابطه اعاده ارز هستند، اگر در موعد مقرر ارز را برنگردانند، به ازای هر ماه تاخیر، ۲ درصد به میزان ارز مد نظر و بازنگردانده اضافه می‌شود
محدودیتی در توزیع اقلام اساسی گوشت قرمز، مرغ و تخم مرغ وجود ندارد محدودیتی در توزیع اقلام اساسی گوشت قرمز، مرغ و تخم مرغ وجود ندارد
سالمی نرخ هر کیلو گوشت منجمد چرخ کرده بسته بندی گوساله را ۳۰ هزار، ران گوساله گرم ۳۸ هزار و ۵۰۰ و سردست ۳۶ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرد.
خاک خواری ممنوع! خاک خواری ممنوع!
بر اساس ماده 21 این لایحه که به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده انتقال و فروش خاک به خارج کشور ممنوع است و مرتکب به یک یا دو مورد از مجازات تعزیری درجه پنج محکوم می شوند.
آخرین اقدامات قضائی در مورد خودروسازان آخرین اقدامات قضائی در مورد خودروسازان
در ماه‌های گذشته افراد زیادی از شرکت‌های وارد کننده خودرو و شرکت‌های لیزینگی به قوه قضاییه شکایت کرده اند.
دلیل کاهش صادرات تحریم‌ها است یا سیاست‌های ارزی؟ دلیل کاهش صادرات تحریم‌ها است یا سیاست‌های ارزی؟
امروزه مهم‌ترین محدودیت صادرات غیرنفتی کشور تحریم‌های آمریکا و یافتن بازار هدف برای فروش محصولات باشد، اما فعالان بازار دلیل کاهش صادرات خود را نه عوامل خارجی بلکه عوامل داخلی می‌دانند؛ سیاست‌ها و بخشنامه‌های ارزی دولت!
بخشنامه جدید گمرک باعث نابودی مناطق آزاد می‌شود؟ بخشنامه جدید گمرک باعث نابودی مناطق آزاد می‌شود؟
بخشنامه اخیر گمرک ایران به معنای تعطیلی کامل و رکود مطلق در مناطق آزاد کشوروتعطیلی واحدهای تولیدی و بیکاری بیش از٥٠٠هزار نفر است.
با تصویب قیمت جدید خودرو؛ مشکل تامین قطعات حل شد؟ با تصویب قیمت جدید خودرو؛ مشکل تامین قطعات حل شد؟
معاون مدیرعامل ایران خودرو: با سیاست های اتخاذ شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، شاهد افزایش شمارگان تولید محصولات تولیدی در ماه های آینده خواهیم بود.
در زمینه صادرات به عراق مشکل داریم در زمینه صادرات به عراق مشکل داریم
در زمینه صادرات از بنادر و به ویژه دو پایانه صادراتی شلمچه و چذابه با مشکلات داخلی و خارجی مربوط به کشور عراق و مشکلاتی در زمینه روابط اقتصادی با این کشور رو به رو هستیم.
ایجاد اشتغال با کمتر از 100 میلیون تومان؟ ایجاد اشتغال با کمتر از 100 میلیون تومان؟
در هفته‌ جاری، معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از رونمایی و راه‌اندازی سامانه ثبت دادخواست و دادرسی الکترونیکی کارگران در ایام دهه فجر خبر داد.
اوراسیا فرصتی که شاید دیگر پیش نیاید اوراسیا فرصتی که شاید دیگر پیش نیاید
بازار اوراسیا از نظر اهمیت و بزرگی یکی از مهمترین بازارهایی است که بازرگانان ایرانی می‌توانند برای آن برنامه‌ریزی کنند.
آیا منابع موجود اجری خوداتکایی در بخش کشاورزی را می‌دهد؟
با ظرفیت کنونی تولید و میزان آب در دسترس، خوداتکایی قابل اطمینان و خودکفایی صد درصدی در بسیاری از محصولات کشاورزی شدنی است.
وقتی حرف خودروساز از دهان نماینده مجلس بیرون می‌آید وقتی حرف خودروساز از دهان نماینده مجلس بیرون می‌آید
فروش خودرو با قیمت پایین برای خودروسازان میسر نیست در حالی که خودروسازها با قیمت بالاتری این قطعه‌ها را خریدای و یا تولید می‌کنند.
قیمت خودرو را دلالان تعیین می‌کنند؟ قیمت خودرو را دلالان تعیین می‌کنند؟
تعدادی دلال قیمت خودرو را در کشور تعیین می‌کنند و وزیر اقتصاد باید بابت این موضوع مؤاخذه شود که بحث استیضاحش در مجلس مطرح‌ شده است.
فعالان اقتصادی دلگرمی نیاز دارند فعالان اقتصادی دلگرمی نیاز دارند
تردیدی نیست که برگزاری مراسم‌هایی مثل امین‌الضرب به دلگرمی فعالان اقتصادی می انجامد به ویژه که دولت در این زمینه غفلت کرده است
محصولات کشاورزی باید بیمه شوند محصولات کشاورزی باید بیمه شوند
در قانون برنامه ششم توسعه قرار بر این شد بیمه کشاورزی به سمت صد در صد شدن پیش رود و تمام محصولات را بیمه کنیم؛ اما در حال حاضر 25 درصد محصولات کشاورزی بیمه هستند.»
صفحه  از ۱۶۳
گزارش تصویری
آئودی ای-ترون بر روی یک پلتفرم الکتریکی جدید
در این خودرو از دو موتور الکتریکی در قسمت عقب و جلوی خودرو استفاده شده تا کلیه چرخ‌ها به صورت محرک باشند و خودرو از قابلیت سامانه چهارچرخ محرک بهره‌مند گردد.
پربحث ترین