کد خبر: ۳۴۲۶۳
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۰
زوج قاتلِ خدمتکار فیلیپینی محکوم به مرگ شدند.
پس از گذشت بیش از یک سال از قتل خدمتکار فیلیپینی به دست زوج لبنانی – سوری، این زوج به مرگ محکوم شدند.

به گزارش تجارت امروز، اواخر ماه فوریه امسال، جسد یخ‌زده خدمتکار گمشده فیلیپینی که در کویت کار می‌کرد، ۱۲ ماه پس از مفقود شدنش داخل یک فریزر در خانه متروکه‌ای که متعلق به این زوج بوده پیدا شد.

پس از متوقف شدن انتشار عکس‌های سلفی و پست‌های متعدد این دختر ۲۹ ساله فیلیپینی در شبکه‌های اجتماعی‌ که برای کمک به خانواده‌ خود در خانه یک مرد لبنانی و همسر سوری‌اش در کویت کار می‌کرد، خانواده‌ او از اتفاق شومی که برایش رخ داده بود با خبر شدند.

این زن و شوهر سوری – لبنانی در ماه فوریه در پی یک ماموریت از طرف پلیس اینترپل در شهر دمشق دستگیر شدند. مقامات سوری در حالی که زن سوری را در دمشق تحت بازداشت قرار دادند، همسر لبنانی او را به مقامات لبنان تحویل دادند.

اگر چه این زوج به خاطر جنایتی که مرتکب شده‌اند به مرگ محکوم شدند اما این حادثه کل یک کشور را تحت تاثیر قرار داده است.

به گزارش فاکس نیوز، رودریگو دوترته، رئیس جمهوری فیلیپین در پاسخ به مرگ "جوانا دمافلیس" خدمتکار فیلیپینی، استخدام بیشتر کارگران فیلیپینی در کویت را ممنوع کرد هرچند این قانون شامل حال بیش از ۲۵۰ هزار کارگر فیلیپینی که در حال حاضر در این کشور نفت‌خیز مشغول به کار هستند نمی‌شود.

/ایسنا
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
آئودی ای-ترون بر روی یک پلتفرم الکتریکی جدید
در این خودرو از دو موتور الکتریکی در قسمت عقب و جلوی خودرو استفاده شده تا کلیه چرخ‌ها به صورت محرک باشند و خودرو از قابلیت سامانه چهارچرخ محرک بهره‌مند گردد.
پربحث ترین