کد خبر: ۳۱۴۰۵
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۸
تاج و دار و دسته‌اش عادل فردوسی‌پور و هر کسی که می‌خواهد از من شکایت کند. من می‌خواهم تصمیمی بگیرم که تا دوشنبه تکلیفش روشن می‌شود.
علی کریمی: سر همه حرف‌هایم هستم و تا ته این داستان می‌روم
مربی تیم فوتبال سپیدرود می‌گوید شاید رضا عنایتی شبانه مدرک آسیایی‌اش را گرفته است.

به گزارش تجارت امروز، علی کریمی پس از شکست تیمش مقابل استقلال در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شاید رضا عنایتی شبانه مدرک مربی‌گری A آسیایش را گرفته است که در نشست خبری حضور پیدا کرده است. خود فتاحی با عنایتی تماس گرفته و اجازه حضورش را در نشست‌ خبری داده است. باید بدانیم چرا تا سه روز پیش چنین قانونی نبوده است.

او درباره بازی اظهار کرد: بازی خوبی نداشتیم. امروز اصلا روز بچه‌های ما نبود. مثل بازی‌های گذشته‌مان بر اثر اشتباهات فردی گل دریافت کردیم. ما باید بیشتر کار کنیم. شکست امروز تیم سپیدرود به عنوان مسئول فنی بر عهده من است. در این دو هفته‌ای که تا بازی بعدی زمان داریم باید روی ضعف‌هایمان کار کنیم. متاسفانه امروز شرمنده هواداران‌مان که از گیلان به تهران آمده بودند شدیم. امیدوارم در بازی‌های بعدی جبران کنیم. طرفداران استقلال هم همیشه نسبت به من لطف داشتند. از آن‌ها خیلی ممنونم. من را شرمنده کردند.

کریمی درباره اینکه اخیرا کمپینی برای هواداری از او تشکیل شده است تصریح کرد: باید از عادل فردوسی‌پور بپرسید که آیا این کاری که من کردم بی‌احترامی به مردم بود؟ من باز هم این کار را انجام می‌دهم اگر میکروفن برنامه ۹۰ در نشست‌های خبری باشد. شما که در برنامه ۹۰ هستید باید جویا شوید که چرا بازیکنان تیم ملی را در فرودگاه امام خمینی لخت کردند؟ بروید پیگیر آن شوید که چرا با دستیار کارلوس کی‌روش این گونه رفتار می‌کنند؟ سر ماجرای مهدی طارمی و آقای طاهری سه برنامه پشت سر هم این موضوع را پوشش دادند.

او در ادامه گفت: من سر همه حرف‌هایم هستم. تاج و دار و دسته‌اش عادل فردوسی‌پور و هر کسی که می‌خواهد از من شکایت کند. من می‌خواهم تصمیمی بگیرم که تا دوشنبه تکلیفش روشن می‌شود. البته تا جایی که به سپیدرود آسیبی نرسد. من عزمم را جزم کردم که تا انتهای این ماجرا بروم. شرایط رخ دادن هر اتفاقی هست. شما اگر دنبال ریز این ماجراها هستید سعی کنید که جلسه کمیته انضباطی ما علنی باشد. ۱۰۰ احضاریه دیگر هم برای من بیاید، تا انتهای این داستان می‌روم. این‌ها برای من مشکلی نیست. اگر من اشتباهی کرده باشم باید تاوانش را بدهم اما این‌ها خودشان می‌دانند که چه کسی اشتباه کرده است. من را از کمیته انضباطی نترسانید. /ایسنا
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
تیتر یک و صفحه نخست روزنامه‌ها 23 بهمن
روزنامه کیهان با عنوان مهم‌ترین پیام راهپیمایی دیروز نوشت: «به‌هم ریختگی جبهه دشمن» و اثبات این ادعا که محاسبات آن‌ها گاهی، چقدر «پرت» است، یکی دیگر از برکات چهلمین سالگی انقلاب اسلامی ایران بود.
پربحث ترین