کد خبر: ۲۱۹۶۰
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۱
رسانه‌ها از ارتباط یک جوان مصری با جنیفر گیتس، دختر بیل گیتس ثروتمندترین فرد جهان خبر می‌دهند، ارتباطی که گمانه‌زنی‌های آن از حضور این دو در کنار هم در چند مراسم و همچنین حضور این جوان مصری در میان خانواده گیتس بوده است.
به گزارش تجارت امروز، ‌روزنامه پاریزین فرانسه نوشت که دختر بیل گیتس به یک جوان مصری علاقه‌مند شده است.

این روزنامه جزئیات بیشتری درباره زندگی این جوان مصری که نائل نصار نام دارد، ذکر نکرده است. به نوشته این روزنامه، جنیفر گیتس در مسابقات اسب‌سواری پاریس مشارکت دارد و این جوان مصری نیز وی را همراهی می‌کند و هر دو در حضور پدر جنیفر با یکدیگر دیدار می‌کنند.

جنیفر 21 ساله با این‌که دختر ثروتمندترین مرد جهان است، اما دختری مستقل است. جوان مصری نیز 26 سال دارد و از پدر و مادری مصری به دنیا آمده و دوران کودکی خود را در کویت گذرانده است.

پس از آن‌که خانواده این جوان مصری در سال 2009 به کالیفرنیای آمریکا نقل‌مکان کردند، وی به اسب‌سواری علاقه‌مند شد و در بسیاری از مسابقات اسب‌سواری شرکت کرد. او در دانشگاه استانفورد اقتصاد می‌خواند و در کنار عربی به زبان‌های انگلیسی و فرانسه مسلط است. /فرارو
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
پایان دوران کاستروها در کوبا
به نظر می رسد کاسترو همچنان قدرتمندترین مرد کوبا، دست کم برای مدتی، باقی بماند. از حدود شش دهه پیش، برادران کاسترو قدرت را در کوبا در دست داشته اند.
پربحث ترین