کد خبر: ۲۵۱۷۴
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۱
در حالی که مهدی طارمی فعلا محروم است باشگاه پرسپولیس برای حضور او در اردوی این تیم در عمان برای بازی برگشت مقابل الهلال عربستان در‌خواست ویزا کرده است.
هنوز برای طارمی امیدی هست؟
به گزارش تجارت امروز؛ مهدی طارمی تمرینات ویژه ای را در دوران محرومیتش پشت سر می گذارد.

در حالی که مهدی طارمی فعلا محروم است باشگاه پرسپولیس برای حضور او در اردوی این تیم در عمان برای بازی برگشت مقابل الهلال عربستان در‌خواست ویزا کرده است. طارمی که دفاعیه خود را برای تعلیق یا بخشش محرومیتش به دادگاه بین‌المللی ورزش ارسال کرده امیدوار به صدور حکم موقت از سوی دادگاه بین‌المللی ورزش است تا بتواند سرخپوشان پایتخت را در دیدار برگشت با الهلال عربستان همراهی کند. پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس می‌گوید: «امیدواری زیادی به بخشش محرومیت طارمی داریم. مستنداتی که ارائه شده می‌تواند باعث بخشش محرومیتش شود. با این حال منتظریم دادگاه بین‌المللی ورزش حکمش را خیلی زود اعلام کند تا طارمی بتواند به تیم کمک کند.»

مهدی بعد از بازگشت تیم ملی از روسیه در تهران مانده تا استراحت کرده و بعد از بازی تیم مقابل استقلال خوزستان به تمرینات پرسپولیس اضافه می‌شود. قرار است طارمی در طول مدت محرومیتش همراه با هم‌تیمی‌های خود در پرسپولیس تمرین کند. همچنین برانکو تمرینات انفرادی برای حفظ شرایط فیزیکی این بازیکن در نظر گرفته که باید زیر نظر مارکو مربی بدنساز پرسپولیس انجام دهد. /ایلنا
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: