کد خبر: ۲۷۵۳۵
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۴
فردی که 22 سال پیش در جاده‌های مواصلاتی اهواز مرتکب قتل و متواری شده بود، در شهر رفسنجان دستگیر شد.
پس از 22 سال، قاتل فراری دستگیر شد
به گزارش تجارت امروز؛ فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: فردی که 22 سال پیش در جاده‌های مواصلاتی اهواز مرتکب قتل و متواری شده بود، در شهر رفسنجان دستگیر شد.

سردار حیدر عباس‌زاده در تشریح جزئیات این خبر گفت: فردی به هویت (ن - ز) در سال 74 پس از انجام سرقت مسلحانه از یک دستگاه کامیون، به وسیله یک قبضه سلاح کمری راننده کامیون را به قتل می‌رساند و به یکی از کشورهای همسایه متواری می‌شود.

وی افزود: باتوجه به گذشت این مدت دستگیری قاتل و کشف قتل مجددا در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت و سرنخهایی از حضورقاتل در شهرستان رفسنجان به دست آمدکه قاتل با هویت جعلی به نام(ع - ص) در آنجا زندگی می‌کند.

سردار عباس‌زاده اظهار کرد: پس از بررسی سوابق و مطابقت‌های علمی و پلیسی و اطمینان از مشخصات قاتل فراری با متهم فعلی، نامبرده در یک عملیات منسجم پلیسی در مخفیگاهش دستگیر و در تحقیقات پلیس به قتل راننده کامیون به هویت(ع - ج ) در سال 74 اعتراف کرد.

شایان ذکر است است همدست قاتل در همان سال ۷۴ پس از وقوع قتل شناسایی و دستگیر می‌شود.  /ایسنا
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
دریاچه ارومیه به لطف باران های اردیبهشتی نفس کشید
دریاچه ارومیه که سالیانی است با مرگ دست و پنجه نرم می کند به لطف بارش های خاص اردیبهشت امسال نفسی تازه یافته است البته اگر مسئولان بدانند که این شرایط نتیجه عملکرد آنها نیست شاید باعث شود که در برنامه های خود تجدید نظر کنند و فرصت به دست آمده برای احیای این دریاچه را از کف ندهند.
پربحث ترین