کد خبر: ۳۴۶۵۹
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴
دختر ۱۲ ساله‌ای که در چنگال مردی شیطان صفت گرفتار شده بود تصمیم گرفت برای حفظ عفت خود، اقدام به خودکشی کند.

در یکی از محله های هند دختری 12 ساله ای در طبقه چهارم یک ساختمان گرفتار مرد شرور و شیطان صفت شده بود که قصد آزار و اذیت وی را داشت.

به گزارش تجارت امروز، دختر نوجوان که نمی خواست تحت هیچ شرایطی به خواسته های او تن بدهد و هیچ راهی برای نجات خود نمی دید،تصمیم گرفت برای حفظ پاکدامنی اش خود را به قصد خودکشی به پایین پرتاب کند.

در این لحظه مکانیکی که زیر آپارتمان در یک گاراژ کار تعمیرات خودرو انجام می داد متوجه حضور دختر در طبقه چهارم و تصمیم وی شد اما چون فرصتی برای بالا رفتن و کمک به وی نبود سریعا با روشی دیگر برای نجات او دست به کار شد.

این مرد سعی کرد با کمک شخصی دیگر پارچه ای را به جای تشک هوا در محل احتمالی سقوط دختر نگه دارد تا او به جای برخورد شدید با زمین  روی پارچه بیفتد بلکه به این شکل وی را از مرگ نجات دهد.

دختر 12 ساله از طبقه چهارم به پایین پرید و با سقوط روی پارچه زنده ماند اما مهره های کمرش دچار شکستگی شد . از مرد شرور و مهاجم نیز خبری در دسترس نیست که آیا به چنگال قانون افتاده یا اینکه موفق به فرار شده است.


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
آئودی ای-ترون بر روی یک پلتفرم الکتریکی جدید
در این خودرو از دو موتور الکتریکی در قسمت عقب و جلوی خودرو استفاده شده تا کلیه چرخ‌ها به صورت محرک باشند و خودرو از قابلیت سامانه چهارچرخ محرک بهره‌مند گردد.
پربحث ترین