کد خبر: ۲۹۶۱۴
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۰
روسیه به جهت کاهش هزینه ها و افزایش بازدهی خدمات راهنمایی و رانندگی با تعدیل ۲۰ درصدی نیروهای خود شمار آنان را به ۸۷۱ هزار نفر رساند.
روسیه 10 هزار پلیس را اخراج کرد
بیش از 10 هزار نفر از نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی روسیه اخراج شدند.

به گزارش تجارت امروز از وستی ، روسیه به جهت کاهش هزینه ها و افزایش بازدهی خدمات راهنمایی و رانندگی با تعدیل ۲۰ درصدی نیروهای خود شمار آنان را به ۸۷۱ هزار نفر رساند.

به گفته مقامات پلیس روسیه ،امکان استفاده از فن آوری های جدید در کنترل امنیت راه ها و عملکرد رانندگان در مسیرهای رفت و آمد درون شهری ، زمینه لازم را برای کاهش پرسنل فعال پلیس در این بخش فراهم کرده است.

تمامی بزرگراها و جاده های مهم روسیه به تجهیزات کنترل سرعت ، تصویربرداری و هدایت ترافیک مجهز هستند که تاثیر به سزایی در کاهش پرسنل پلیس دارند و زمینه لازم را برای جلوگیری از تخلفات اداری نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی فراهم می کنند.

سالهای متمادی پلیس راهنمایی و رانندگی روسیه به گرفتن رشوه از رانندگان و برخورد سلیقه ای با متخلفین متهم شده است که وجهه عمومی پلیس را در دید عمومی مخدوش کرده است.

پلیس روسیه در چند سال اخیر تلاش گسترده ای را برای بهبود عملکرد خود در پیش گرفته است. /ایسنا
مطالب مرتبط
برچسب ها: روسیه ، رشوه ، رشوه به پلیس
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
تصاویری زیبا از چهارگوشه جهان
برخی این نقد را به ایرانیان دارند که کمتر به مسافرت می روند و از احوال مردمان دیگر دنیا و فرهنگ هایشان اطلاع دارند. ما قصد قضاوت در این باره نداریم اما گاهی تصاویری از سایر نقاط جهان بسیار جذاب و دیدنی است.
پربحث ترین