کد خبر: ۲۸۷۹۶
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۷
بیش از 100 آتش‌نشان شهرهای اندیمشک و دزفول به جهت تأمین، کنترل و مهار آتش‌سوزی انفجار امروز عصر دزفول بسیج و به محل حادثه اعزام شده‌اند.
انفجار سیلندرهای گاز دزفول
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی دزفول گفت: انفجار سیلندرهای گاز علت انفجار عصر امروز دزفول بوده است.

به گزارش تجارت امروز، ساعاتی قبل صدای انفجار مهیبی در شهرهای دزفول و اندیمشک شنیده شد و برخی از مردم را به خیابان‌ها کشاند.

امیر عیسی‌زاده اظهار داشت: علت این صدا، وقوع انفجار در سیلندرهای گاز موجود در منطقه سه راهی حسین کلونی شهر حمزه از توابع شهرستان دزفول بوده است.

معاون فرماندار ویژه دزفول ادامه داد: تاکنون هیچ‌گونه آتش‌سوزی پس از این انفجار گزارش نشده است و با تلاش تیم‌های امداد و عملیات و با حضور مسئولان محلی، اقدامات مورد نیاز به جهت بررسی و کاهش خسارت‌های احتمالی این حادثه به اجرا رسیده است.

عبدالحسین معظم‌فر نیز اظهار داشت: تمام اقدامات مورد نیاز به جهت تأمین نیازهای شهروندان و کاهش خسارت‌های این حادثه، ادامه دارد و تیم‌های امداد و عملیات با تمام تجهیزات در محل وقوع انفجار حاضر هستند.

مدیر‌عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی دزفول افزود: با توجه به این که احتمال وقوع حادثه‌های مشابه در محل انفجار وجود دارد، از شهروندان تقاضا می‌شود از حضور و تجمع در محل حادثه، اجتناب کنند.

دوایی‌فر نیز با بیان اینکه اقدامات و تلاش‌های گسترده‌ای پس از انفجار امروز عصر در شهرستان دزفول به اجرا رسیده و به همین جهت، جای هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد، گفت: بیش از 100 آتش‌نشان شهرهای اندیمشک و دزفول به جهت تأمین، کنترل و مهار آتش‌سوزی انفجار امروز عصر دزفول بسیج و به محل حادثه اعزام شده‌اند.

شهردار دزفول با اشاره به این که شهروندان خبرهای مربوط به این حادثه را تنها از منابع رسمی دنبال کنند، عنوان کرد: تعدادی از ساختمان‌های همجوار در منطقه پس از انفجار عصر امروز، آسیب دیده‌اند و احتمال افزایش خسارت‌های این حادثه وجود دارد.

همچنین، واحد فوریت‌های پزشکی شهرستان دزفول نیز در گفت‌وگو با خبرنگاران از مصدوم‌شدن 4 نفر پس از این حادثه خبر داده که مصدومان این حادثه به واحدهای بهداشتی و درمانی این شهرستان منتقل شده‌اند. /تسنیم 
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
دریاچه ارومیه به لطف باران های اردیبهشتی نفس کشید
دریاچه ارومیه که سالیانی است با مرگ دست و پنجه نرم می کند به لطف بارش های خاص اردیبهشت امسال نفسی تازه یافته است البته اگر مسئولان بدانند که این شرایط نتیجه عملکرد آنها نیست شاید باعث شود که در برنامه های خود تجدید نظر کنند و فرصت به دست آمده برای احیای این دریاچه را از کف ندهند.
پربحث ترین