کد خبر: ۲۲۱۳۸
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۹
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان از آغاز ثبت‌نام متقاضیان واحدهای تولیدی و صنعتی جهت استفاده از تسهیلات بانکی طرح رونق تولید در سامانه بهین یاب خبر داد.
به گزارش تجارت امروز؛ احمد علی شهیدی اظهار کرد: سامانه بهین یاب برای ثبت‌نام از متقاضیان دریافت تسهیلات بانکی در بخش تولید، بر اساس ابلاغ طرح رونق تولید از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت و دستورالعمل مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط سال 96 بانک مرکزی بازگشایی شد.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت: بازسازی و نوسازی صنایع موجود، طرح‌های بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی و طرح‌های حفظ اشتغال و اشتغال جدید از جمله شرایط جدید نام‌نویسی در سامانه بهین یاب است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان در خصوص طرح رونق تولید به اهمیت آن پرداخت و افزود: طرح رونق تولید در قالب بسته‌ای با همکاری بانک مرکزی طراحی شده که در آن، هر واحدی می‌تواند محصولات خود را تولید کرده و به فروش برساند. اگر واحدی به طور مثال چک برگشتی یا بدهی یا مشکلاتی نظیر بیمه، بدهی به سازمان امور مالیاتی و عدم نسبت های مالکانه داشته باشد که همگی مانع دریافت تسهیلات به واحدهای کوچک و متوسط است، نادیده گرفته شده تا این واحدها مجدد فعال شود.

شهیدی تصریح کرد: نتیجه اصلی طرح رونق تولید، تثبیت وضعیت اشتغال، افزایش اشتغال و راه اندازی چرخه تولید در واحدهای کوچک و متوسط ثبت نام کننده در سامانه بهین یاب خواهد بود.

وی گفت: تولیدکنندگان و صنعتگران به‌منظور ثبت‌نام و استفاده از تسهیلات، با مراجعه به سامانه اینترنتی behinyab.ir بخش تأمین منابع مالی، نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند. /ایسنا 
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
پایان دوران کاستروها در کوبا
به نظر می رسد کاسترو همچنان قدرتمندترین مرد کوبا، دست کم برای مدتی، باقی بماند. از حدود شش دهه پیش، برادران کاسترو قدرت را در کوبا در دست داشته اند.
پربحث ترین