کد خبر: ۳۱۸۵۶
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۱
سرمربی پرتغالی تیم ملی که اکنون مهیای پیگیری برنامه ویژه آماده سازی تیمش در راه جام جهانی روسیه است و در این راه هشت دیدار تدارکاتی در نظر گرفته، امروز یک مهمان ویژه در تمرین تیم ملی داشت.
کری خوانی کی‌روش برای علی کریمی؟! + عکس
سرمربی تیم ملی امروز یک مهمان ویژه در تمرین تیم ملی داشت و پذیرای قهرمان ووشوی کشورمان بود.

به گزارش تجارت امروز، کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی که اکنون مهیای پیگیری برنامه ویژه آماده سازی تیمش در راه جام جهانی روسیه است و در این راه هشت دیدار تدارکاتی در نظر گرفته، امروز یک مهمان ویژه در تمرین تیم ملی داشت.

حسین اوجاقی، قهرمان ووشوی کشورمان امروز در تمرین تیم ملی حاضر شد و با دستکش‌های بوکس خود این عکس جالب توجه را با سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ثبت کرد.

کارلوس کی‌روش طی روزهای اخیر با توجه به اظهاراتش علیه علی کریمی به شدت تحت فشار قرار دارد و این عکس را می‌توان یک آماده باش بزرگ از سوی او برای پاسخگویی در برنامه نود در این هفته قلمداد کرد.

کری خوانی کی‌روش برای علی کریمی؟! + عکس
/ایلنا
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
دریاچه ارومیه به لطف باران های اردیبهشتی نفس کشید
دریاچه ارومیه که سالیانی است با مرگ دست و پنجه نرم می کند به لطف بارش های خاص اردیبهشت امسال نفسی تازه یافته است البته اگر مسئولان بدانند که این شرایط نتیجه عملکرد آنها نیست شاید باعث شود که در برنامه های خود تجدید نظر کنند و فرصت به دست آمده برای احیای این دریاچه را از کف ندهند.
پربحث ترین