کد خبر: ۳۵۱۵۴
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۳
بر اساس شاخصه جدید کاندیداهای شهرداری تهران باید سابقه موفق در حوزه اجرایی داشته باشد.
سخنگوی شورای شهر تهران گفت: بر اساس جمع بندی اعضای شورا فرایند انتخاب شهردار همانند ۷ ماه گذشته بوده و تغییری نخواهد کرد.

به گزارش تجارت امروز، علی اعطا، سخنگوی شورای شهر تهران در حاشیه جلسه هم اندیشی شورای شهر تهران در رابطه با فرایند انتخاب شهردار در جمع خبرنگاران با اشاره به محتوای جلسه گفت: در جلسه هم اندیشی امروز راجع به شاخصه های شهردار آینده صحبت شد. همان ۱۶ شاخصه قبلی دوباره بررسی و تایید شد و فقط یک مورد جدید به این شاخص ها اضافه شد.

وی ادامه داد: بر اساس شاخصه جدید کاندیداهای شهرداری  تهران باید سابقه موفق در حوزه اجرایی داشته باشد.

اعطا با بیان اینکه فرایند انتخاب شهردار نیز در جلسه بررسی شد، افزود:  بر اساس جمع بندی اعضای شورا فرایند انتخاب شهردار همانند ۷ ماه گذشته بوده و تغییری نخواهد کرد.

وی با بیان اینکه فرآیند انتخاب شهردار تهران تا ۳ هفته آینده انجام می‌شود، ادامه داد: در بین گزینه‌های شهرداری تهران، ممکن است از بین گزینه‌های گذشته نیز حضور داشته باشند.

وی افزود:هر یک از اعضای شورای اسلامی شهر تهران ۵ نفر را به عنوان گزینه پیشنهادی شهرداری تهران معرفی کرده و در نهایت لیست بلندی انتخاب می‌شود.پیشینه اصلاح طلبی و اعتدال‌گرایانه،  یکی از معیارهای انتخاب شهردار تهران است. صحبتی راجع به خروج هیچ یک از اعضا مطرح نشده است.

اعطا تصریح کرد: سه شنبه ۱۸ اردیبهشت دو نفر از بین ۷ نفر انتخاب می شوند و یکشنبه ۲۳ اردیبهشت شهردار تهران انتخاب می‌شود.

/ایلنا
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
آئودی ای-ترون بر روی یک پلتفرم الکتریکی جدید
در این خودرو از دو موتور الکتریکی در قسمت عقب و جلوی خودرو استفاده شده تا کلیه چرخ‌ها به صورت محرک باشند و خودرو از قابلیت سامانه چهارچرخ محرک بهره‌مند گردد.
پربحث ترین