کد خبر: ۲۶۳۲۹
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۲
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با استقبال مسئولان استانی وارد همدان شد.
به گزارش تجارت امروز ، علی ربیعی وزیر کار و رفاه اجتماعی در دوازدهمین سفر استانی خود صبح امروز به‌همراه جمعی از معاونین و مدیران ستادی وزارتخانه وارد استان همدان شد.

در این سفریک روزه، وزیر کار، شرکت تولید قطعات الکترونیک را در "رزن" افتتاح می‌کند و در نشست اقتصاد مقاومتی استان با محور اشتغال در استانداری همدان حضور پیدا می‌کند.

افتتاح مجتمع فرهنگی، رفاهی عترت بهزیستی ، افتتاح متمرکز پروژه های بهزیستی شامل 2 کلینیک مددکاری اجتماعی، یک مرکز اقامتی میان مدت ترک اعتیاد، یک مرکز ترک اعتیاد ماده 16 ، 2 کارگاه تولیدی، 3 مهد کودک و 32 واحد مسکونی روستایی برای خانواده های دارای دو معلول از دیگر برنامه‌های وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در استان همدان است.

همچنین آغاز عملیات اجرایی ساخت درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان بهار ،افتتاح مجموعه ورزشی تویسرکان و حضور در بیمارستان شهید غرضی شهرستان ملایر و نشست صمیمی با مسئولین این شهرستان از دیگر برنامه دکتر ربیعی به استان همدان است.

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
دریاچه ارومیه به لطف باران های اردیبهشتی نفس کشید
دریاچه ارومیه که سالیانی است با مرگ دست و پنجه نرم می کند به لطف بارش های خاص اردیبهشت امسال نفسی تازه یافته است البته اگر مسئولان بدانند که این شرایط نتیجه عملکرد آنها نیست شاید باعث شود که در برنامه های خود تجدید نظر کنند و فرصت به دست آمده برای احیای این دریاچه را از کف ندهند.
پربحث ترین