کد خبر: ۲۲۱۵۶
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۲
رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران انتقاد کرد
رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران از کوتاهی شهرداری در اجرای حکم کمیسیون ماده 100 مبنی بر قلع و قمع نانوایی‌ای که در واحد مسکونی فعالیت می‌کرد، انتقاد کرد.

 

به گزارش تجارت امروز ، مجتبی شاکری در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه «چندی پیش در خصوص فعالیت یک نانوایی در خیابان جشنواره در یک آپارتمان مسکونی تذکر دادم» گفت: در خردادماه سال 95 این واحد صنفی فاقد مجوز که در طبقه همکف یک آپارتمان مسکونی ایجاد شده بود، با اعتراض هشت نفر از ساکنان و به دستور واحد صنفی با رای اتحادیه نانوایی‌ها پلمب شد.

وی افزود: در پی این تخلف کمیسیون بدوی ماده 100 صریحا حکمی را جهت تعطیلی محل کسب و قلع مستحدثات زائده صادر کرد.رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران با بیان اینکه متاسفانه با وجود آنکه اجرای حکم کمیسیون ماده 100 برای اجرا به شهرداری منطقه 4 فرستاده شده، گفت: اما شهرداری تنها با قراردادن یک نیوجرسی مقابل نانوایی اقدام کرده که این مساله نه تنها خللی در ادامه روند فعالیت نانوایی ایجاد نکرده بلکه به یک پیشخوان برای قرار دادن نان‌ها بدل شده است!

شاکری با بیان اینکه دودکش نانوایی از پاسیوی آپارتمان عبور داده شده و این سبب شده تا گرما و زائده‌های سوختنی به سمت پنجره سکنه هدایت شود، گفت: با اینکه معاون برنامه‌ریزی شهرداری تهران در پی تذکر من مبنی بر اجرای حکم ماده 100 از سوی شهرداری منطقه 4 اعلام کرده است که این مشکل مرتفع و نانوایی به صورت کامل قلع و قمع شده است، اما با این حال ساکنان آپارتمان اعلام کردند که هیچ اقدامی در راستای پلمب این واحد مسکونی رخ نداده است و باید هر چه سریع‌تر مسئولان شهرداری منطقه مذکور نسبت به انجام این مهم اقدام کنند. در غیر این صورت اقداماتی بعدی برای حل این مشکل بکار گرفته می ‌شود.

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
دریاچه ارومیه به لطف باران های اردیبهشتی نفس کشید
دریاچه ارومیه که سالیانی است با مرگ دست و پنجه نرم می کند به لطف بارش های خاص اردیبهشت امسال نفسی تازه یافته است البته اگر مسئولان بدانند که این شرایط نتیجه عملکرد آنها نیست شاید باعث شود که در برنامه های خود تجدید نظر کنند و فرصت به دست آمده برای احیای این دریاچه را از کف ندهند.
پربحث ترین