کد خبر: ۳۷۶۸۹
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۵
کاپیتان سابق تیم ملی پرتغال در مورد علی کریمی گفت: وقتی سرمربی تیم ملی آقای کی‌روش درهای تیم را به روی ایشان گشود که بتواند به تیم ملی کمک کند، متاسفانه ایشان به تیم ملی پشت کرد.
به گزارش تجارت امروز؛ مربی تیم ملی فوتبال ایران به ادعای علی کریمی علیه کارلوس کی روش واکنش نشان داد.

اوسیانو کروز درباره به کار بردن علی کریمی از واژه‌ای علیه سرمربی تیم ملی گفت: باعث تاسف است بازیکنی که گذشته فوق‌العاده‌ای در عرصه بازیگری داشته این چنین به دنبال ضربه زدن به تیم ملی کشورش است. متاسفانه به دلیل نبود توجهات به میزان گذشته، این اتفاق برای برخی بازیکنان که دوران بازیگری خود را پشت سر می‌گذارند، رخ می‌دهد که به دنبال این گونه جلب توجهات باشند و اگر شما رفتارهای علی کریمی را در این فصل بررسی کنید، متوجه می شوید که او هم از این دست کارها انجام داده اما در مسیری اشتباه که باعث لطمه زدن به تیم ملی بوده است.
کاپیتان سابق تیم ملی پرتغال افزود: وقتی سرمربی تیم ملی آقای کی‌روش درهای تیم را به روی ایشان گشود که بتواند به تیم ملی کمک کند، متاسفانه ایشان به تیم ملی پشت کرد و تیم ملی را رها کرد و من جدا متاسفم که او تمام دستاوردهای خودش و گذشته فوق‌العاده‌اش به عنوان یک بازیکن را با رفتارهایش به عنوان مربی از بین می برد.
اوسیانو در پایان گفت: او باید مراقب اتهاماتی که بدون اثبات مطرح می کند، باشد چرا که این موضوع می تواند مشکلات زیادی را برای او در آینده ایجاد کند.

/ایسنا
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
کامورو 2020 چه تغییراتی دارد؟
شورلت کامارو مدل 2020 با تغییرات کوچکی در طراحی ظاهری خود در معرض دید عموم قرار گرفت. این تغییر که در مدل SS این خودرو اعمال شده، انتقادات نسبت به مدل 2019 آن را کاهش می دهد.
پربحث ترین