کد خبر: ۳۲۸۵۵
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۳
روز گذشته همایش بانوان شاغل شهرداری تهران به مناسب ولادت حضرت زهرا (س) با حضور محمدعلی نجفی شهردار تهران و تعدادی از معاونان و مشاوران وی از جمله فاطمه راکعی مشاور شهردار در امور زنان برگزار شد.
به گزارش تجارت امروز؛ در بخشی از این مراسم که با واکنش های بسیاری همراه بود چند دختر نوجوان روی سِن رفته و در مقابل شهردار تهران شروع به رقصیدن می‌‌کنند. صبح امروز پس از انتقاداتی که به این برنامه صورت گرفت، شهردار تهران طی یک ابلاغیه‌ای با اشاره به این مراسم از معاونین خود خواست ارزش ها و شئونات اسلامی را در مراسم های شهرداری تهران رعایت کنند. 

شهردار تهران در این ابلاغیه تصریح کرده است: ما معتقد نیستیم که اسلام دین عزاست، اسلام دین شادی، نشاط و زندگی است اما باید شئونات و چارچوب‌ها در شادی هم رعایت شود و این خود یک هنر است و همه همکارانم موظف هستند در اجرای برنامه های فرهنگی و هنری نسبت به این مهم دقت لازم را داشته باشند.


مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
دریاچه ارومیه به لطف باران های اردیبهشتی نفس کشید
دریاچه ارومیه که سالیانی است با مرگ دست و پنجه نرم می کند به لطف بارش های خاص اردیبهشت امسال نفسی تازه یافته است البته اگر مسئولان بدانند که این شرایط نتیجه عملکرد آنها نیست شاید باعث شود که در برنامه های خود تجدید نظر کنند و فرصت به دست آمده برای احیای این دریاچه را از کف ندهند.
پربحث ترین