کد خبر: ۳۱۰۸۱
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۴
تعداد نظرات: ۱ نظر
مأموران پلیس تهران در این مدت بخش اعظمی از دوردورها را جمع کردند.
دوردور در تهران کم شد
به گزارش تجارت امروز؛ رییس پلیس پایتخت از نظارت پلیس بر "دوردور" کردن در خیابان‌های تهران و برخورد با این اقدام خبر داد.

سردار حسین رحیمی درباره برخورد پلیس با دور دور کردن در خیابان‌های تهران اظهارکرد: مأموران پلیس تهران در این مدت بخش اعظمی از دوردورها را جمع کردند و در حال حاضر به شدت اقدام به دور دور در تهران کاهش پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه دور دور در معابر تهران خیلی کم شده است، ادامه داد: با توجه به عملیات پلیس در برخورد با دور دور کردن، بخشی هم به محورهای دیگر منتقل شده است که ما حتی به آن محورها هم رفته‌ایم و با این اقدامات برخورد خواهد شد. 

رییس پلیس پایتخت با بیان اینکه نظارت پلیس براین معابر و خودروها وجود دارد، به ایسنا گفت: یکی از طرح های جدی ما برخورد با دور دور کردن و همچنین مزاحمان نوامیس است و ما با این افراد برخورد می‌کنیم. /ایسنا
مطالب مرتبط
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
از اهالی اندرزگو
|
-
|
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵
0
1
لطفا قبل از اینکه قتل دیگری به دست دور دور بازان مست و مواد زده در بلوار اندرزگوی تهران رخ دهد ، به داد این منطقه برسید. در حدود یک سال گذشته این بلوار شمال تهران 7 کشته داشته. از تصادفات رانندگی ناشی از مسابقات شبانه خودرو ها و موتورها گرفته تا تلاش برای ربودن خانم 35 ساله در تابستان امسال.
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
تیتر یک و صفحه نخست روزنامه‌ها 23 بهمن
روزنامه کیهان با عنوان مهم‌ترین پیام راهپیمایی دیروز نوشت: «به‌هم ریختگی جبهه دشمن» و اثبات این ادعا که محاسبات آن‌ها گاهی، چقدر «پرت» است، یکی دیگر از برکات چهلمین سالگی انقلاب اسلامی ایران بود.
پربحث ترین