کد خبر: ۲۵۵۵۰
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۸
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد که بانک ها دستور‌العمل‌های ابلاغی بانک مرکزی را سلیقه ای اجرا می کنند.
به گزارش تجارت امروز ، حجت الاسلام احد آزادی‌خواه اظهار کرد: کمیسیون فرهنگی مجلس برای اجرای هرچه بهتر قانون تسهیل ازدواج جوانان تا به حال جلسات متعددی با وزارت ورزش که متصدی اصلی فراهم آوردن شرایط ازدواج محسوب می‌شود برگزار کرده است.

 سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: با توجه به اینکه یکی از مهمترین دغدغه‌های جوانان برای آغاز زندگی بحث تسهیلات بانکی است کمیسیون فرهنگی با برگزاری جلسات منظم با مسئولان بانک مرکزی مشکلات زوج‌های جوان در دریافت وام ازدواج را پیگیری می کند.

آزدی خواه تاکید کرد: در بحث اعطای تسهیلات بانکی به زوج‌های جوان قوانین خوبی به تصویب رسیده و از بابت قانون مشکلی وجود ندارد. متاسفانه میزان نارضایتی جوانان از نوع مواجهه با بانک‌های عامل بسیار بالاست و نحوه پرداخت تسهیلات بانکی با چالش جدی رو به رو است.

 این مقام مسئول با بیان اینکه یکی از چالش‌های اصلی مردم در بانک‌ها سلیقه‌ای عمل کردن بانکها به دستور‌العمل‌های ابلاغی بانک مرکزی است گفت: کمیسیون فرهنگی مجلس مصمم است تا به طور جدی به این بحث ورود کند.


منبع: تسنیم

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
تیتر یک و صفحه نخست روزنامه‌ها 23 بهمن
روزنامه کیهان با عنوان مهم‌ترین پیام راهپیمایی دیروز نوشت: «به‌هم ریختگی جبهه دشمن» و اثبات این ادعا که محاسبات آن‌ها گاهی، چقدر «پرت» است، یکی دیگر از برکات چهلمین سالگی انقلاب اسلامی ایران بود.
پربحث ترین