کد خبر: ۲۴۶۵۷
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۳
یکی از این تحصن کنندگان گفت: با گذشت ماه ها از بلاتکلیفی ما، اکنون موسسه مالی و اعتباری ملل تنها کاری که انجام داده، پرداخت بدهی تا سقف سه میلیون تومان است.
سپرده‌گزاران موسسه مالی و اعتباری آرمان در اهواز تحصن کردند + تصاویر
به گزارش تجارت امروز؛ جمعی از سپرده گزاران موسسه مالی و اعتباری آرمان در شعبه موسسه مالی و اعتباری ملل اهواز دست به تحصن زدند.
این تحصن کنندگان تا ساعت مخابره این خبر 20:15 دقیقه مورخ 6 مهرماه در شعبه موسسه مالی و اعتباری ملل اهواز واقع در خیابان چهارم کیانپارس، در اعتراض به اطلاعیه این موسسه مبنی بر پرداخت مطالبات تا سقف 3 میلیون تومان، دست به تحصن زده اند.
یکی از این تحصن کنندگان گفت: با گذشت ماه ها از بلاتکلیفی ما، اکنون موسسه مالی و اعتباری ملل تنها کاری که انجام داده، پرداخت بدهی تا سقف سه میلیون تومان است که این تصمیم هیچ مشکلی از مشکلات بوجود آمده برای ما را برطرف نمی کند، ما خواهان دخالت دولت و استانداری خوزستان برای حل مشکل خود هستیم. /ایلنا
سپرده‌گزاران موسسه مالی و اعتباری آرمان در اهواز تحصن کردند + تصاویر
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
کونگ فو کاران معبد شائولین
دهها نفر از شائولین کاران نوجوان و جوان معبد شائولین در کوه سونگ شان چین مهارت های رزمی خود را به نمایش گذاشتند.شائولین کونگ‌فو به گروه بزرگی از هنرهای رزمی چینی گفته می‌شود که خود را وارث حقیقی هنر رزمی تأسیس‌ شده در معبد شائولین معرفی می‌کنند.
پربحث ترین