کد خبر: ۳۸۲۲۷
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۸
خروج پژو از ایران باعث شد که محصولات جدید عرضه شده این کمپانی در تهران افزایش قابل توجهی داشته باشند به طوری که پژو 2008 ، در همین چند روز قبل 25 میلیون تومان افزایش قیمت را تجربه کرده است.
به گزارش تجارت امروز  قیمت دیگر خودروهای پژو شامل 508 و 301 که به صورت وارداتی در مرحله اول توسط ایران خودرو عرضه شده اند نیز افزایش در بازار افزایش یافته است اما این افزایش به اندازه پژو 2008 نبوده است.
 بررسی قیمت پژو 2008 در بازار تهران حاکی است که قیمت این خودرو با افزایش 25 میلیونی از 155 میلیون تومان در 10 روز گذشته به 180 میلیون تومان رسیده است.

به دنبال اعلام خروج آمریکا از برجام گروه فرانسوی پژو سیتروئن هفته گذشته با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده بود که از ایران خارج می‌شود.

خروج پژو از ایران قیمت 2008 را 25 میلیون تومان در بازار افزایش داد  (+جزئیات و قیمت)

بر اساس این گزارش قیمت دیگر خودروهای خانواده پژو شامل 508 و 301 که به صورت وارداتی در مرحله اول توسط ایران خودرو عرضه شده اند نیز در بازار افزایش یافته، هر چند که این افزایش به اندازه قیمت پژو 2008 نبوده است.

دیگر محصول وارداتی ایران خودرو که رنو کپچر است نیز در بازار با افزایش قیمت مواجه شده و هم اکنون برچسب قیمت 205 میلیون تومانی را بر خود دارد.

قیمت خودروهای داخلی خصوصا خودروهایی با گیربکس اتوماتیک نیز در بازار روند افزایش داشته که گزارش کامل و جدول آن فردا در عصر ایران منتشر خواهد شد.

منبع: عصر ایران

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
کامورو 2020 چه تغییراتی دارد؟
شورلت کامارو مدل 2020 با تغییرات کوچکی در طراحی ظاهری خود در معرض دید عموم قرار گرفت. این تغییر که در مدل SS این خودرو اعمال شده، انتقادات نسبت به مدل 2019 آن را کاهش می دهد.
پربحث ترین