کد خبر: ۲۴۷۹۲
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۳
وقوع تيراندازی در جریان برگزاری یک کنسرت موسیقی در شهر لاس وگاس در غرب ایالات متحده آمریکا دست‌کم ۵۰ کشته و دویست زخمی برجای گذاشت.
به گزارش تجارت امروز، پلیس اعلام کرده که عامل این حمله را از پای در آورده است. به گزارش شبکه ان‌بی‌سی، استفان پادوک ۶۴ ساله عامل این حمله مرگبار بوده است. وی از اتاقی در طبقه ۳۲ هنل «مندلی‌ بِی» به سوی جمعیت حاضر در کنسرت آتش گشوده است. بعضی رسانه‌های آمریکایی گزارش کرده اند که در اتاق فرد مهاجم یک ساک بزرگ حاوی چند مسلسل کشف شده است. 

بنا بر آخرین گزارش‌ها، پلیس استفان پادوک را در اتاقش در هتل از پای درآورده است. . پلیس در جستجوی یک زن آسیایی تبار با نام ماری لو دانلی به اتهام همدستی با فرد مهاجم است. 

سخنگوی بیمارستان دانشگاهی لاس وگاس اعلام کرده دست‌کم حال ۱۴ زخمی این حادثه به شدت وخیم است. احتمال افزایش شمار قربانیان وجود دارد. پس از وقوع این حادثه تدابیر امنیتی در فرودگاه لاس‌ وگاس تشدید شده است.

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
کونگ فو کاران معبد شائولین
دهها نفر از شائولین کاران نوجوان و جوان معبد شائولین در کوه سونگ شان چین مهارت های رزمی خود را به نمایش گذاشتند.شائولین کونگ‌فو به گروه بزرگی از هنرهای رزمی چینی گفته می‌شود که خود را وارث حقیقی هنر رزمی تأسیس‌ شده در معبد شائولین معرفی می‌کنند.
پربحث ترین