کد خبر: ۳۴۲۹۴
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۳
2 برادر در دادگاه تهران اعدام پدرشان را خواستند.
پسرانی که خواستار اعدام پدرشان شدند! + عکس
دو پسر جوان با حضور در دادگاه کیفری خواستار اعدام پدرشان شدند. این مرد 3 سال قبل همسرش را با ضربات قیچی به قتل رسانده بود.

به گزارش تجارت امروز، 8 خرداد ماه 94 مرد 50 ساله ای به نام حسن با پلیس ملارد تماس گرفت و گفت که در غیاب فرزندانش همسر 46 ساله اش به نام گوهر را با ضربه های چاقو کشته است. 
پلیس وقتی به محل جنایت رفت با جنازه خونین گوهر روبه رو شد. جنازه در حالی به پزشکی قانونی فرستاده شد که حسن ادعا می کرد گوهر را کشتم چون دیگر علاقه ای به من نداشت. 
دو پسر بزرگ این زوج که قیم خواهر و برادر خردسالشان هستند در دادسرا برای پدرشان قصاص خواستند و به این ترتیب حسن در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست محمد باقر قربان زاده و با حضور دو مستشارپای میز محاکمه ایستاد.
در جلسه دادگاه حسن گفت: من عاشق همسرم بودم و 20 سال با او زندگی کردم اما چند سالی بود که متوجه شده بودم دیگر علاقه ای به من ندارد. او به من بی توجه بود و سر همین موضوع مدام با هم درگیر بودیم. چون به رفتارهای همسرم مشکوک شده بودم و گمان می کردم با مرد غریبه ای درارتباط است آخرین بار در غیاب فرزندانم با او صحبت کردم اما با بی اعتنایی پاسخم را داد و من که کنترل اعصابم را از دست داده بودم با چاقو چند ضربه به او زدم و سپس با پلیس تماس گرفتم.
وی ادامه داد: من سال ها در نانوایی کار می کردم تا همسر و فرزندانم زندگی خوبی داشته باشند اما بی توجهی های همسرم به من باعث شده بود به او بدبین شوم. من از کشتن او پشیمانم و از دادگاه تقاضای بخشش دارم. 
در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد و با توجه به درخواست اولیای دم حسن را به قصاص محکوم کرد. 

دیروز این حکم در شعبه 34 دیوان عالی کشور مهر تایید خورد و قطعی شد تا این مرد در یک قدمی چوبه دار قرار بگیرد.

/رکنا
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
آئودی ای-ترون بر روی یک پلتفرم الکتریکی جدید
در این خودرو از دو موتور الکتریکی در قسمت عقب و جلوی خودرو استفاده شده تا کلیه چرخ‌ها به صورت محرک باشند و خودرو از قابلیت سامانه چهارچرخ محرک بهره‌مند گردد.
پربحث ترین