کد خبر: ۳۴۱۶۸
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
اولین عکس از عامل قتل عام 11 اهوازی منتشر شده است.
به گزارش  تجارت امروز، سرهنگ محمد صفری در بیان جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع آتش سوزی در یک قهوه خانه در بازارچه کیان شهرستان اهواز، بلافاصله ماموران پلیس Policeو نیروهای امدادی در محل حادثه Incident حاضر شدند .
این مقام انتظامی با بیان اینکه آتش سوزی بسیار گسترده بوده، اظهار کرد: ماموران آتش نشانی حریق را مهار کردند اما متاسفانه در این حادثه 11 نفر کشته و پنج نفر دیگر مجروح شدند که توسط نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شدند.
صفری تصریح کرد: با بررسی دقیق و موشکافانه کارآگاهان پلیس آگاهی از محل حادثه و انجام تحقیقات میدانی یک نفر را به هویت م – م که مظنون اصلی آتش سوزی بوده را در کمتر از چهار ساعت شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهش دستگیر کردند.
رئیس پلیس شهرستان اهواز در پایان خاطرنشان کرد: اخبار و جزئیات این حادثه متعاقبا اعلام خواهد شد.

برخی از شاهدان عینی، علت آتش سوزی اهواز را اقدام جنون آمیز یک مرد با هویت نامشخص که در شرایط نامتعادل با پاشیدن بنزین قهوه خانه را به آتش کشیده است، عنوان می کنند.

طبق اخبار واصله ، متهم دستگیر شده  آتش سوزی قهوه خانه کوی علوی اهواز ، کارگر اخراجی آنجا و از اقوام نزدیک مالک قهوه خانه بوده است و با انگیزه انتقام‌جویی دست به جنایت زده است.
عامل آتش سوزی قهوه خانه اهواز دستگیر شد + عکس
/رکنا
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
آئودی ای-ترون بر روی یک پلتفرم الکتریکی جدید
در این خودرو از دو موتور الکتریکی در قسمت عقب و جلوی خودرو استفاده شده تا کلیه چرخ‌ها به صورت محرک باشند و خودرو از قابلیت سامانه چهارچرخ محرک بهره‌مند گردد.
پربحث ترین