کد خبر: ۳۸۱۹۱
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
امروز احمدی نژاد با خدم و حشم به راهپیمایی روز قدس آمده بود و عده ای که تلاش می کردند نشان دهند او هنوز طرفدار دارد و «یاور رهبر» است. اما ظاهرا این برنامه از دید برخی پنهان نمانده بود.
به گزارش تجارت امروز محسن حدادی در بخش وبلاگ خبرآنلاین نوشت: هشت سال رئیس جمهور بود و حالا در راهپیمایی مردمی روز قدس هم اگر آن چندنفر اطرافش نباشند، نمی‌تواند 20 قدم هم در انقلاب راحت حرکت کند!

تقاطع حافظ و انقلاب، از توی پیاده رو وارد شدند. 20 نفری دور فردی حلقه زده بودند و محکم و پشت سرهم شعار می‌دادند و مراقب بودند از او فاصله نگیرند. حلقه محافظان هم چنان تنگ بود که اگر کسی از میان این 20 نفر هم می‌گذشت نمی‌توانست خودش را به او برساند.

زیر پل کالج؛ ساعت 11.34 دقیقه: صل علی محمد، یاور رهبر آمد...

همین یک شعار کافی بود که اطرافیانم با تعجب و بلند بپرسند: یاور رهبر؟

جوانی حدود 35ساله در حالی که دست پسرش را گرفته بود، بلند فریاد زد: این یاور رهبره؟

کامله مردی کت و شلواری لبهای خشک شده‌اش را روی هم گذاشت، آب دهانش را قورت داد و نزدیکش شد: «مرگ بر ضد ولایت فقیه!»

یکی از همراهان سن و سال دار و در گروه محافظان مردمی! «احمدی نژاد» رو کرد به او و با حالتی محترمانه از او خواهش کرد بی خیال شعار شود! مرد اما برافروخته شد و بازهم تنهایی شعار داد: مرگ بر ضد ولایت فقیه...یکی از لباس پلنگی های زیر پل ایستاده دوباره گفت: به این میگن یاور رهبر؟!

زن که کنجکاوانه اطراف جمعیت 20 نفره و محافظان احمدی نژاد را نگاه میکرد تا شاید خودش را هم بتواند از میان این جماعت فشرده ببیند، آهی کشید و چادرش را گزید و سری تکان داد و رفت...

او همان رئیس جمهور سابق است که حالا برای قدم زدن در «خیابان انقلاب» باید با خودش هوادار بیاورد و محافظان مراقبش باشند تا بعد از چندمتر قدم زدن، سریع از مسیر خارج شود و برود...در بایکوت دوربین‌ها و خبرنگاران و رسانه‌ها...

حتی اگر دولت بهار بدون درختش؛ فیلم و عکس منتشرکند و از استقبال گرم مردم بگوید...

حرف همان است که دیدم و شنیدم؛ احمدی نژاد دیگر در خیابان انقلاب امنیت ندارد مگر اینکه خودش بخواهد که خیلی بعید است!

او امروز در میان وفادارترین حامیانش جایی نداشت چنانکه با زبان روزه شعار مرگ در اطرافش منتشر میکردند!

غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۹
0
0
احمدی نژاد مَرد بزرگیه
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
تیتر یک و صفحه نخست روزنامه‌ها 23 بهمن
روزنامه کیهان با عنوان مهم‌ترین پیام راهپیمایی دیروز نوشت: «به‌هم ریختگی جبهه دشمن» و اثبات این ادعا که محاسبات آن‌ها گاهی، چقدر «پرت» است، یکی دیگر از برکات چهلمین سالگی انقلاب اسلامی ایران بود.
پربحث ترین