ناگفته هایی از فساد در واردات خودرو ناگفته هایی از فساد در واردات خودرو
آیا واقعا در هفته ای که گذشت با دستوری که روحانی داد و نامه هایی که وزیر صنعت به روحانی نوشت و سخنرانی مقام معظم رهبری و ... می توان به مقابله فراگیر و واقعی با فساد امیدوار بود؟ دنیای اقتصاد این اتفاقات را یک گام بلند برای مقابله با فساد می داند اما اگر چنین باشد جراحی سختی در راه است.
قیمت خودروهای داخلی به تاریخ 25 تیر 1397
خودرو همیشه برای ایرانیان کالایی جذاب بوده است و به همین دلیل کوچکترین نوسانات در بازار خودرو از چشم تیزبین ایرانی ها پنهان نمی ماند و نسبت به آن حساسیت نشان می دهند.
ایران از پژو و رنو خسارت خواهد گرفت ایران از پژو و رنو خسارت خواهد گرفت
یکی از نمایندگان مجلس ایران اعلام کرد: در صورتی که کارخانجات رنو و پژو از ایران بروند ایران از آنها خسارت خواهد گرفت.
دستور روحانی برای مقابله با فساد در واردات خودرو دستور روحانی برای مقابله با فساد در واردات خودرو
ظاهرا ماجرای سوءاستفاده از ارز یارانه ای توسط وارد کنندگان خودرو بیخ پیدا کرده است دکتر روحانی دستور رسیدگی به این مساله را داده است.
بزرگترین کارخانه تولید تلفن همراه در هند افتتاح شد!
سامسونگ بزرگترین کارخانه تولید گوشی تلفن همراه خود را در هند افتتاح کرد جا دارد از مسئولان خود بپرسیم نمی شد این کارخانه در ایران برپا شود که یک بازار بزرگ تلفن همراه برای سامسونگ است؟ چرا چنین اخباری درباره کشورمان تهیه و به جهان مخابره نشود؟
قیمت خودروهای داخلی به تاریخ 19 تیر 1397
بازار به سوی تثبیت شرایط پیش می رود و در این صورت باید در روزهای آینده شاهد ارائه بسته های پیشنهادی خودروسازان برای فروش های ویژه باشیم.
آغاز فروش نقد و اقساط محصولات سایپا و پارس خودرو
سایپا و پارس خودرو فروش ویژه محصولات خود را آغاز کرده اند.
قیمت خودروها در بازار به تاریخ17 تیر 1397
برای مشتریان این سوال مطرح است که چرا باید به این خودروها این قدر پول بدهند. اگر اموات و درگذشتگان چند سال قبل برگردند، قطعا ما را به خاطر پرداختن این همه پول به یک چهارچرخ نخواهند بخشید.
زوایای پنهانی از واردات غیرقانونی 5 هزار خودرو زوایای پنهانی از واردات غیرقانونی 5 هزار خودرو
آن طور که این گزارش می گوید اعتماد بیش از حد به یک فرد باعث شده است که طی یک «خیانت در امانت» و «سوءاستفاده از اعتماد مدیر» به واردات غیرقانونی 5 هزار خودرو منجر شود که سود کلانی را نصیب وارد کنندگان می کرده است.
بانک مرکزی از چه چیزی طفره می رود؟ لیست واردکنندگان خودرو ناقص منتشر شد بانک مرکزی از چه چیزی طفره می رود؟ لیست واردکنندگان خودرو ناقص منتشر شد
دقایقی پیش بانک مرکزی فهرست واردکنندگان خودرو با نرخ دولتی را اعلام کرد. اما انگار این تصمیم از سر ناچاری است چرا که بسیار ناقص و محدود است. اینها نشان می دهد که شفاف سازی در مسیر درست خود در حال حرکت است و به بخش های سخت نزدیک می شود.
رد پای برخی دولتی ها در واردات غیرقانونی خودرو رد پای برخی دولتی ها در واردات غیرقانونی خودرو
موج جدیدی که با شفافیت در واردات به راه افتاده است اگر ادامه یابد تاثیرات بسیاری از اقتصاد ایران خواهد داشت. بالاخره آنها که ارز این مملکت را برده اند و به شکل های دیگری استفاده کرده اند باید جوابگوی اعمال خود باشند. حمیدرضا فولادگر می گوید طبق گزارش مجلس برخی کارمندان سازمان توسعه و تجارت و تخلفاتی از سوی وزارت صنعت مطرح شده است.
دستور روحانی به وزیر صنعت
شفافیت اقتصادی هر روز قوی تر پیش می رود حالا رییس جمهور دستور جدیدی داده است باید دید آنها که تخلف کردند و ۶۴۰۰ خودرو را غیر قانونی وارد کردند چگونه از افشاگری ها در امان خواهند ماند آیا لو خواهند رفت؟
تیبا به چه کشورهایی صادر می شود؟ تیبا به چه کشورهایی صادر می شود؟
تیبا یک خودروی طراحی شده در سایپاست. این خودرو که مشتریانش رضایت نسبی از آن دارند آنقدر خوب امتحان خود را پس نداده که آ« را یک خودرو برای صادرات بدانیم اما ...
اتفاقات جدید ماجرای واردات غیرقانونی 6481 خودرو اتفاقات جدید ماجرای واردات غیرقانونی 6481 خودرو
وقتی وزارت صنعت در اطلاعیه خود هک سایت خود را تکذیب کرده بود نمی دانست وزیر چند روز بعد هک سایت را تایید خواهد کرد. به نظر می رسد در وزارت صنعت یک دستپاچکی نسبت به این خبر وجود داشته است چه چیز پنهانی در واردات غیرقانونی 6481 خودرو وجود دارد که این دستپاچگی را ایجاد کرده است.
جدیدترین قیمت محصولات رنو + جدول
شرکت پارس خودرو قیمت جدید انواع محصولات تولیدی این شرکت با برند رنو را اعلام کرد.
صفحه  از ۱۵۴
گزارش تصویری
کونگ فو کاران معبد شائولین
دهها نفر از شائولین کاران نوجوان و جوان معبد شائولین در کوه سونگ شان چین مهارت های رزمی خود را به نمایش گذاشتند.شائولین کونگ‌فو به گروه بزرگی از هنرهای رزمی چینی گفته می‌شود که خود را وارث حقیقی هنر رزمی تأسیس‌ شده در معبد شائولین معرفی می‌کنند.
پربحث ترین