کد خبر: ۳۱۶۰۲
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱

علی پروین: خیلی دوست داشتم پژمان جمشیدی سیمرغ را بگیرد /علی کریمی در مورد فدراسیون درست می‌گوید

به گزارش تجارت امروز، صحبت با علی‌پروین همیشه جذابیت‌های خاص خودش را دارد چرا که او بی‌پرده نسبت به حواشی و اتفاقات روز فوتبال نظرش را می‌گوید و اهل خودسانسوری نیست.

نظرتان در مورد دیدار آسیایی پرسپولیس مقابل نسف قارشی چیست؟

فکر می‌کنم پرسپولیس مثل همیشه برنده از زمین خارج شود چرا که تیم خوبی است، بازی‌های خوبی انجام می‌دهد، روحیه خوبی دارد و قهرمان لیگ هم شده است. بازی هم در ورزشگاه آزادی است و بعید می‌دانم حریف در زمین ما حرفی برای گفتن داشته باشد.

شما برای حمایت به ورزشگاه می‌روید؟

دوست دارم به ورزشگاه بروم و باید ببینم شرایط چطور می‌شود، ساعت 5 است دیگر، درست است؟ احتمالاً خواهم رفت چون می‌خواهم در جشن اولین پیروزی پرسپولیس در فصل جدید لیگ قهرمانان شرکت کنم.

در مورد شرایط پرسپولیس در لیگ برتر هم صحبت کنید؟

شرایط که خیلی خوب است و اختلاف با تیم‌های دیگر خیلی زیاد شده است و فکر می‌کنم اگر یک یا دو بازی دیگر پیروز شوند قهرمانی قطعی خواهد شد و این اتفاق خیلی خوبی است.

قرارداد خیلی از بازیکن‌ها در پایان فصل تمام می‌شود و باشگاه هنوز با کسی تمدید نکرده است، نظر شما چیست؟

به نظرم کادر مدیریتی باشگاه باید تمدید قراردادها را شروع کند و نباید صبر کند تا آخر فصل و وقتی قرارداد بازیکنان تمام شد تازه بخواهد دست به کار شود.

در مورد بازی کردن ماهینی در پست هافبک چه نظری دارید؟

باز هم قرار است هافبک بازی کند؟ پست تخصصی ماهینی هافبک نیست ولی در این پست خوب بازی کرده و به ارنج تیم برنده هم دست نمی‌زنند. البته خود برانکو استاد است و می‌داند چکار کند.

شاگرد سابقتان علی کریمی این روزها با انتقاداتش خیلی سر و صدا کرده است، 

در مورد صحبت‌هایی که علیه فدراسیون انجام داد به نظرم حق دارد و راست می‌گوید ولی در مربیگری و کنار نیمکت باید کمی آرام‌تر و خونسردتر رفتار کند و سر یک اشتباه داوری یا مسائل این چنینی به هم نریزد چون باید 15-20 سال مربیگری کند.

به نظر شما مربی خوبی می‌شود؟

بازیکنانی که تکنیکی هستند مربیان خوبی می‌شوند و به نظرم کریمی اگر قدر خودش را بداند و کمی آرامتر باشد مربی خوبی خواهد شد.

نامزدی پژمان جمشیدی را برای سیمرغ جشنواره فجر دیدید؟

اتفاقاتی که افتاد را از تلویزیون دیدم و وقتی اسم پژمان را آوردند سالن رفت روی هوا. در فوتبال هم این مسائل را داشتیم و داوری‌های جشنواره هم مثل داوری‌های فوتبال است و کاری‌ نمی‌توان کرد و امیدوارم از روی دشمنی و غرض ورزی نبوده باشد.

به نظرتان می‌توانست سیمرغ را بگیرد؟

خیلی دوست داشتم پژمان سیمرغ را بگیرد ولی این اتفاق نیفتاد. فکر می‌کنم در ابتدای راه قرار دارد و می‌تواند در آینده سیمرغ بگیرد.

/ایلنا
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
تیتر یک و صفحه نخست روزنامه‌ها 23 بهمن
روزنامه کیهان با عنوان مهم‌ترین پیام راهپیمایی دیروز نوشت: «به‌هم ریختگی جبهه دشمن» و اثبات این ادعا که محاسبات آن‌ها گاهی، چقدر «پرت» است، یکی دیگر از برکات چهلمین سالگی انقلاب اسلامی ایران بود.
پربحث ترین