کد خبر: ۲۷۸۵۰
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۷
تعداد نظرات: ۲ نظر
سید حمید حسینی گفت: «در دولت احمدی‌نژاد سال‌های سال صنعت نفت را درگیر کردند و نفت یکی از بدهکارترین شرکت‌های نفتی دنیا شد.»
چوپان‌هایی که استخدام وزارت نفت دولت احمدی‌نژاد شدند!
به گزارش تجارت امروز؛ عضو اتحادیه صادرکنندگان نفت و گاز و پتروشیمی گفت: «وزارت نفت احمدی‌نژاد قراردادهایی را با یک‌سری از چوپان‌هایی بسته بود که وقتی به صحرا و بیابان می‌رفتند، موظف بودند مواظب خط لوله‌های گاز و نفت باشند.»

سید حمید حسینی با بررسی عملکرد صنعت نفت و آسیب‌هایی که سیاست‌های دولت‌های گذشته به این بخش زد، اظهار داشت: «متاسفانه در بحث قراردادهای گازی و فرآورده‌ها شاهد نکات منفی‌ای در صنعت نفت بودیم که تا سال‌های سال می‌تواند پندآموز دیگران باشد.»

وی افزود: «در دولت احمدی‌نژاد سال‌های سال صنعت نفت را درگیر کردند و نفت یکی از بدهکارترین شرکت‌های نفتی دنیا شد.»

عضو اتحادیه صادرکنندگان نفت و گاز و پتروشیمی تصریح کرد: «در دولت احمدی‌نژاد، کارمندان وزارت نفت از 80 به 220 هزار نفر افزایش یافت و این موضوع بار سنگینی را بر نفت تحمیل کرد. شاید جالب‌ترین نکات، استخدام چوپان‌ها در نفت بود.»

حسینی عنوان کرد: «وزارت نفت قراردادهایی را با یک‌سری از چوپان‌هایی بسته بود که وقتی به صحرا و بیابان می‌رفتند، موظف بودند مواظب خط لوله‌های گاز و نفت باشند.»

وی ادامه داد: «بعد که فرمانی صادر شد که همه قراردادهای نفت باید به قراردادهای ثابت تبدیل شود، بعضی از این چوپان‌ها نیز به استخدام نفت در آمدند. اگرچه دیگر امروز چوپانی وجود ندارد که از خطوط نفت و گاز مراقبت کند. این کارها واقعا بدیع بود که رخ داد.»

عضو اتحادیه صادرکنندگان نفت و گاز و پتروشیمی متذکر شد: «وزارت نفت دولت احمدی نژاد به چوپان‌هایی که سمت خط لوله نفت و گاز گوسفندان خود را به چرا می بردند به صورت ماهانه یک مبلغی را پرداخت می کرد که همزمان با شغل خود مراقب خط لوله گاز و نفت هم باشند. این پول در قالب یک قرارداد پرداخت می شد و چوپان‌ها هم از خطوط لوله نفت و گاز مراقبت می‌کردند. بعد ناگهان در دولت تصمیم گرفته شد که تمام نیروهای قرارداید،رسمی شوند.در نتیجه این چوپان‌ها هم به استخدام نفت درآمدند.»

مشروح گفت وگو با حمید حسینی به زودی منتشر می شود. /خبرآنلاین
مطالب مرتبط
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
شیرمحمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۴
0
0
چوپان بودند یا گاو چران غرتشان از شما اصلاح طلبان بیشتر بود قیمت نفت۱۰۰دلار شد بنزین خود کفا الان شما مهندسان گاز را مجانی می دهید ترکیه قراردادهای مشکوک با توتال وغیره چی پس ساکت
reza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
0
0
اینکه چیزی نیست از همین چوپان ها گله هاشون رو خریدند و به افغانستان صادر کردند تا خودمون از ترکیه و ونزوءلا و امریکا گوشت منجمد وارد کنیم. تازه همین گله دارها و چوپان ها رو هم مجبور کردن از این گوشت های منجمد بخرن
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین