کد خبر: ۲۸۷۴۵
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
مدیران شرکت سایپا که اخیرا در افزایش قیمت سراتو ناکام ماندند این بار دست به یک ترفند جدید برای افزایش قیمت این خودرو زده اند.
 به گزارش تجارت امروز، سراتو در بدترین حالت در فروش های قبل با 8 درصد سود سپرده به صورت شرایطی به فروش می رفت اما در آگهی جدیدی که شرکت سایپا داده است تا 20 درصد سود از مشتریان خود دریافت می کند. در واقع وقتی محاسبه کنیم متوجه می شویم که همان افزایش قیمت اما به صورت نامحسوس و غیرمستقیم برای سراتو عملی شده است. 
البته این نوع رفتارها از سوی خودروسازان در طول سالیان گذشته مرسوم بوده و یکی از علل نارضایتی مشتریان از خودروسازان نیز این طور رفتارهاست که شائبه فریب مردم را دارد.

ما از توضیح بیشتر خودداری می کنیم و می توانید این دو نوع فروش ویژه را باهم مقایسه کنید تا معلوم شود چه اتفاقی افتاده است.


شیوه نوین افزایش قیمت خودروی سراتو در قالب فروش شرایطی!
فروش ویژه سراتو در ابتدای آذر 96


شیوه نوین افزایش قیمت خودروی سراتو در قالب فروش شرایطی!
فروش ویژه سراتو در انتهای ماه آذر
مطالب مرتبط
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
غلامرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۴
0
0
اگر وارادات خودرو باکمترین عوارض ازاد شود سایپا و ایران خودرو حساب کار خودرا میکنند و هرروز به طریقی گران نمیکنند و نمی گن اش کشک خالس میخوای بخواه یا نخواه
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
آئودی ای-ترون بر روی یک پلتفرم الکتریکی جدید
در این خودرو از دو موتور الکتریکی در قسمت عقب و جلوی خودرو استفاده شده تا کلیه چرخ‌ها به صورت محرک باشند و خودرو از قابلیت سامانه چهارچرخ محرک بهره‌مند گردد.
پربحث ترین