کد خبر: ۲۵۰۷۳
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱
یک پایگاه بررسی ثروت خالص چهره‌های مشهور، میزان دارایی «کیت میدلتون» را تخمین زده است.کیت میدلتون – دوشز کمبریج – یکی از شناخته شده ترین زنان جهان است. او به عنوان همسر شاهزاده ویلیام به رغم عنوان سلطنتی از ثروت زیادی برخوردار نیست.
به گزارش تجارت امروز ، کیت در حال حاضر ۳۵ سال دارد و به زودی فرزند سومش را به دنیا می آورد. پیش از ازدواج با شاهزاده ویلیام، او در شرکت خانوادگی خودشان کار می کرد و گاهی به عنوان خریدار شرکت انگلیسی «جیگسا» فعالیت می کرد. او هیچگاه به دنبال استخدام در یک شرکت تجاری نبود و بیشتر اوقات خود را به پشتیبانی از موسسات خیریه می پرداخت.

پس از وصلت با خانواده سلطنتی انگلیس، پرنس چارلز –جانشین ملکه الیزابت و پدر شاهزاده ویلیام- هزینه های کیت را همانند دو پسرش بر عهده گرفت. این هزینه ها شامل رخت و لباس، آرایش، جواهرات، سفرها و... هستند و کیت نیز مجبور نیست برای تامین هزینه های خود از پس انداز و پول شخصی خود به عنوان یکی از اعضای خانواده سلطنتی استفاده کند.

در اینجا این سوال پرسیده می شود که ثروت خالص کیت میدلتون چقدر است؟ ثروت شخصی دوشز کمبریج به صورت دقیق مشخص نیست. با این حال، پایگاه (Celebrity Net Worth) بررسی ثروت خالص چهره های مشهور، ثروت میدلتون را ۷ میلیون ۶۰۰ هزار پوند تخمین زده است که با تکیه زدن پرنس چارلز به تخت سلطنت، ثروت کیت و ویلیام نیز سر به فلک خواهد کشید؛ چراکه آنها از سود «کورنال» -بخشی از اموال سلطنتی- نیز بهره مند می شوند. هم اکنون این سود به پرنس چارلز تعلق دارد.

ثروت کیت در حال حاضر، در مقایسه با دیگر اعضای خانواده سلطنتی از جمله ملکه الیزابت بسیار اندک است. دفتر املاک سلطنتی انگلیس ارزش مجموع املاک تحت اختیار ملکه الیزابت  ۱۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون پوند است که در سال ۲۰۱۶ حدود ۳۲۸  میلیون و ۸۰۰  هزار پوند درآمد داشته است.
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
کونگ فو کاران معبد شائولین
دهها نفر از شائولین کاران نوجوان و جوان معبد شائولین در کوه سونگ شان چین مهارت های رزمی خود را به نمایش گذاشتند.شائولین کونگ‌فو به گروه بزرگی از هنرهای رزمی چینی گفته می‌شود که خود را وارث حقیقی هنر رزمی تأسیس‌ شده در معبد شائولین معرفی می‌کنند.
پربحث ترین