کد خبر: ۲۲۱۵۹
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰
تجارت امروز بررسی می کند
در حالی که قرارداد ملی توتال از نظر بسیاری از بزرگان اقتصاد ایران شکست کامل تحریمهای ایالات متحده امریکا می باشد. روزنامه کیهان با ارائه سندی که دولت امریکا آن را اقشا کرده است دولت آقای رحانی را به رشوه‌خواری متهم کرده است. با هم این سند را که در روزنامه کیهان در تاریخ 22 تیر ماه سال جاری منتشر شد بررسی می کنیم.
در بالای سند در قسمت تاریخ با مشاهده دقیق درمیابیم که تصویر تاریخ  2013 may 9 یا همان 9 می 2013 را نشان می دهد. اما این روز به تاریخ شمسی چه روزی است؟
این تاریخ مصادف با روز پنجشنبه 19 اردیبهشت ماه سال 1392(به دلیل اختلاف ساعت 12 ساعته ایران و ایالات متحده امریکا در سند امریکایی چهارشنبه و در ایران تاریخ مشابه پنجشنبه می باشد) می باشد. این در حالی است که طبق قانون تحویل دولت در شهریور ماه صورت می گیرد. این سند اگر اعتباری داشته باشد و بتوان آن را دال بر رشوه‌خواری دانست انگشت اتهام را به سمت دولت آقای احمدی‌نژاد می برد نه دولت تدبیر و امید. 
حال سوال اینجاست که کیهان از دانسته دسته به همچین خطایی زده یا سهوا این اشتباه را مرتکب شده است.
قضاوت با شما
اشتباهی به بزرگی کیهان!

اشتباهی به بزرگی کیهان!
اشتباهی به بزرگی کیهان/رشوه‌ در قرداد توتال؟ /اتهام رشوه‌خواری به دولت
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
پایان دوران کاستروها در کوبا
به نظر می رسد کاسترو همچنان قدرتمندترین مرد کوبا، دست کم برای مدتی، باقی بماند. از حدود شش دهه پیش، برادران کاسترو قدرت را در کوبا در دست داشته اند.
پربحث ترین