کد خبر: ۲۷۸۴۰
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۹
مبلغ قرارداد جدید مسی با بارسلونا فاش شده است.
حقوق مسی فاش شد
روزنامه اسپانیایی ال موندو امروز (سه شنبه) از مبلغ فوق العاده قرارداد جدید «لیونل مسی» با بارسلونا و پرداخت پاداش 100 میلیون یورویی و دستمزد سالانه 70 میلیون یورویی به او پرده برداشت.

به گزارش تجارت امروز، مسی در ماه نوامبر و در پی ماه ها گمانه زنی درباره آینده او در بلند مدت، با باشگاه کاتالان ها قرارداد جدید امضا کرد.
تأخیر در به نتیجه رسیدن قرارداد مسی صرفا به خاطر مذاکرات مربوط به مسایل مالی نبود، بلکه به خاطر بحران سیاسی ناشی از همه پرسی استقلال در کاتالونیا بود.
قرارداد جدید مسی با بارسلونا تا سال 2021 است و بارسلونا می تواند آن را به مدت یک سال دیگر تمدید کند.
با توجه به برائت مسی از اتهام فرار مالیاتی، در قرارداد جدید 100 میلیون یورو بابت جبران مشکلات و دردسرهای پیش آمده برای او در نظر گرفته شد. علاوه بر این، او سالانه 70 میلیون یورو (حدود یک میلیون و 200 هزار یورو در هفته) دستمزد خواهد گرفت و از حق انتشار اختصاصی عکس برخوردار خواهد بود.
مجموع این قرارداد بالغ بر 450 میلیون یورو است و مسی 3.995 دلار در هر ساعت به دست خواهد آورد که پس از کسر مالیات، روزانه 100 هزار یورو درآمد خواهد داشت.
مبلغ قرارداد مسی 70 درصد سودآورتر از قرارداد فعلی «کریستیانو رونالدو» با رئال مادرید است و تنها 4 میلیون یورو در سال کمتر از نیمار است که تابستان سال جاری به پاری سن ژرمن پیوست.
«کارلوس ته وز» تنها فوتبالیستی است که رقم قرارداد سالانه 64 میلیون یورویی اش با چین به مسی نزدیک است. /ایرنا
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین