کد خبر: ۳۳۲۱۴
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۱
در ساعات اخیر برخی رسانه ها از بازداشت حمید بقایی خبر داده اند.
به گزارش تجارت امروز و به نقل از جماران، در پی این خبر رییس دادگستری استان تهران گفت: حکم بقایی در دادگاه تجدید نظر تایید و برای اجرا به دادسرای تهران ارسال شده است اما از اجرای حکم و بازداشت وی اطلاعی ندارم. بقایی برای اتهامات مختلف به حبس های متعدد در دادگاه تجدید نظرمحکوم شده اما طبق قانون فقط مجازات اشد قابل اجراست.

همچینین انصاف نیوز نوشت:

وکیل «حمید بقایی» شایعه‌ی بازداشت او را تکذیب کرد؛ شایعه‌ای که از دقایقی پیش - حدود ساعت 16 سه‌شنبه 22 اسفند - در برخی رسانه‌ها منتشر شده است.

«علی اصغر حسینی» در پاسخ به خبرنگار انصاف نیوز گفت: این کذب محض است و از جاهای دیگر هم با من تماس گرفتند و جویا بودند اما واقعیت ندارد.

«وحید ایمانی» مجری صداوسیما هم امروز صبح در توییتر نوشته بود که حکم حبس بقایی تایید شده و پیش از پایان سال راهی زندان اوین خواهد شد.
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
دریاچه ارومیه به لطف باران های اردیبهشتی نفس کشید
دریاچه ارومیه که سالیانی است با مرگ دست و پنجه نرم می کند به لطف بارش های خاص اردیبهشت امسال نفسی تازه یافته است البته اگر مسئولان بدانند که این شرایط نتیجه عملکرد آنها نیست شاید باعث شود که در برنامه های خود تجدید نظر کنند و فرصت به دست آمده برای احیای این دریاچه را از کف ندهند.
پربحث ترین