کد خبر: ۳۷۴۶۹
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۲:۳۰
در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک هزار و 24 عدد شیء عتیقه متعلق به‌ دوران ساسانیان، صفویان و قاجاریان شامل، سکه‌های طلا، سکه‌های نقره، مهره جات، انواع سرنیزه، عروسک‌های مفرغی و جام کشف شد.
به گزارش تجارت امروز؛ 4 عضو یک باند قاچاق با 7 میلیارد تومان عتیقه در محمودآباد دستگیر شدند.

بنا بر این گزارش به گفته سید محمود میر فیضی فرمانده انتظامی مازندران همزمان با دریافت گزارش‌هایی مبنی بر فعالیت یک باند قاچاق اشیای عتیقه و اینکه قصد دارند یک محموله بزرگ را به فروش برسانند، ردیابی‌های پلیس برای به‌دست آوردن سرنخی از اعضای این باند خلافکار آغاز شد.مأموران پس از هماهنگی‌های قضایی، با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه موفق به شناسایی متهمان شده و هر 4 عضو این باند را دستگیر کردند.
در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک هزار و 24 عدد شیء عتیقه متعلق به‌ دوران ساسانیان، صفویان و قاجاریان شامل، سکه‌های طلا، سکه‌های نقره، مهره جات، انواع سرنیزه، عروسک‌های مفرغی و جام کشف شد. براساس اظهارات فرمانده انتظامی استان مازندران، ارزش ریالی اشیای عتیقه کشف شده در مجموع بالغ بر 70 میلیارد ریال برآورد شده است. متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند و موضوع در دست بررسی است./ ایران

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
تیتر یک و صفحه نخست روزنامه‌ها 23 بهمن
روزنامه کیهان با عنوان مهم‌ترین پیام راهپیمایی دیروز نوشت: «به‌هم ریختگی جبهه دشمن» و اثبات این ادعا که محاسبات آن‌ها گاهی، چقدر «پرت» است، یکی دیگر از برکات چهلمین سالگی انقلاب اسلامی ایران بود.
پربحث ترین