ورود نیسان و میتسوبیشی به دنیای خودران‌ها ورود نیسان و میتسوبیشی به دنیای خودران‌ها
نسل جدید خودروهای Kei شامل نیسان دیز هایوی استار (Dayz Highway Star)، میتسوبیشی Ek واگن و میتسوبیشی Ek X می‌شود. مراحل ساخت این خودروها توسط کارخانه مشترک ‌‌‌NMKV کنترل می‌شود و در خط تولید میزوشیما میتسوبیشی در ژاپن تولید خواهند شد.
آغاز طرح امداد نوروزی سال 98 شرکت کرمان موتور آغاز طرح امداد نوروزی سال 98 شرکت کرمان موتور
در راستای افزایش سرعت و کیفیت خدمات امدادی و استقرار پایگاه های امداد در مناطق پر تردد ، مقصد مسافرت های نوروزی از طریق پیامک از مشتریان محصولات کرمان موتور استعلام گردیده است.
پیش بینی‌ها از خودرو در سال 98 پیش بینی‌ها از خودرو در سال 98
پیش‌بینی بازار خودرو در شرایط ناپایدار اقتصادی ایران کار بسیار پیچیده‌ای است اما اگر مولفه‌های بازار خودرو را ساده کنیم، با ‌کنارهم قرار دادن آنها به این نتیجه می‌رسیم قیمت‌ها احتمالا در سال آینده تغییر خواهد کرد
به دنبال بازارهای هدف هستیم به دنبال بازارهای هدف هستیم
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: میزان صادرات استان اردبیل در 11 ماهه امسال در قیاس با سال گذشته 141 درصد رشد نشان می‌دهد.
برگزاری سمینار آموزشی ویژه امدادگران حمل برگزاری سمینار آموزشی ویژه امدادگران حمل
در آستانه طرح امداد نوروزی سال امدادگران به ویژه در حوزه حمل، نخستین سمینار آموزشی واحد امداد در مرکز همایش های پژهشگاه صنعت نفت با مشارکت شرکت امداد رفاه ایرانیان برگزار گردید.
شرایط امداد نوروزی کرمان موتور اعلام شد شرایط امداد نوروزی کرمان موتور اعلام شد
شرکت کرمان موتور در راستای طرح امداد نوروزی برای محصولات این شرکت برنامه و نحوه خدمات‌رسانی خود را اعلام کرد.
کیفیت خدمات امداد نوروزی زیر ذره‌بین کارشناسان کیفیت خدمات امداد نوروزی زیر ذره‌بین کارشناسان
کیفیت خدمات رسانی به امدادخواهان محترم توسط بازرسان واحد امداد و سنجش میزان رضایت ایشان از طریق نظرسنجی نظارت و کنترل می‌گردد.
هیوندا و کیا به فروش پیش‌بینی شده دست نیافتند! هیوندا و کیا به فروش پیش‌بینی شده دست نیافتند!
این دو شرکت پیشتر هدف‌گذاری فروش 8.25 میلیون دستگاه خودرو را در سال 2017 تعیین کرده‌ بودند.
ملک تجاری متری 120 میلیون تومان!
یک باب مغازه متری واقع در جمهوری خیابان شیخ هادی با مبلغ ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان معامله می‌شود.
یروکراسی اداری مانع پیشرفت‌های استانی است
روند و بروکراسی اداری در داخل بانک‌ها و ادارات علی‌رغم کاهش همچنان وجود دارد و این موضوع نیز نیازمند همکاری مدیران بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی جهت کاهش روند اعطای تسهیلات به اعطای مجوزها و واگذاری زمین در بخش تولید است.
سال 97؛ سال پادشاهی پراید! سال 97؛ سال پادشاهی پراید!
کمتر از 20 روز به پایان سال باقی مانده و دوباره افسار بازارها در آذربایجان‌غربی و درکل کشور رها شده است. دلار چند روزی است که بنای افزایش قیمت گذاشته است، قیمت طلا رشد کرده و پراید هم از نیمه صد میلیون تومان گذشته است. البته قیمت‌ها نسبت به همین زمان در سال گذشته متفاوت است، اما روند بازار مانند سال گذشته بوده و همان مسیر را طی می‌کند.
افزایش حقوق کارگران، افزایش هزینه تولید، تعطیلی کارخانجات؛ پس تدبیر کجاست؟ افزایش حقوق کارگران، افزایش هزینه تولید، تعطیلی کارخانجات؛ پس تدبیر کجاست؟
معتقدیم که دولت به تنهایی قادر به حل مشکلات تولید و جامعه کارگری و کارفرمایی نیست و در این راستا لازم است همه ارکان نظام نسبت به رفع این مشکلات اقدام کنند
مروری بر فروش فوری‌های اخیر مروری بر فروش فوری‌های اخیر
در حالی که طی روزهای اخیر افزایش عجیب قیمت خودرو، بازار خرید و فروش را زمین گیر کرده و شرایطی ویژه بر این بازار حاکم کرده است، خودروسازان از امروز، ساعت ۱۰ صبح طرح ویژه پیش فروش فوری خودرو را با قول تحویل خودروها طی سی روز آغاز کرده‌اند.
این اقتصاد مریض: سلطان‌های تاکسی اینترنتی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای چه کسانی هستند؟
قیمت خودروهای داخلی ترمز بریده است و قرار نیست کاهشی را تجربه کند. این گفته یکی از فعالان قدیمی بازار خودرو است که این روزها نمی‌داند چه آینده‌ای در انتظار هم صنفی‌هایش است.
صفحه  از ۱۶۶
گزارش تصویری
تیتر یک و صفحه نخست روزنامه‌ها 23 بهمن
روزنامه کیهان با عنوان مهم‌ترین پیام راهپیمایی دیروز نوشت: «به‌هم ریختگی جبهه دشمن» و اثبات این ادعا که محاسبات آن‌ها گاهی، چقدر «پرت» است، یکی دیگر از برکات چهلمین سالگی انقلاب اسلامی ایران بود.
پربحث ترین