کد خبر: ۳۵۳۵۹
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵
یکی از نزدیکان بهمن ورمزیار با انتشار ویدئویی در فضای مجازی، در خصوص پشت صحنه تسلیم شدن وی و فشار رسانه‌ای خانواده‌اش، مطالبی را افشا کرد.

به گزارش تجارت امروز،  بهمن ورمزیار، جوان بیست و هفت ساله همدانی به‌ جرم «محاربه از طریق اقدام به سرقت مسلحانه و استعمال مواد مخدر» به اعدام محکوم و در صبح روز چهارشنبه ۲۸ فروردین در زندان همدان اعدام شد. او و همدستانش به صورت مسلحانه دست به سرقت از طلافروشی زده بودند.

پس از انتشار شایعاتی مبنی بر دستور عفو ورمزیار، کامران حمزه، دادستان استان همدان این خبر را تکذیب و علت توقف در روند قضایی را اشکال قضایی در پرونده شریک وی (مهدی چراغی) که او هم حکم اعدام داشته است، اعلام کرد.

یکی از نزدیکان بهمن ورمزیار با انتشار ویدئویی در فضای مجازی، در خصوص پشت صحنه تسلیم شدن وی و فشار رسانه‌ای خانواده‌اش، مطالبی را افشا کرد. وی در این ویدئو تأکید می‌کند که بهمن ورمزیار نه فقیر و نه بیکار بوده است. در ادامه این فیلم را مشاهده می‌کنید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
آئودی ای-ترون بر روی یک پلتفرم الکتریکی جدید
در این خودرو از دو موتور الکتریکی در قسمت عقب و جلوی خودرو استفاده شده تا کلیه چرخ‌ها به صورت محرک باشند و خودرو از قابلیت سامانه چهارچرخ محرک بهره‌مند گردد.
پربحث ترین