کد خبر: ۲۲۱۳۸
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۹
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان از آغاز ثبت‌نام متقاضیان واحدهای تولیدی و صنعتی جهت استفاده از تسهیلات بانکی طرح رونق تولید در سامانه بهین یاب خبر داد.
به گزارش تجارت امروز؛ احمد علی شهیدی اظهار کرد: سامانه بهین یاب برای ثبت‌نام از متقاضیان دریافت تسهیلات بانکی در بخش تولید، بر اساس ابلاغ طرح رونق تولید از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت و دستورالعمل مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط سال 96 بانک مرکزی بازگشایی شد.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت: بازسازی و نوسازی صنایع موجود، طرح‌های بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی و طرح‌های حفظ اشتغال و اشتغال جدید از جمله شرایط جدید نام‌نویسی در سامانه بهین یاب است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان در خصوص طرح رونق تولید به اهمیت آن پرداخت و افزود: طرح رونق تولید در قالب بسته‌ای با همکاری بانک مرکزی طراحی شده که در آن، هر واحدی می‌تواند محصولات خود را تولید کرده و به فروش برساند. اگر واحدی به طور مثال چک برگشتی یا بدهی یا مشکلاتی نظیر بیمه، بدهی به سازمان امور مالیاتی و عدم نسبت های مالکانه داشته باشد که همگی مانع دریافت تسهیلات به واحدهای کوچک و متوسط است، نادیده گرفته شده تا این واحدها مجدد فعال شود.

شهیدی تصریح کرد: نتیجه اصلی طرح رونق تولید، تثبیت وضعیت اشتغال، افزایش اشتغال و راه اندازی چرخه تولید در واحدهای کوچک و متوسط ثبت نام کننده در سامانه بهین یاب خواهد بود.

وی گفت: تولیدکنندگان و صنعتگران به‌منظور ثبت‌نام و استفاده از تسهیلات، با مراجعه به سامانه اینترنتی behinyab.ir بخش تأمین منابع مالی، نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند. /ایسنا 
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
مراسم تشییع پیکر محمد توکلی
در مراسم تشییع پیکر محمد توکلی علاوه بر احمد توکلی و اعضای خانواده وی برخی فعالان سیاسی حضور داشتند.