کد خبر: ۲۰۶۵۸
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
رئیس مجلس خبرگان رهبری در نامه ای به رئیس کل بانک مرکزی دستور پیگیری مشکلات سپرده گذاران موسسه کاسپین را صادر کرد.

تجارت امروز/ در پی درخواست جمعی از سپرده گزاران موسسه کاسپین از مجلس خبرگان رهبری، رئیس مجلس خبرگان در نامه ای به رئیس بانک مرکزی خواهان رسیدگی به مشکلات این سپرده گزاران شد.

جمعی از سپرده گذاران موسسه کاسپین در طوماری مشکلات خود را به آیت الله جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری ارائه و از وی درخواست کرده اند که برای حل مشکلات سپرده گذاران و رفع مسدودیت حساب شان مساعدت کنند.

برهمین اساس آیت الله جنتی دستور پیگیری مشکلات سپرده گذاران کاسپین را به رئیس کل بانک مرکزی داده است. در نامه ای که عباسعلی کدخدایی مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس خبرگان رهبری به ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی نوشته، آمده است که بانک مرکزی اقدامات لازم را جهت حل مشکلات سپرده گذاران کاسپین انجام دهند.

منبع: مهر

مطالب مرتبط
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
کرم عباس زاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۲
0
0
با عر ض ادب و ارادت خدمت عزیزان
من خواهشم این است که آقای ایت الله جنتی یه سری هم به تعاونی مسکن شورای هماهنگی تبلیغات بزنن چهار ساله پول کارکنان شورا رو گرفتن هنوز هیچ اتفاقی نیافتاده . بیش از ۵ سال است که از ۱۲ تن از کارکنان شواری هماهنگی مبلغ ۵ ملیون تومان گرفته شده بابت خرید زمین در اسلام شهر، جالب این جاست که بعد از گذشت این سال ها زمین خریداری شده اما فقط همان ۵ ملیون تومان به بچه ها پرداخت شده آن هم با منت.
نام:
ایمیل:
* نظر: