کد خبر: ۳۸۱۸۳
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۷
در حالی که امروز روز قدس است و اختصاص به دشمنی با اسراییل دارد عده ای با پخش اطلاعیه و پلاکارد علیه FATF و سند 2030 به دنبال اهداف خاص خود بودند.

به گزارش تجارت امروز، هر ساله جریانی در داخل تلاش می کند از موقعیت هایی مانند روز قدس که باید روز وحدت و مشت محکم بر دهان اسراییل و صهیونیست ها باشد استفاده کرده و مسائل داخلی را مطرح کند و بهره برداری های سیاسی داخلی انجام دهد.
طرح 2030 به دستور مقام معظم رهبری از دستور کار تمامی نهادهای داخلی ایران خارج شده و اساسا موافق و یا پیگیری کننده داخلی ندارد که برای آن مجری داخلی بتراشیم و خواستار استیضاح آن شویم. یا FATF هم اکنون در مجلس در حال بررسی است و توزیع شب نامه علیه آن به نوعی خط و نشان کشیدن برای نمایندگان است. آیا اینها را باید در روز قدس مطرح کرد ؟ یا این که روز قدس را یکصدا علیه اسراییل فریاد بکشیم و در سایر روزهای سال به بحث های داخلی بپردازیم؟

توزیع برگه‌هایی علیه لایحه FATF و طرح ۲۰۳۰ در راهپیمایی رو قدس +عکس


از حواشی مراسم روز قدس امسال توزیع برگه‌هایی است که در آن با نوشت مطالبی علیه لایحه FATF لایحه تامین مالی تروریسم و کنوانسیون پالرمو در این رابطه به مجلس هشدار داده شده است.

همچنین برخی راهپیمایان پلاکاردهایی در دست دارند که طبق آن خواستار استیضاح طرح 2030 هستند.

این در حالی است که این طرح مدت‌هاست متوقف شده است.

توزیع برگه‌هایی علیه لایحه FATF و طرح ۲۰۳۰ در راهپیمایی رو قدس +عکس

توزیع برگه‌هایی علیه لایحه FATF و طرح ۲۰۳۰ در راهپیمایی رو قدس +عکس

نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
کامورو 2020 چه تغییراتی دارد؟
شورلت کامارو مدل 2020 با تغییرات کوچکی در طراحی ظاهری خود در معرض دید عموم قرار گرفت. این تغییر که در مدل SS این خودرو اعمال شده، انتقادات نسبت به مدل 2019 آن را کاهش می دهد.
پربحث ترین