کد خبر: ۲۵۱۱۲
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۷
کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان از نتیجه بازی دوستانه تیمش با روسیه ابراز رضایت کرد.
تا جام جهانی باید تصمیمات زیادی برای تیم ملی بگیریم
به گزارش تجارت امروز؛ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران معتقد است تیمش یک تجربه بسیار خوب و بین‌المللی از انجام بازی با تیم ملی روسیه به دست آورده و تا شروع جام جهانی باید تصمیمات زیادی بگیرد.

پس از تساوی یک بر یک تیم‌های ملی ایران و روسیه که ساعاتی پیش در ورزشگاه تازه تاسیس کازان یکی از ورزشگاه‌های میزبان جام‌جهانی برگزار شد، کارلوس کی‌روش در نشست خبری پاسخگوی خبرنگاران شد و درباره بازی گفت: این دیدار یک بازی تمرینی بسیار خوب برای ما بود. دیدار با روسیه فرصت مناسبی بود تا یک تجربه خوب و بین‌المللی به دست بیاوریم. از بازی امشب خوشحال هستم و امیدوارم هواداران نیز چنین حسی داشته باشند. مانند سرمربی روسیه تصمیمات زیادی باید بگیریم. در نیمه نخست تا حدودی تحت تاثیر تیم روسیه بودیم اما با شروع نیمه دوم توانستیم شعاع حرکتی خودمان را افزایش دهیم و بازی شکل بهتری به خود گرفت و زیباتر شد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره گلزنی پی در پی سردار آزمون در تیم ملی و ناکامی در گلزنی برای روبین کازان روسیه اظهار کرد: او بازیکن جوان و با استعدادی است. تیم ملی یک چالش برای اوست و در تیم من انگیزه زیادی دارد. با بازیکنان جوان زیادی کار کردم. فکر می‌کنم آزمون با کسب تجربه بازیکن باثبات‌تری می‌شود. او از روبین‌کازان به روستوف رفت و مجدداً به این تیم بازگشت. فکر می‌کنم آزمون در روبین کازان آزمون خود را به خوبی پس خواهد داد.

او درباره محل برگزاری دیدار ایران و روسیه که شهر کازان بود، خاطرنشان کرد: کازان را به عنوان محلی برای آماده‌سازی تیم ملی ایران در جام‌جهانی در نظر گرفتیم. این شهر انتخاب اول ما بود. خوشبختانه امکانات مناسبی هم دارد. با توجه به مشکلاتی که وجود دارد و در اختیار ما نیست، نمی‌توانیم در هنگام جام‌جهانی در کازان اردو بزنیم. باید به دنبال محل دیگری برای برگزاری اردوی تیم ملی ایران باشیم.

کی‌روش با اشاره به حضور هواداران در ورزشگاه شهر کازان گفت: از مشاهده هواداران در ورزشگاه و حمایت از تیم ملی ایران خوشحال شدم. ما از بازی تهاجمی ایران خوشنود بودیم. می‌خواهم از برگزارکنندگان این بازی تشکر کنم و برای تیم ملی روسیه در جام جهانی 2018 آرزوی موفقیت دارم. /ایسنا
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
کونگ فو کاران معبد شائولین
دهها نفر از شائولین کاران نوجوان و جوان معبد شائولین در کوه سونگ شان چین مهارت های رزمی خود را به نمایش گذاشتند.شائولین کونگ‌فو به گروه بزرگی از هنرهای رزمی چینی گفته می‌شود که خود را وارث حقیقی هنر رزمی تأسیس‌ شده در معبد شائولین معرفی می‌کنند.
پربحث ترین