کد خبر: ۱۸۹۹۷
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۳
هم‌اکنون دانشگاه تهران؛ واپسین میعاد مردم با یاور انقلاب.

مراسم تشییع پیکر مرحوم آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی دقایقی پیش آغاز شد.

به گزارش تجارت امروز به نقل از ایسنا، آیین وداع با پیکر مرحوم آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام از دقایقی پیش با حضور جمع کثیری از مردم، فعالان سیاسی و مسئولان کشوری و لشکری از مقابل دانشگاه تهران آغاز شد.
بیت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی ،محسن رضایی ،رحیم صفوی ،سورنا ستاری ،حسین هاشمی ،محمدرضا تابش ،حسین دهقان، عبدالله جاسبی، میرزاده، حاجی‌بابایی، پرویز فتاح و جمع زیادی از مسئولان لشگری و کشوری از ساعات اولیه مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی در دانشگاه تهران حاضر شدند.
مهدی و یاسر هاشمی در حاشیه مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی در میان جمعیت حضور یافتند و مردم نیز به ابراز همدردی با آنها پرداختند.
محمد هاشمی برادر رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز که از میان جمعیت مردم خود را به محل برگزاری مراسم تشییع آیت الله هاشمی رساند،  از ابراز ارادت مردم به برادر فقیدش تشکر کرد.

قرار است پس از اقامه نماز بر پیکر آیت الله هاشمی توسط رهبری، مراسم تشییع پیکر آن مرحوم از دانشگاه تهران آغاز شده و تا میدان راه آهن ادامه داشته باشد.
مهدی و یاسر هاشمی در حاشیه مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی در میان جمعیت حضور یافتند و مردم به ابراز همدردی با آنها پرداختند.
محسن هاشمی مقابل دانشگاه تهران: نمی‌دانم چگونه از حضور پرشور مردم تشکر کنم.
در حال تکمیل خبر و تصاویر...عکس/ فائزه هاشمي در مراسم تشييع پدر


مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: