کد خبر: ۳۸۱۱۹
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۱
در حالی که دولت روی بازار ارز حساسیت خاصی یافته است و اجازه افزایش قیمت خیلی بالا به فعالان ارز نمی دهد بازار طلا همچنان در تب و تاب است.

به گزارش تجارت امروز، در هفته‌ای که گذشت سکه روزهای پر نوسانی را تجربه کرد به طوری که طرح امامی ابتدای هفته را با قیمت دو میلیون و ۲۶ هزار تومان شروع کرد اما در ساعاتی از روز چهارشنبه به بالاترین قیمت خود در این هفته یعنی دو میلیون و ۱۸۵ هزار تومان رسید.

سکه در آخرین روز هفته با 118 هزار تومان افزایش نسبت به ابتدای هفته با ارزش دو میلیون و 144 هزار تومان به کار خود پایان داد.

سکه طرح قدیم نیز امروز با قیمت دو میلیون و 80 هزار تومان به فروش رسید که نسبت به ابتدای هفته 120 هزار تومان گران شده است، البته قیمت این سکه نیز در روز چهارشنبه به دو میلیون و 100 هزار تومان هم رسید.

بر این اساس نیم سکه بهار آزادی ابتدای هفته با قیمت یک میلیون و 11 هزار تومان داد و ستد شد و روال صعودی آن ادامه داشت تا در روز چهارشنبه با قیمت یک میلیون و 90 هزار تومان به اوج خود رسید. البته نیم سکه هفته را با قیمت یک میلیون و 80 هزار تومان به پایان رساند که به نسبت ابتدای هفته 69 هزار تومان رشد داشته است.

هر گرم طلای 18 عیار نیز امروز با قیمت 196 هزار و 930 تومان معامله شد که نسبت به ابتدای هفته حدود 7 هزار تومان افزایش یافته است.

منبع: اقتصادآنلاین

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
دریاچه ارومیه به لطف باران های اردیبهشتی نفس کشید
دریاچه ارومیه که سالیانی است با مرگ دست و پنجه نرم می کند به لطف بارش های خاص اردیبهشت امسال نفسی تازه یافته است البته اگر مسئولان بدانند که این شرایط نتیجه عملکرد آنها نیست شاید باعث شود که در برنامه های خود تجدید نظر کنند و فرصت به دست آمده برای احیای این دریاچه را از کف ندهند.
پربحث ترین