کد خبر: ۲۵۱۰۵
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۷
بیرانوند که به واسطه عملکرد دور از انتظار در این فصل تحت فشار انتقادات قرار دارد به تازگی از سوی مدیربرنامه‌اش با شکایتی در سازمان لیگ مواجه شده است.
گلر پرسپولیس به دردسر افتاد؟
به گزارش تجارت امروز؛ در شرایطی که علیرضا بیرانوند به دنبال بازگشت به روزهای اوج خود است، به تازگی شکایتی برای او به سازمان لیگ ارسال شده است.

علیرضا بیرانوند که به واسطه عملکرد دور از انتظار در این فصل تحت فشار انتقادات قرار دارد به تازگی از سوی مدیربرنامه‌اش با شکایتی در سازمان لیگ مواجه شده است که می‌تواند تبعاتی برای او در پی داشته باشد.

دروازه‌بان پرسپولیس به واسطه عدم تعهد او به قراردادی که بین طرفین منعقد شده و عدم پرداخت این مبلغ طی دو فصل اخیر با شکایت از سوی مدیربرنامه‌اش همراه شده است. شکایتی که می‌تواند مانع از همراهی او در ترکیب پرسپولیس در ادامه مسابقات در صورت عدم پرداخت این مبلغ شود و باید دید او به توافق با مدیربرنامه‌اش خواهد رسید.

پیش از این شکایت‌هایی مشابه این از سوی مدیربرنامه‌های بهنام برزای، سوشا مکانی و فرزاد حاتمی باعث محرومیت آنها از همراهی تیم‌های خود شده بود. /ایلنا
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
دریاچه ارومیه به لطف باران های اردیبهشتی نفس کشید
دریاچه ارومیه که سالیانی است با مرگ دست و پنجه نرم می کند به لطف بارش های خاص اردیبهشت امسال نفسی تازه یافته است البته اگر مسئولان بدانند که این شرایط نتیجه عملکرد آنها نیست شاید باعث شود که در برنامه های خود تجدید نظر کنند و فرصت به دست آمده برای احیای این دریاچه را از کف ندهند.
پربحث ترین