پراید به آرزوی خود رسید پراید به آرزوی خود رسید
پراید شاید یک روز آرزو داشت که یک خودروی سی میلیونی شود و ناز کند. حالا احتمالا خوشحال است چون به آرزویش رسیده است.
قیمت باورنکردنی 2 تا 4 میلیارد تومانی برخی خودروهای لاکچری در ایران قیمت باورنکردنی 2 تا 4 میلیارد تومانی برخی خودروهای لاکچری در ایران
افزایش قیمت دلار باعث شده است که برخی خودروهای لاکچری قیمت های نجومی و باورنکردنی پیدا کنند به طوری که برخی از این خودروها قیمت هایی بالای 4 میلیارد تومان پیدا کرده اند.
مدل های مختلف پراید چه فرقی باهم دارند؟
پراید در واقع یک خودروی ساده با تکنولوژی دهه های قبل است اما در ایران یک گاو شیرده برای صنعت خودروسازی است هر بار با یک اسم و مدل عرضه شده است اما این مدل ها باهم تفاوت هایی دارند.
یکی از معاونان وزیر صنعت قرار وثیقه گذاشت و آزاد شد یکی از معاونان وزیر صنعت قرار وثیقه گذاشت و آزاد شد
یکی از معاونان وزیر صنعت آن طور که خبرگزاری فارس گفته بازداشت و سپس با قرار وثیقه آزاد شد. ظاهرا این اتفاق در جریان رسیدگی به پرونده واردات غیرقانونی 6400 خودروی لوکس بوده است.
طرح فروش ویژه محصولات سایپا آغاز شد
طرح فروش ویژه محصولات سایپا از امروز آغاز شده است و متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت این کمپانی اقدام به خرید کنند.
پرده ای جدید از فساد در بازار خودرو!
فسادهای عجیب و غریبی در این ماه ها از بازار خودرو شناسایی شده است جدیدترین آن ادعای یک نماینده مجلس است که می گوید بازار خودرو در اختیار چند خانواده است.
بوی خیانت داخلی از کنار کشیدن رنو به مشام می رسد بوی خیانت داخلی از کنار کشیدن رنو به مشام می رسد
رنو می گوید تمایل به ماندن دارد و علی رغم تحریم ها خواهان ماندن است اما سنگ اندازی های داخلی است که رنو را دلسرد کرده است.
رنو بی خیال بازار ایران شد رنو بی خیال بازار ایران شد
رنو عطای بازار ایران را به لقایش بخشید و اعلام کرد که در آفریقا به دنبال جایگزین ایران می رود. این در حالی است که مدیران رنو پیشتر اعلام کرده بودند که در ایران خواهند ماند.
ابعادی تکاندهنده از فساد سلاطین واردات خودرو در ایران ابعادی تکاندهنده از فساد سلاطین واردات خودرو در ایران
چه شد که به اینجا رسیدیم؟ که عده ای مفسد با همدستی عناصری از حاکمیت این طور جیب مردم را خالی کنند؟ کاش یادمان می آمد که برای این نظام و برای این انقلاب چه زحماتی کشیده شده است تا کمی دستمان در این ارتکاب این جرایم می لرزید.
خودروهای احتکار شده به بازار می آید خودروهای احتکار شده به بازار می آید
رییس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو می گوید به دلیل ترس از بازرسی ها محتکران خودرو، خودروهایشان را به بازار عرضه کرده اند و این باعث شکستن قیمت خودرو شده است.
سه خودروی جدید به بازار ایران وارد می شوند
بازار ایران که در سال های قبل امیدهایی برای به میدان آمدن خودروهای با کیفیت و جدید به بازار را یافته بود حالا در ناامیدی است و معلوم نیست همین خودروهایی هم که در بازار داخلی ساخته می شوند می توان به ساختشان امید داشت یا نه. اما حالا خبر می رسد سه خودروی جدید به زودی وارد بازار خواهند شد.
محصول جدید سایپا رونمایی شد محصول جدید سایپا رونمایی شد
رهام یک خودروی جدید در بازار ایران است که توسط کمپانی سایپا تولید خواهد شد. نفس رونمایی از یک خودروی جدید در بازار خودروی ایران که نگرانی آینده است می تواند یک اتفاق خوب باشد.
ناگفته هایی از فساد در واردات خودرو ناگفته هایی از فساد در واردات خودرو
آیا واقعا در هفته ای که گذشت با دستوری که روحانی داد و نامه هایی که وزیر صنعت به روحانی نوشت و سخنرانی مقام معظم رهبری و ... می توان به مقابله فراگیر و واقعی با فساد امیدوار بود؟ دنیای اقتصاد این اتفاقات را یک گام بلند برای مقابله با فساد می داند اما اگر چنین باشد جراحی سختی در راه است.
قیمت خودروهای داخلی به تاریخ 25 تیر 1397
خودرو همیشه برای ایرانیان کالایی جذاب بوده است و به همین دلیل کوچکترین نوسانات در بازار خودرو از چشم تیزبین ایرانی ها پنهان نمی ماند و نسبت به آن حساسیت نشان می دهند.
ایران از پژو و رنو خسارت خواهد گرفت ایران از پژو و رنو خسارت خواهد گرفت
یکی از نمایندگان مجلس ایران اعلام کرد: در صورتی که کارخانجات رنو و پژو از ایران بروند ایران از آنها خسارت خواهد گرفت.
صفحه  از ۱۵۵