کد خبر: ۲۵۰۴۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۹
تویوتا امسال دست پر به نمایشگاه بین المللی توکیو خواهد رفت. این شرکت بزرگ ژاپنی که به عنوان پرفروش ترین خودروساز دنیا شناخته می شود، در نمایشگاه اتومبیل توکیو امسال محصولات کانسپت و جدیدی را معرفی خواهد کرد.
رونمایی از تویوتایی بی نظیر در قلب ژاپن
به گزارش تجارت امروز؛ تویوتا امسال دست پر به نمایشگاه بین المللی توکیو خواهد رفت. این شرکت بزرگ ژاپنی که به عنوان پرفروش ترین خودروساز دنیا شناخته می شود، در نمایشگاه اتومبیل توکیو امسال محصولات کانسپت و جدیدی را معرفی خواهد کرد.

تویوتا امسال دست پر به نمایشگاه بین المللی توکیو خواهد رفت. این شرکت بزرگ ژاپنی که به عنوان پرفروش ترین خودروساز دنیا شناخته می شود، در نمایشگاه اتومبیل توکیو امسال محصولات کانسپت و جدیدی را معرفی خواهد کرد. یکی از این خودروها تویوتا " Tj Cruiser" است که در کلاس خودروهای کراس اوور جای دارد. تویوتا تی جی کروزر تعریف جدیدی از خودروهای کراس اوور را به همراه دارد. حرف T در این خودرو از اول کلمه Toolbox یا جعبه ابزار و حرف j از اول کلمه JOY به معنی لذت گرفته شده است.
می توان گفت یکی از وجه تمایزهای تویوتا تی جی کروزر طراحی ظاهری آن نسبت به دیگر خودروهای شاسی بلند و کراس اوور هم رده خود است. کابین مربعی شکل و ابعاد و اندازه کوچکتر و شبیه به خودروهای ون از دیگر تمایزهای این خودرو به حساب می آید. Tj کروزر شبیه یک قوطی کبریت متحرک طراحی شده است.
Tj کروزر که از پلتفرم جدید TNGA بهرمند می باشد به یک پیشرانه ۴سیلندر ۲لیتری هیبرید مجهز شده است. این کراس اوور جدید دارای طول ۴۳۰۰ میلی متر، عرض ۱۷۷۵ میلی متر و ارتفاع ۱۶۲۰ میلی متر است که ظرفیت حمل چهار سرنشین را دارد. طراحی داخل کابین نیز این امکان را به شما می دهد تا از فضایی کاملا Flat بهرمند شوید، فضایی که در آن می توان وسایلی به طول ۳ متر را در آن جای داد. این فضا برای قرار دادن یک تخته شنای ۳ متری بسیار مناسب است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.irtoya.com  مراجعه نمایید. /خبرماشین
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
کونگ فو کاران معبد شائولین
دهها نفر از شائولین کاران نوجوان و جوان معبد شائولین در کوه سونگ شان چین مهارت های رزمی خود را به نمایش گذاشتند.شائولین کونگ‌فو به گروه بزرگی از هنرهای رزمی چینی گفته می‌شود که خود را وارث حقیقی هنر رزمی تأسیس‌ شده در معبد شائولین معرفی می‌کنند.
پربحث ترین