کد خبر: ۲۱۶۱۸
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۶
شرکت‌های صنعتی اروپا به ایران نیامدند
در حالی که بسیاری از شرکت های خارجی فعال در زمینه های صنایع مهم به دلیل ترس از تحریم های پابرجای دولت آمریکا از ورود به بازار ایران خودداری کرده اند، شرکت رستوران های زنجیره ای تله پیتزای اسپانیا اولین شعبه خود را در تهران افتتاح کرد

به گزارش تجارت امروز ،  در حالی که بسیاری از شرکت های خارجی فعال در زمینه های صنایع مهم به دلیل ترس از تحریم های پابرجای دولت آمریکا از ورود به بازار ایران خودداری کرده اند، شرکت رستوران های زنجیره ای تله پیتزای اسپانیا اولین شعبه خود را در تهران افتتاح کرد.

این شرکت قصد دارد تا پایان ماه جاری دو شعبه دیگر در ایران افتتاح کند. تله پیتزا سال گذشته موافقتنامه ای را با یک گروه سرمایه گذاری به امضا رسانده بود. این گروه سرمایه گذاری قرار است در طی 10 سال آینده 100 میلیون یورو در این زمینه سرمایه گذاری نماید.

گشایش اولین شعبه شرکت تله پیتزا در تهران، آغازی بر برنامه های بلندپروازانه توسعه فعالیت های این شرکت در کشورهای مختلف جهان است. این شرکت 1421 شعبه در کشورهای مختلف دارد. تله پیتزا قصد دارد پایان سال جاری میلادی 7 شعبه جدید در تهران دایر کند و در طی 10 سال آینده تعداد شعبات خود در سراسر ایران را به 200 شعبه برساند.

ایران با جمعیت بیش از 80 میلیون نفری که اکثریت آنان را جوانان تشکیل می دهند و همچنین عدم وجود رقبای مطرح و قدرتمند، یک بازار بسیار مهم برای این شرکت زنجیره ای محسوب می شود.

پابلو جائونتگوی، رئیس و مدیرعامل گروه تله پیتزا در این باره گفت: «ما از آغاز به کار دو شعبه نخستمان در ایران بسیار خشنود و مفتخریم. تبدیل شدن به اولین رستوران خدمات دهی سریع در ایران مسئولیت بزرگی را به گردن ما می گذارد.»

جورجیو میناردی، رئیس بخش بین الملل تله پیتزا هم گفت: «راه اندازی اولین شعبه ما در ایران گامی هیجان انگیز در توسعه بین المللی فعالیت های ماست. به نظر می رسد که ایران با فضای رشد قابل توجهی که دارد به یک بازار بسیار عظیم برای ما تبدیل خواهد شد. ما می دانیم که طعم های جدید ما و تعهدمان به استفاده از مواد اولیه ایرانی با کیفیت، در کنار خدمات مشتریان بسته ما موجب جذب مصرف کنندگان ایرانی خواهد شد.»


منبع: تسنیم

نام:
ایمیل:
* نظر: