کد خبر: ۲۷۸۶۸
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۵
تیم ملی فوتبال اسپانیا در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با ایران همگروه است.
اسپانیا قهرمان جام جهانی 2018 است؟
در نظرسنجی که روزنامه مارکا درباره پیش بینی قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه انجام داد تیم ملی فوتبال اسپانیا بیشترین رای را به خود اختصاص داد.

به گزارش تجارت امروز، تیم ملی فوتبال اسپانیا در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با ایران همگروه است.
در نظرسنجی که روزنامه مارکا درباره پیش بینی قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه انجام داد تیم ملی فوتبال اسپانیا بیشترین رای را به خود اختصاص داد.
در این نظرسنجی ۲۸ درصد از شرکت کننده گان به قهرمانی اسپانیا رای دادند. بعد از لاروخا نوبت به برزیل رسید که ۲۵ درصد آرا را به خود اختصاص داد. تیم ملی فوتبال آلمان که مدافع عنوان قهرمانی به شمار می آید ۲۳ درصد آرا را به خود اختصاص داد و آرژانتین هم با ۱۳ درصد در رده چهارم قرار گرفت.
نکته جالب اینکه پرتغال دیگر همگروه ایران در جام جهانی با وجود قهرمانی در یورو اخیر تنها ۳ درصد آرا را به خود اختصاص داد و انگلیس هم با وجود آنکه تیم بسیار خوبی دارد اما تنها یک درصد آرا را به دست آورد. /ایسنا
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
دریاچه ارومیه به لطف باران های اردیبهشتی نفس کشید
دریاچه ارومیه که سالیانی است با مرگ دست و پنجه نرم می کند به لطف بارش های خاص اردیبهشت امسال نفسی تازه یافته است البته اگر مسئولان بدانند که این شرایط نتیجه عملکرد آنها نیست شاید باعث شود که در برنامه های خود تجدید نظر کنند و فرصت به دست آمده برای احیای این دریاچه را از کف ندهند.