کد خبر: ۲۳۰۸۰
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱
در بازار امروز - شنبه - دلار آمریکا با روند کاهشی قیمت ۳۸۱۲ تومان عرضه می‌شود و سکه تمام طرح جدید با حرکت صعودی به یک میلیون و ۲۲۶ هزار تومان رسیده است.

به گزارش تجارت امروز، در بازار ارز یورو ۴۵۷۶ تومان،‌ پوند انگلستان ۴۹۶۳ تومان،‌ لیر ترکیه ۱۱۰۹ تومان و یوان چین ۵۷۹ تومان قیمت دارد. دلار مبادله‌ای نیز ۳۲۸۴ تومان از سوی بانک مرکزی قیمت‌گذاری شده است.

در بازار سکه نیز نیم سکه ۶۳۶ هزار و ۵۰۰ تومان، ربع سکه ۳۷۵ هزار و ۵۰۰ تومان و سکه گرمی ۲۵۰ هزار تومان داد و ستد می شوند.

همچنین در بازار طلا، هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۱۹ هزار و ۴۷۳ تومان، هر مثقال طلا ۵۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان و هر اونس طلا برای معاملات در بازارهای جهانی ۱۲۸۹ دلار و ۷۰ سنت داد و ستد می‌شود. 

‌لازم به ذکر است که قیمت‌ها در بازار آزاد در طول روز نوسانی بوده و ثابت نیستند و جدول زیر نیز بر اساس آخرین قیمت‌ها تا لحظه مخابره گزارش تکمیل شده‌ است.

نوع طلاقیمت
هر گرم طلای ۱۸ عیار۱۱۹ هزار و ۴۷۳ تومان
مثقال طلا۵۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان
اونس در بازار جهانی طلا۱۲۸۹ دلار و ۷۰ سنت
نوع سکه
سکه تمام طرح جدیدیک میلیون و ۲۲۶ هزار تومان
نیم سکه۶۳۶ هزار و ۵۰۰ تومان
ربع سکه۳۷۵ هزار و ۵۰۰ تومان
سکه گرمی۲۵۰ هزار تومان
نوع ارز
دلار آمریکا۳۸۱۲ تومان
یورو۴۵۷۶ تومان
پوند انگلستان۴۹۶۳ تومان
لیر ترکیه۱۱۰۹ تومان
یوان چین۵۷۹ تومان
درهم امارات۱۰۴۵ تومان
برچسب ها: ارز ، قیمت ، سکه
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
کونگ فو کاران معبد شائولین
دهها نفر از شائولین کاران نوجوان و جوان معبد شائولین در کوه سونگ شان چین مهارت های رزمی خود را به نمایش گذاشتند.شائولین کونگ‌فو به گروه بزرگی از هنرهای رزمی چینی گفته می‌شود که خود را وارث حقیقی هنر رزمی تأسیس‌ شده در معبد شائولین معرفی می‌کنند.
پربحث ترین